Jump to content
DopeScott

Kādas domas par šadiem baniem? (JB) (BanTeam)

Recommended Posts

Vairāk attiecīnāts uz JB

 

Šodien skatoties sudzības, redzu, ka BanTeam(OutPace), manuprāt, nepārdomāti nobanojis cilvēku par cilvēcīsku kļūdu/nieku.

 

http://prntscr.com/k4t1x0

 

Kāpēc? Jo, jauns spēlētājs(CT), iegāja ''kamerā'', jeb izolātorā, kā mapē tas visticamāk ir domāts (JB_carceris021 ), noteikumos nav minēts, ka izolators ir T zonā, un tāpēc jauniņas spēlētājs ar to visticamāk varēja kļūdities.

 

So, sanāk, ka par tādu, manuprāt, niecīgu kļūdu uzreiz cilvēks ir jābano, tikai tāpec ka ir forumā topiks?  

 

Servērī ir vairāk bažas, kad kādi sīkie vada pie CT un taisa FK => pēc tam slay, nejau tādas cilvēciskas kļūdas dēļ jābano uz 1ned(visticamāk)

 

p.s. Visticamāk pa to visu raundu viņam bija mazāk FK nekā citiem CT (es nezinu, pieņemums)

p.s. Es to cilvēku, kas banned, nepazīstu un nedraudzējos ar viņu

 

 

 

 

Edited by DopeScott
Link to comment
Share on other sites

1) Izolotors ir vieta kur spawnojas ieslodzītie, tātad tas pats kas kamera.

2) Iespējams jā pārspīlēju ar banu, bet kā savādāk tu vari viņu warnot ,ja nav serverī nekādas warning sistēmas un es iekš servera viņam nevaru pateikt "Lūdzu tā vairs nedari" or smth.

3) Ja viņam bans būtu problēma tad viņš pats forumā uzrakstītu nevis pēkšni tu kkāds advokāts..

4) Cilvēciska kļūda ir ieiet kamerā? Cilvēks ir fucking 100stundas nospēlējis iekš servera, viņam vajadzētu saprast kur var iet un kur nevajag. \

 

p.s zinu ,ka kkādas yogas utt tlt rakstīs "iesācējus vispār nežēlo" cilvēks ir 100stundas nospēlējis cmon

p.s.s. Uzrakstīs apelāciju pēc 3+ dienām pārjautās jautājumus un varēs dzīvot tālāk bez bana.

Link to comment
Share on other sites

Outpace rīkojas pēc situācijas un viss ir kārtībā saistība ar to, jo spēlētājs tiešām nav jauniņais, to es zinu, vairākas reizes esmu redzējis serverī un zinu kā vada. Tāpat turpinās admini banot par tādām lietām, jo tā tas ir, teikšana nelīdz, piemēram, pasaka izlasīt noteikumus, nākamajā dienā jau iet t zonās. Secinājumus vari izdarīt pats. Šeit vari nevainot outpace, pats esi iedevis CT banu cilvēkam, kas gan jau vēl aizprojām sēž ar viņu. 

 

 

 

EDIT: Ja kādam ir vēl vēlme izteikties - droši, šī ir beztēma un visi var izteikties. Outpace vienmēr ir licis CT banu, lai cilvēks saprot un tajā laika intervālā iemācas noteikumus, ir izņēmumi, kad cilvēkam tiek piespriests servera bans - IZŅĒMUMA GADĪJUMOS, kad cilvēks neiemācas noteikumus un notiek tieši tas pats. 

Link to comment
Share on other sites

Kā var nesaprast, ka izolators ir tas pats, kas kamera? Pašsaprotama lieta, varbūt es gan nebūtu licis banu uz nedēļu (drīzāk pārjautājis kādu noteikumu sakarā ar T zonām pēc 2-3 dienām), bet soda mērs (CT bans) ir atbilstošs. Ja tas būtu jauniņais, tad to arī ņemtu vērā.

 

Link to comment
Share on other sites

tas jau būtu jāzin, ka izolātori/vip kameras ir t zona, bet nu. 

 

Pēc tās nāves centos ieskaidrot, ka tā ir kamera un pateicu lai slay, bet viņš negāja

 Izolātors un kamera nav viens un tas pats. Viena nav T zona un viena ir T zona

 

 

Edited by DopeScott
Link to comment
Share on other sites

1) Izolotors ir vieta kur spawnojas ieslodzītie, tātad tas pats kas kamera.

2) Iespējams jā pārspīlēju ar banu, bet kā savādāk tu vari viņu warnot ,ja nav serverī nekādas warning sistēmas un es iekš servera viņam nevaru pateikt "Lūdzu tā vairs nedari" or smth.

