Jump to content
DeFire

Low fps CS:GO

Recommended Posts

Mēģināju viss kaut ko, bet noteikti ne visu, tāpēc rakstu pēc palīdzības jums.

Ik viens jūsu ieteikums var būt noderīgs.

 

Nezinu vai tā ir sakritība vai nē, bet pēc pēdējā csgo update mans fps ir palicis ļoti drausmīgs, teju 300fps vietā 50.

Kā viss notiek ?
Ieeju spēlē, pirmās 5min fps ir savā, man vēlamajā līmenī, proti, 250-300. Paejot piecām minūtēm viņš nokrīt un visu laiku ir ap 50-60. Ja ir vairāki spēlētāji manā redzes lokā tad fps mēdz nokristies pat līdz 20 (kritisks stāvoklis) Padomāju, varbūt man video karte sadegusi vai kas tāds, bet iespraudums ir tāds, ka reizēm viņš aiziet atpakaļ uz 250fps.

Nvidia saliku kā nākās

Launch options arī ir ok

Ieslēdzot panorāmu ir tas pats, pirmās minūtes on un tad viss pa vējam.

 

Ko iesakat darīt?
 

Piebilde, dators nesen pārinstalēts un jaunu kasti arī nevajag.

 

EDIT:

tas ir arī mm, vai identy pubā? 

Neesmu nekur citur gājis, jo kautrējos,  tad pagaidām tas konstatēts tikai PUB, jo mm neesmu pēc tā update un problēmas sākuma spēlējis. 

 

 

 

Bet tā patās, kā gan lai spēlē pub :/

Link to comment
Share on other sites

tas ir arī mm, vai identy pubā?

 

EDIT:

Neesmu nekur citur gājis, jo kautrējos, tad pagaidām tas konstatēts tikai PUB, jo mm neesmu pēc tā update un problēmas sākuma spēlējis.

nu re, uzspēlē mm un paskaties vai tur arī ir tā vaina, ja nav, tad domās tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Nu vo, iegāju mm. Jau no paša sākuma neiet vairāk apr 100fps, turās pie 60-70.

Tākā tas ir visur. :(

 

edit: Uzleca uz 150-200

Edit, 6min noturējās 150 un tagad atkal 50

edit: speele iet uz beigām un atkal ir 200fps

Edit: spēli pabeidzu ar 150fps

Link to comment
Share on other sites

Varētu nočekot, vai temperatūras ir normālas izmantojot AIDA64 - https://www.aida64.com/downloads/MTZlYWEwZTM= (Atslēga: UKW61-IRBD6-FJDNX-A4D34-FYY11)

 

Rekur bilde, kur atrodas stabilitātes tests:

 

Kvt8LVQ.png

 

Kad to testu atver, ieķeksē CPU, FPU, GPU. Ja temperatūra ir ktkur 80+, tad vajadzētu tai komponentei pastu nomainīt.

 

Varbūt, ja tev ir windows 10, tev ir tas game dvr ieslēgts.

Link to comment
Share on other sites

panorāmas pašā sākumā arī man gāja tik smooth n shit, bet tagad , kā noņēmu panorāmu sākās lagi, uzlieku atpakaļ still tādi dropi, domāju ja pārslēdzies no panorāmas atpakaļ uz normālo tad sākās tie lagi, un pāriet arī uz panorāmu , paprovē varbūt cs pārinstalēt, jo man arī kā switchoju back uz parasto lagi sākās!

Link to comment
Share on other sites

Varētu nočekot, vai temperatūras ir normālas izmantojot AIDA64 - https://www.aida64.com/downloads/MTZlYWEwZTM= (Atslēga: UKW61-IRBD6-FJDNX-A4D34-FYY11)

 

Rekur bilde, kur atrodas stabilitātes tests:

 

Kvt8LVQ.png

 

Kad to testu atver, ieķeksē CPU, FPU, GPU. Ja temperatūra ir ktkur 80+, tad vajadzētu tai komponentei pastu nomainīt.

 

Varbūt, ja tev ir windows 10, tev ir tas game dvr ieslēgts.

Man rīžais par to game drv stāstīja, bet man nav pašas tās opcijas xbox

 

panorāmas pašā sākumā arī man gāja tik smooth n shit, bet tagad , kā noņēmu panorāmu sākās lagi, uzlieku atpakaļ still tādi dropi, domāju ja pārslēdzies no panorāmas atpakaļ uz normālo tad sākās tie lagi, un pāriet arī uz panorāmu , paprovē varbūt cs pārinstalēt, jo man arī kā switchoju back uz parasto lagi sākās!

Pārinstalēju, nelīdzēja

 

šito arī paprovē konsolē ierakstīt, kad esi ingame snd_rebuildaudiocache

info

Nelīzd

 

 

Kad spēlēju pub fps ir 50-60, kad esmu miris visi 250-300...

