Jump to content
userviens

Stāsti no Davai Uzspēlējam Layers Of Fear.

Recommended Posts

diezgan bēdīgi, ka latvijā cilvēkiem vairāk patīk skatīties kā ktv vecāki viņu sit, nevis kaut ko kvalitatīvu. Esmu jau piesekojis diezgan sen, bet pa lielam pats neuzprasos skatīties, šito gan noskatījos - diezgan nice. :) 

 

keep up the good work

Link to comment
Share on other sites

diezgan bēdīgi, ka latvijā cilvēkiem vairāk patīk skatīties kā ktv vecāki viņu sit, nevis kaut ko kvalitatīvu. Esmu jau piesekojis diezgan sen, bet pa lielam pats neuzprasos skatīties, šito gan noskatījos - diezgan nice. :)

 

keep up the good work

kur vidaks kā ktv vecaki vinu sit?

Link to comment
Share on other sites

Okey, mani citādi te nograuzīs.

Principā nav slikti, un acīmredzot cilvēkiem patīk, so keep doing what you're doing, vienkārši es personīgi neesmu fans. Balss priekš video ir laba, audio kvalitatīvs, tur nav kur piesieties. Bet laikam pats stils, un tas "īsāk sakot" katras 30s or so pamatīgi atsit. 

Varbūt vienkārši esmu nedaudz pieradis pie globālo youtuber kvalitātes, tas tomēr ir cits līmenis, un īsti nekas no LV nav šķitis pietiekami labs.

 

P.S. @@akka man nav ne jausmas kas pie velna ir ktv, un izklausās, ka nemaz nevēlos to uzzināt.

Link to comment
Share on other sites

"īsāk sakot" katras 30s or so pamatīgi atsit.

Varbūt vienkārši esmu nedaudz pieradis pie globālo youtuber kvalitātes, tas tomēr ir cits līmenis, un īsti nekas no LV nav šķitis pietiekami labs.

 

Nu.. Šie bija tikai izgriezti stāsti no Epizodēm. Tāpēc varbūt "Īsāk sakot" zāģēja smadzenes. Pilnajā versijā tā sāpīgā frāze tik bieži neskan.

 

Ārzemju Youtuberis atrodas homemade ierakstu studijā, priekšā stāv studijas mikrofons, pats neko nemontē (ir izņēmumi) un vēl nopelna naudu ar to.

Es esmu parasts letiņš, kuram aiz gara laika patīk spēlēt spēles, rakstīt tekstu, padzīt sūdu mikrofonā un pagraizīt video / audio materiālu premierā amatiera līmenī.

 

Salīdzināt mani ar ārzemju youtuberi ir kā salīdzināt Amsterdamas mauku ar mūsu ceļa malā stāvošajām narkomānēm.

 

Visiem nevar patikt. Viss ok. Prieks, ka Tev ir savs viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×