Jump to content
boomix

Jauns foruma čats

Recommended Posts

Hey, hey!

 

Ta kā mēs ar akku sēdējām teamspeak un domājām, kādēļ ID čatā nav aktivitāte kā gribētos, nonācām pie secinājuma, ka pats čats ir diezgan novecojis. Tad nu es ar savu apņēmību un dažām zināšanām par server side botiem, nolēmu izveidot ID jaunu čatu, kas būs labāks par IPB default čatu.

 

Šeit mēs varam apskatīt pāris iemeslus, kādēļ tieši šis čats ir labāks par veco:

  • Live update (vairs nav manuāli jārefrešo lapa, vai jāspiež poga refresh)
  • Varam uzreiz rediģēt savu pēdējo ziņu, uzspiežot uz savas klaviatūras bultiņu uz augšu
  • Varam redzēt, kurš pašlaik raksta ziņu
  • Admini ļoti vienkārši ar komandu /clear var visas netīkamās ziņas aizvākt
  • Čata history varam apskatīties cik tālu gribam, tikai tinot uz leju
  • Admini ļot ātri un vienkārši var piešķirt čata banu
  • Ziņas vairs neiet pāri malām
  • Nepārāk skaļa notifikācijas skaņa, kad tevi kāds ietago

 

Daži gifiņi no jaunajiem feature

 

uchxhxp.gif

 

 

KU4Ln5H.gif

 

Jā, varbūt šis update nebija tik ļoti nepieciešams, jo kā tautā saka, nevajag taisīt to, kas nav salauzts, bet šis ir mazliet cits gadījums. Šo varētu uzskatīt par tādu kā uzlabojumu jau esošajam čatam. Vismaz tā, lai tas atbilstu 21. gadsimta prasībām.

 

 

Ja jūs pamanat kādu ķļudu, ko es vēl līdz šim neesmu pamainījis vai arī ir kāds baigi foršais ieteikums, droši rakstat tepat topikā. Centīšos izdarīt maksimāli daudz, lai čats būtu pielietojams vēl vairāk kā iepriekš.

 

Here I put some credits, thanks to

Klāvam - par to ka man iemācīja vispār veidot IPB hookus

akkam - par palīdzēšanu testēšanā, par idejām, par to ka viņš ir tik foršs cilvēks, par to, ka viņš pats šito teikumu uzrakstīja.

lollkam - par testēšanu, cik drošs ir čats

32QkziM.png

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu uztaisīt lai nav jāraksta Kappa obligāti ar lielo burtu ("K"appa). Tas attiecas uz visiem emotiem, lai "omegalul" nav obligati jāraksta all-caps utt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×