Jump to content
akka

TS3 VIP, Oldschool pieteikumi

Recommended Posts

  • Ko es vēlos @ ts3 - Oldschool ( ja nav žēl dod arī vip)

niks @ ts3 - ower.

Ko es esmu darījis ID labā? Savos laikos cik varēju uzturēju kārtību ID serveru tīklā. pats personīgi piedalījos ID Tukuma un ID Lielvārdes Meetingos un vienu no tiem pat organizēju.

Vai es esmu pazīstams - šaubos, reti kurš mani atceras.

original.png

Edited by akka
ok
Link to comment
Share on other sites

  • oldschool

V1enradz1s

Atgriezos no senā 2014. gada, kad vēl nebiju gana gudrs... Domāju ka esmu pelnījis oldschool grupu, tomēr mani gan jau reti kas atceras. Pašlaik bieži uzturos serveros, ts3 praktiski vienmēr uzturos. Retais mani atceras.. (To var apstiprināt mans TS3 jedi badge)

http://prntscr.com/kpcjyn(Bildi nevarēju ielikt , jo - You are not allowed to use that image extension on this community. )

 

((ps- jums moderatori galigi neatbild uz PMiem :< ))

 

/ Manuprāt tikko atgriezies neskaitās "aktīvs lietotājs forumā", tāpēc atļaušos atteikt.

 

Link to comment
Share on other sites

teamspeak 3 vip

mindfuck

esmu šeit jau no 2011. gada un principā tiku uzaudzināts forumā un jailbreak serverī, tagad vairs nestrādāju un ir atkal brīvs laiks csikam, bet cs nav iedomājams bez komunikācijas un teamspeaka (man). i guess esmu palīdzējis, ar adminēšanu serveros, bt, kaut ko nedaudz ar photoshopu. 

Edited by akka
ok
Link to comment
Share on other sites

Oldschool. : 
-Walle-

Katru dienu uzturos ts kā arī esmu spelējis visus cs 1.6 serverus pub,dd2,surf,etc forumā, nebiju aktīvs jo nesen tik dabūju atpakaļ accountu.. Es domāju ka esmu pelnījis oldschool grupčiku ;D

// ??? viens posts piecu gadu laikā neskan kopā ar "jābūt labi zināmam identijā", sorry.

Edited by faz
sorry, akka, atļāvos uzrakstīt tavā vietā
Link to comment
Share on other sites

  • oldschool
  • Ar4a`
  • esmu reģistrējies jau te kopš 2013. varbūt neesmu bijis aktīvs lietotājs čatā, vai foruma postos, bet veljoprojām skatos kas šeit notiek

// nice fons, iebaksti man steamspeakā - uzlikšu! (sargi dupsi)

Link to comment
Share on other sites

VIP+Oldschool

TheZIXIS

Izdzesisu diskord ja iedosi abus (: (basic info zini - esmu sen, esmu kko darijis (gan labu, gan neratnu), ir ziedots (uzskatu ka IDC pirksana pie ta tagad skaitas lol)) - aaanndd paldies par uzmanibu gaidisu ar nepacietibu <3

edit: uuuh pat neieveroju cik sitas topic ir vecs (tb dead) - viss aizkulises notiek vai visiem discord tik loti patik? :D

Link to comment
Share on other sites

  • oldschool ts3
  • Ar4a`
  • esmu reģistrējies jau te kopš 2013. gada.  Daudz laiku pavadu forumā čatojot, bet arī vienkārši palasu ko citi raksta 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×