Jump to content
akka

SURF lielais resets

Recommended Posts

WnfsITG.png

Tā kā pēdējais, neplānotais, surf resets bija tad kad mūsu 'foršais admins' ar niku Walters izdomāja uzrakstīt komandu, kura reseto visus surf recordus, tad šodien ar boomixu nonācām pie secinājuma, ka arī gribam to izmeiģināt. ( nē, tie ir meli ) 

 

No šodienas tiks resetoti visi surf servera mapes / bonusu rekordi. 

Pa lielam to darām, jo pirms kāda laika boomix safixoja pāris noclip nepilnības., rezultātā vairs nav iespējams daudz mapēm uzstādīt rekordus, jo visi uzčītotie laiki ir ātrāki. ( surfā katra sekunde ir no svara, ask frogs. ) 

 

Tā kā šoreiz tas resets ir plānots, tad arī ir padomāts par pāris balviņām.

  • 1. Vieta saņems - vipu uz mūžu, 7000 shop points, custom title iekš surf servera, 'surf god' awardu forumā,
  • 2. Vieta saņems - vipu uz mūžu, 5000 shop points, custom title iekš surf servera, 'labs surfā' awardu forumā,
  • 3. Vieta saņems - vipu uz mūžu, 3000 shop points, custom title iekš surf servera, 'labs surfā' awardu forumā.

Es teiktu, ka balvas nav baigi sliktas, bet nu uz nākošo lielo surf resetu kas plānots atkal pēc gada gan jau arī balvas būs daudz lielākas., un kas to zin, varbūt reālas. 

 

top 100 statistika - spied šeit

 

IDenty.lv administrācija

 

surficon.png

Link to comment
Share on other sites

Tu tikai nedusmo, bet :D :

 

 

anyhoe, labs darbs, kas padarīts, aiziet censoņi. 

es rakstīju, "kas to lai zin", ja identijam viss būs tik pat labi kā tagad, pat labāk - nebūtu problēma nosponsorēt kaut ko. :)

Edited by simplijs
es teicu nedusmo... protams, ka nav problēma, ja kādreiz vajag tam kādu kapeiku atlicināt, hmu. /ss
Link to comment
Share on other sites

RIP rekordiem, bet resets vajadzīgs (sorri frog xd) , lai jauns izaicinājums visiem pacīnīties par vietu topos. Veiksmi!

 

Frogs kad izdzirdēja par šo-

 

Link to comment
Share on other sites

Beidzot es sevi varu paslavēt, izejot pirmais ''TIER 1'' mapi un dabūt sūdīgāko servera rekordu

 

anyway, te nav ko cīnīties, uzvarētāji jau zināmi :DDDD  FeelsBadMan

bik sapriecājos , ka ieraudzīju savu vārdu ''TOP 100'' statistikā  FeelsGoodMan

Edited by supz.
Link to comment
Share on other sites

Kaut ko tādu jau sen it kā vajadzēja, bet par vietām jau paredzami, ja frogs izsurfos pāris mapes un dabūs tajās rekordus, viņam stabili būs tā pirmā vieta un otrā musj, bet vismaz padomāts par balvām. Malači. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×