Jump to content
akka

TS3 VIP, Oldschool pieteikumi

Recommended Posts

Šodien izdzēsām visus vipus kas bija mūsu teamspeak 3, vienīgais iemesls bija tāds, ka viņi bija sakrājušies pārāk daudz, pirms pāris mēnešiem mums bija ~ 150 vipi, ja ne vairāk, tad kaut kā viņus tīrijām, bet laika gaitā viņi tāpat sakrājās nenormāli daudz, tieši tāpēc šodien izdomājām, ka kaut kas jāmaina. 

 

VIP - cilvēki kas ir kaut kādā veidā palīdzējuši identijam ( adminējot, aktīvi rīkojot konkursus, vai vienkārši ziedojuši ) 

ID Oldschools - cilvēki kas jau ilgi uzturās identijā un joprojām to turpina darīt, neskatoties ne uz ko. ( jābūt labi zināmam identijā, savādāk nespīd ) 

 

 

Kā dabūt vipu, vai oldschool?

 

 

  1. Vieglākais veids kā dabūt vipu - 5€ uz paypal - [email protected] maksājuma mērķī norādot savu niku
     
  2. Veids kā dabūt vipu, vai oldschool - šajā topikā rakstīt pieteikumu, paskaidrojot kāpēc Tev viņu vajag
    piem.
    *
    norādi ko vēlies - vip, vai oldschool
    Ja vēlies vipu, tad
    * norādi savu niku
    * kāpēc mums Tev būtu jādod vips, ko Tu esi mums esi palīdzējis / palīdzi. ( admini var pieteikties, bet ne visi tiks pieņemti ) Skatīšos cik sen jau overall uzturās iekš identy un vēl pāris citas lietas.

    Ja vēlies oldschool, tad
    izdzēs discordu,
    * esi aktīvs foruma, teamspeak3 lietotājs,
    * norādi savu teamspeak 3 niku,
    * norādi cik ilgi jau uzturies forumā ( minimums 2014. gads ) varbūt ir pieļaujami izņēmumi.

 

VIP Paraugs

 

  • vip
  • boomix
  • vēlos vipu, jo atdzīvināju identiju, aktīvi spēlēju serveros un banoju cilvēkus pa labi, pa kreisi, aktīvi piedalos foruma diskusijās.

 

 

Oldschool Paraugs

 

  • oldschool
  • Irrelevants
  • esmu reģistrējies jau te kopš 2009. gada kad vēl, paldies dievam, nebija akkas, esmu izdzīvojis katru gadu un katru gaidu teicis, ka identijs nomirs, bet nu man diemžēl nesanāk.
  • I9D0eLx.png

 

 

Visu to daram tāpēc, ka nav jēgas vairs tik ļoti no vipiem, jo tagad kanāla operātori, admini un viesi + ignore password var pievienoties saviem kanāliem bez parolēm.

 

Droši vari rakstīt pieteikumu ja domā, ka Tu tiešām esi pelnījis, atbildēšu Jūsu pašu postos. Gan jau lēmumu pieņemšu viens pats, jo idnetaisnība., bet varbūt aprunāšos arī ar kādu citu.

 

noziedojuši

 

latvian guy - 10€ + Ledžits

barovsky - 5€

Vision - 5€

 

 

 

btw

 

 

TAS, KA TEV IR VIPS, VAI OLDSCHOOL NEDOD TEV TIESĪBAS LĪST SVEŠOS KANĀLOS BEZ KANĀLA ADMINA ATĻAUJAS, TAGAD BŪS ARĪ SŪDZĪBU SADAĻA UN VARĒS SŪDZĒTIES PAR TĀDIEM KAS MAINA KANĀLUS KĀ ZEĶES!

Link to comment
Share on other sites

  • vip
  • zupa
  • nezinu vai esmu pelnījis to vipu, dēļ tā, ka staigāju pa svešiem kanāliem, jo nebija ko darīt. Bet, esmu ziedojis identijam, nu tā normāli. (summa arī jānorāda?  Kappa )

bet tāpat zinu, ka neiedos vipu, dēļ tā, ka staigāju pa svešiem kanāliem, traucējot citus cilvēkus. 