3) Ja viņam bans būtu problēma tad viņš pats forumā uzrakstītu nevis pēkšni tu kkāds advokāts..

4) Cilvēciska kļūda ir ieiet kamerā? Cilvēks ir fucking 100stundas nospēlējis iekš servera, viņam vajadzētu saprast kur var iet un kur nevajag. \

 

p.s zinu ,ka kkādas yogas utt tlt rakstīs "iesācējus vispār nežēlo" cilvēks ir 100stundas nospēlējis cmon

 

 

know your audience!

 

Es rakstu par nežēlošanām utt. tikai tad, kad tas tiešām nepieciešams.

Šādā gadījumā uzskatu, ka rīkojies +/- pareizi, lai gan cilvēka pieļautā kļūda bija tiešām nieks.

Katrs gadījums ir jāizvērtē atsevišķi, nevis "vot tad vienam iedevu / neiedevu banu, tad tāpēc tādā pat situācijā arī došu / nedošu banu... Nē! 

Paši arī kļūsiet labāki un vairāk respektējami, ja pieiesiet katrai situācijai atsevišķi (šis var attiekties ne tikai uz BT, bet arī modiem un citiem zvēriem)

 

 

DopeScott arī + no manis par to, ka vispār uzdrīkstējās rakstīt šādu topiku. Kādam tomēr vēl interesē citu cilvēku labsajūta, ne tikai man :D

 

 

p.s. Outpace, man ir tāds prieks, ka kāds mani atcerās / piemin pat tad, ka neuzturos šeit ikdienā. Tomēr kaut ko no sevis būšu Identijā atstājis!

Link to comment
Share on other sites

 Izolātors un kamera nav viens un tas pats. Viena nav T zona un viena ir T zona

 

edit: supz tlt perm ban, ka nezini, ka izolātors nav T zona.

kapēc man kā terorista spēlētājam ir jāzin vai tā ir t zona vai nav. vari banot

Link to comment
Share on other sites

nezināju, ka veikalā ir jāmaksā, paņēmu alu un izgāju, tagad man raksta protokolu. 

 

nav gadījumā tas pats?

 

outpace arī neies taisīt izmeklēšanu un mēs neviens īpaši uz šādām lietām neiespringsim, nemeklēsim cik x čalis ir pieslēdzies pie servera utt. 

Link to comment
Share on other sites

nezināju, ka veikalā ir jāmaksā, paņēmu alu un izgāju, tagad man raksta protokolu. 

 

nav gadījumā tas pats?

 

outpace arī neies taisīt izmeklēšanu un mēs neviens īpaši uz šādām lietām neiespringsim, nemeklēsim cik x čalis ir pieslēdzies pie servera utt. 

 Pirmam teikumam nav sakars, ja ir, tad apgaismo.  <===    ??? ??? ??? ??? nav pa tēmu

 

  

ne nav tas pats.

 

Runa ir par to ka to var sajaukt, kameras ir vienā pusē un izolātors ir otrajā pusē. Neizskatās, ka viņš ietu kamerās vai citās T zonās, bet nu izolatoru varētu sajaukt

 

 

edit : ble simplij  ???

 

Ja tu grībēji piemēru ar irl 

''Uz lapinas rakstīts paņem par brīvu. Uz galda vienā pusē maize otrā sviests par, bet brīvu tikai viens''

 

Tad ja vel tevi vajadzēs apgaismot 

Cilvēks jau nezina, kas ir pa brīvu ( noteikumos nav rakstīts ka izolators ir T zona )

Citi cilvēki, kas zina ņems to, kas ir par brīvu ( tikai, kas jau spēlē kādu laiku saprot, ka tā ir kamera )

 

kaut cik sakarīgs piemērs

 

Edits : Ble simplis ??? Kā to var zināt, ja tas nav nekādīgi izcelts vai noteikumos rakstis?

, tas takā tu ej pa lauku un uzreiz privātīšums nezinot un tad ''nezini noteikumus neatbrivo no atbildibas bla bla bla sods''

Edited by DopeScott
Link to comment
Share on other sites

max debīla lieta par ko piesieties. kāpēc citi to zin un šis indivīds nezin? kur ir likumsakarība? atradi lietas par ko kasīties...

 

 

edit: mans piemērs bija attiecināts uz to, ka noteikumu nezināšana neatbrīvo no atbildības un abas situācijas - bans un mans piemērs ir viens un tas pats.

Link to comment
Share on other sites

max debīla lieta par ko piesieties. kāpēc citi to zin un šis indivīds nezin? kur ir likumsakarība? atradi lietas par ko kasīties..

Jo citi to mapi ir iepriekš spēlējuši vairākas reizes?