Un raunda beigās, kad raunds beidzies tās sekundes 2-3 ir arī visi 250-300fps

 

Un tagad man granāts lido raustoties, pēc csgo pārinstalācijas :D

Link to comment
Share on other sites

šito arī paprovē konsolē ierakstīt, kad esi ingame snd_rebuildaudiocache

info

Tā komanda kopā ar snd_updateaudiocache vairs nepastāv pēc panorama update.

 

Sāc ar izdarot to, kas redzams gifā zemāk(priekš CS:GO). Ko šis izdarīs, ir, salīdzinās pašreizējos spēles failus kuri ir uzinstelēti tavā datorā ar pašiem jaunākajiem failiem kuri tiek glabāti steam serveros.Ja, iznāk tā kad failu versijas nesakrīt, vai kāds fails trūkst, tad konkrētie faili tiks, vai nu aizstāti ar pareizo versiju, vai nu arī nepieciešamie faili kuri trūkst, tiks lejupielādēti.

verifygcf2.gif

 

Pievieno +mat_queue_mode 2 pie saviem launch options. Ši komanda liks cs'am efektīvāk izmantot tava procesora kodolus kas lielākoties noved pie augstāka fps.

fXxwuxv.gif

 

Tu minēji ka tev nav 'xbox opcijas', kā tas ir? Nav atrodams iestatījumos vai nevari ieslēgt?

Man rīžais par to game drv stāstīja, bet man nav pašas tās opcijas xbox

Lai ieslēgtu to game mode dodies šeit;

eGBS7XX.gif

 

Puse no darba ir izdarīta, tālāk dodies iekš csgo un aizej uz video settings, pie "Display Mode" uzliec "Fullscreen Windowed". Neuzstraucies, šis tikai īslaicīgi, tālāk spied pogas kombināciju Windows+G un tur labajā pusē būs balta poga ar uzrakstu "Turn Game Mode On". Spied to! Tagad vari droši salikt atpakaļ savus video settings.

For reference

 

Dod atsauksmi vai kaut kas ir izmainījies!

Edited by senotajs
Link to comment
Share on other sites

Citās spēlēs arī low fps vai tikai CS:GO?

 

Windows update?

 

Bitcoin miners backgrounda? - Ieslēdz spēli un paskaties, kas Task Manager notiek.

 

edit : Ja jau pārinstalēji cs:go diezvai tur būs tā problēma.

 

edit : Task managerī cik daudz %  ir CPU, kad nokrītās uz 50-60fps.

Edited by DopeScott
Link to comment
Share on other sites

Tātad, sākumā es iegāju : C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\317731598(jums būs cits user, katram savs)\730

un izdzēsu mapīti 730.

Vajadzēja atjaunot vairākas console komandas, bindus, video un aduio settings, bet fps pacēlās.

Paliku pie panoramas, jo izslēdzot panorāmu atkal viss aiziet sliktajās sliedēs.

 

Pievienoju komandu : +mat_queue_mode 2

Salīdzināju failus, bija nesakritība, tika atjaunoti/lejuplādēti

Uz mana win10 nav xbox - Rižais vainīgs, bet tā, gan jau, būs labāk.

 

Pēc jūsu pamācībām, palaižot csgo sāka lejuplādēt kaut kādus failus (Microsoft DirectX for Windows) Tas bija Ilgi.

 

Izdarot pirmo soli, ko minēju augšup jau bija labi.

Bļīn bet atkal viss pa vecam, 50-60fps

 

Kaut ko lieku būšu izdarījis...

 

 

EDIT:

uzliku atkal to, lai samet naujakos apdeitus, noņēmu panorāma un pagaidām viss iet labi 250+fps

Vakarā patekšu vai varam slēgt ciet vai kā.

 

Edit:

Izmeta no csgo

thumbnail.png

 

 

Edit:

Nu diena jau ir pagājusi. Itkā problēma atrisināta.

Nezinu kura mana darbiiba ir sekaam taam, ka sledzot csgo man prasa vai juus laujat spēlej mainiit juusu pc parametrus. Spiezu nee un viss ir ok, bet tas likam ir tas lucnh options ko ieteica lai ķipa izmantotu visas pc iespejas.

Var veert ciet, paldies visiem !

Link to comment
Share on other sites

Likās, ka viss ir okay. 

Bet šeku, reku atkal gļuks.

thumbnail.png

Atkal šī štelle un izmet no cs`a.

 

Uzlieku Panorama, trīs roundus visss cool, 250-300fps un tad nokrīt uz 50.

Noņemu panorāmu, spēlēju, spēlēju, nenoteiktu laiku un viss ir okay un tad šodien atkal pus dienu bija no 30-100 fps svārstīgas.

Arēnā teju visi 500fps

MM office 300fps

MM mirage 200-250

Link to comment
Share on other sites

Nolādē šo - CLICK

Atvēries programma, saliec visas četras opcijas ( Parking AC, Parking DC, Freq scaling AC, Freq scaling DC ) uz disable. 

Ja nepalīdzēs, raksti, ieteikšu nākamos soļus.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×