Edited by akka
pagaidām nē, denied
Link to comment
Share on other sites

Vip

Clubstep

Vairāk kā gadu adminēju Identy serveros, uzturu pozitīvu atmosfēru un atbrīvojos no čīteriem bez žēlastības. TS3 sāku lietot tikai pirms kādas nedēļas, jo pirmstam pc/mikrofona nebija, bet tas tā. :D

Edited by akka
approved
Link to comment
Share on other sites

oldschool

DannyG

aktīvi uzturējos 2013 gada 1.6 jb serveros ar niku m#Piss kad biju sīks un atbalstiju serveri ar vipu, sms acc un unban pirkšanu.Tad vēlāk sāku spēlet id dayz, tut es spelēju līdz miršanas sākumam, atbalstiju serveri ar savu nereālo aktivitāti un saucu draugus lai nāk spēlēt(fun times)Tad pārgāju uz cs un sāku aktīvi sēdēt identijā,tagad jau ap 2 gadiem katru dienu sēžu teamspeakā un bazereju ar draugiem un noneimiem, teamspeaks ir manas mājas un es turpināšu tupīt tur vel vairākus gadus :)
Ā un kad biju aktīvs vel csgo, adminēju arēnas serverī kādu laiku kad mani smukais vel mācija adminēt.
:)

Edited by akka
approved
Link to comment
Share on other sites

vip

 

chevy`

 

Tātad Adminēju ID serverī, uzturu kārtību serverī (JB). Un arī es mīlu Identyu un identy`s varētu mīlēt mani un iedot man vipiņu, jo es nestaigāju beztolkā pa citu kanāliem bez atļaujas. 

Edited by akka
ņemot vērā aktivitāti un visu pārējo, approved.
Link to comment
Share on other sites

Vip

 

Zalters

 

Jb admins (not proud) , pub sākumstadijā iestājos par 128 tick, ask boomix. Iestaigāju pa laikam lai ar tīgeri kādu pubg uzrautu vai chucky draugiem kādu mm uzrautu :D

Edited by akka
šitas daudz maksā, approved
Link to comment
Share on other sites

vip/os

excalibur

Biju admins puba, jb un arena, veel izveidoju konkursinju, pashlaik modoju forumus lai gan ta aktivitate nav ta labaka pashlaik bet tam ir iemesls @adminu sadalja. also es hella cool dzekins jau tuseju te kops man bij 10!!!! Rakstu maz jo nav daudz laika. :(

Edited by akka
approvedlaukairtikkarstsble
Link to comment
Share on other sites

VIP/OS
Valca08
Adminēju agrāk 1.6 JB , visi vecie mani zin.

Dodiet vipu , jo manuprat esu pelnijis :) un man ir draudzigas attiecibas , vismaz ta domaju, ar citiem foruma iemītniekm un ID es itka no 2k13 , bet atdzistu esu bijis arī neaktivs kādā posma no 2k13.

Paldies akka par Vipu !

Edited by akka
approved, os dabūsi
Link to comment
Share on other sites

Vip`sters.

 

Outpace

 

Give me pls, jo nebiju tas kurš par brīvu dabūja randomā VIPu pirms reseta, un pa divīti ar discountu nopirku varu bildīti aizsūtīt ,ja kādam vēlēšanās. Bet nu jā, ts3 bieži uzturos kad kāds no manis kko grib, or mostly spēlēt lol`u or cs`u kopā. Atvieglotu visiem dzīvi ,ja nebūtu jāraksta paroles u.t.t. Esmu atvaļinājies pub/jb admins, un šobrīd nodarbojos ar mazo p0k3 sodīšanu kuri dara sliktas lietas iekš cietuma. :wub:

 

Piemērs:

  :lol:

Edited by Omas-garsigas-pusdienas
apppproved
Link to comment
Share on other sites

Vip

 

buvnikes1

 

Neuzturos tik bieži ts3 serveros, bet naudu esmu ziedojis pāri 60 vai pat 70.

Visvairāk biju ziedojis IDC spēlēm. Aktīvi ārstējos pret jb mazajiem.

Edited by akka
denied, pārāk jauns un pērkot sev vipus, vai idc neskaitās gluži ziedošana
Link to comment
Share on other sites

  • VIP

skaruu

Vēlētos iegūt vipu teamspeak3 serverī, jo esmu moderators forumā, cenšos darīt visu, kas manos spēkos, + iegādājos tikko datoru, kas nozimē, ka aktīvi arī uzturēšos serveros un teamspeak3! 

Edited by akka
ok
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×