 

Un pirms raksti kkadu komentāru padomā divreiz vai izlasi par ko iet runa?

 

edit : Ble simplis atkal ???

Edited by DopeScott
Link to comment
Share on other sites

es izlasu un izprotu situāciju. visus citus banojam, slejojam utt, bet tagad ir problēma. neredzu prikolu cepties, ka tagad outpace ir izdarījis kaut ko nepareizi. viss ir pareizi, visi atbild par bazaru. nezini noteikumus - sēdies 2, mācies vēlreiz. neatkarīgi no tā cik reizes ir spēlējis un cik nav.


ja tu esi tik objektīvs un lielisks, ka esi gatavs aizstāvēt un uzskati, ka outpace dara kaut ko nepareizi un visu laiku klusēji līdz tūzna pārplīsa, tad kāpēc tev nav bt? kāpēc rebudijs ir SA, bet ne Tu? varbūt visi citi arī dara kaut ko nepareizi? tell me more, ko mēs nesaprotam.

 

 

un visu laiku tikai ble simplis ble simplis. ble tam simplim ir vairāk objektivitātes un subjektivitātes nekā spēj iedomāties. 

 

marazms.

Link to comment
Share on other sites

es izlasu un izprotu situāciju. visus citus banojam, slejojam utt, bet tagad ir problēma. neredzu prikolu cepties, ka tagad outpace ir izdarījis kaut ko nepareizi. viss ir pareizi, visi atbild par bazaru. nezini noteikumus - sēdies 2, mācies vēlreiz. neatkarīgi no tā cik reizes ir spēlējis un cik nav.

ja tu esi tik objektīvs un lielisks, ka esi gatavs aizstāvēt un uzskati, ka outpace dara kaut ko nepareizi un visu laiku klusēji līdz tūzna pārplīsa, tad kāpēc tev nav bt? kāpēc rebudijs ir SA, bet ne Tu? varbūt visi citi arī dara kaut ko nepareizi? tell me more, ko mēs nesaprotam.

Kādu noteikumu vins nezināja.. jo izolators nav T zona un pēc idejas tā nav tīri domāta kā kamera

 

edit: ble simplis atkal ??? ja tu esi tik objektīvs un lielisks, ka esi gatavs aizstāvēt un uzskati, ka outpace dara kaut ko nepareizi un visu laiku klusēji līdz tūzna pārplīsa, sitas ir pirmais piemērs, kas man gadijās izlasīt

Man nav BT jo es tam nepieteicos un nav laiks

Neesmu SA jo neesmu aktīvs, loģisk, un manas domas nesaiet ar pārejiem

 

edit : nav pirmā reize, kad es izsaku savas domas par citiem adminiem un viņu baniem

Edited by DopeScott
Link to comment
Share on other sites

bled nav t zona. nahuj. mēs sarakstam visus noteikumus pa puntkiem - bļauj, ka ir par daudz, viss ir pārāk sarežģīti. nenosaka, ka sūda izolators nav t zona, kaut gan obvious ir, ja tur spawnojas t, tad atkal ir slikti.

 

podam vāku sabiedriskajā arī nelaidīsi lejā pēc padiršanas, ja iepriekš nav bijis nolaists?

Link to comment
Share on other sites

bled nav t zona. nahuj. mēs sarakstam visus noteikumus pa puntkiem - bļauj, ka ir par daudz, viss ir pārāk sarežģīti. nenosaka, ka sūda izolators nav t zona, kaut gan obvious ir, ja tur spawnojas t, tad atkal ir slikti.

 

podam vāku sabiedriskajā arī nelaidīsi lejā pēc padiršanas, ja iepriekš nav bijis nolaists?

Runa ir par to, ka cilvēks to var viegli sajaukt

 

Bet ja viņam to visticamāk pateiktu viņš zinātu uz visu atlikušo laiku...

 

To var pielīdzināt izņēmumam, kas ir jāpaskaidro atsevišķi cilvēkam, jo viņš jau pats nezinās pirmajā reizē

 

Tāpat kā admini dažreiz apgaismo cilvēkus kur beidzās GR, kur sākās

Edited by DopeScott
Link to comment
Share on other sites

TAD TO DARA BRĪDĪ, KAD ADMINS IR ONLINE, NEVIS REPORTĀ!!!

paskaties cik procentuāli daudz ir normālu apelāciju. viņi nemāk lasīt forumyu!!!!

 

edit: jo tagad outpace varēja pakratīt ar pirkstu un pateikt, ka tā nedrīkst, bet mēs tā neizvairāmies 100% no tā, ka nebūs nākamā gadījuma, jo mazais noteikti neienāks forumā izlasīt reportu, savukārt iedodot ct banu, ir 100% garants mācībai!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×