Jump to content
vaziks

Domas par datorpasaule.lv?

Recommended Posts

Hey, ir doma iegādāties pilnībā jaunu datoru, bet īsti nezinu labu vietu, kur varētu iegādāties viņu. Uznācu saitam datorpasaule.lv. Datori tur izskatās diezgan labi, bet summas par viņiem man liekas overpriced? Varbūt es kļūdos, tāpēc vēlos uzzināt jūsu domas vai vispār ir jēga iegādāties no šī saita kādu datoru. Iespējams jums ir zināma labāka vieta, kur varētu iegādāties saliktu datoru. 

Edited by vaziks
Link to comment
Share on other sites

ja gribi norm pc , ieteiktu pirkt pa detaļām , tādējādi ieekonomēsi nedaudz , nekā pērkot veselu uzreiz , tas ir , pa detaļām sanāks lētāk nedaudz un labāk , nekā kasti kurā viss ir salikts taču nav tik  labs ! Ja domā pa detaļām tad (1a.Lv)!!!

Link to comment
Share on other sites

ja gribi norm pc , ieteiktu pirkt pa detaļām , tādējādi ieekonomēsi nedaudz , nekā pērkot veselu uzreiz , tas ir , pa detaļām sanāks lētāk nedaudz un labāk , nekā kasti kurā viss ir salikts taču nav tik  labs ! Ja domā pa detaļām tad (1a.Lv)!!!

 

NĒ.

 

Pašlaik gaidu detaļas no 1a.lv. Pasūtīju 10. jūnijā un piegāde estimated 22. jūnijs (šodien). 2 nedēļas, nu ok, pieņemami.

Atvēru vakardien vaļā 1a mājaslapu un uzrāda, ka tagad piegādās 10. jūlijā. +3 nedēļas

Značit, viņi saņēma naudu un flipo bird. Aizsūtīju epastu, no replies. Milzīgs, taču shit uzņēmums, neiesaku tādu pieredzi.

 

Datorpasaule izklausās tikpat, ja ne, vēl sliktāk par 1a.lv

 

Ko es tev silti iesaku uzreiz pirkt no ražotāja bez kaut kādām starpniecībām, ko nožēloju. Perfekti ir amazon, nekad tur nav bijušas problēmas un atnāk solītajā laikā, pat ātrāk. Varētu būt nedaudz dārgāk, taču ir tā vērts nākotnei. Preces reti kad atnāk bojātas un viņiem ir forši atgriešanas nosacījumi. 

Link to comment
Share on other sites

NĒ.

 

Pašlaik gaidu detaļas no 1a.lv. Pasūtīju 10. jūnijā un piegāde estimated 22. jūnijs (šodien). 2 nedēļas, nu ok, pieņemami.

Atvēru vakardien vaļā 1a mājaslapu un uzrāda, ka tagad piegādās 10. jūlijā. +3 nedēļas

Značit, viņi saņēma naudu un flipo bird. Aizsūtīju epastu, no replies. Milzīgs, taču shit uzņēmums, neiesaku tādu pieredzi.

 

Datorpasaule izklausās tikpat, ja ne, vēl sliktāk par 1a.lv

 

Ko es tev silti iesaku uzreiz pirkt no ražotāja bez kaut kādām starpniecībām, ko nožēloju. Perfekti ir amazon, nekad tur nav bijušas problēmas un atnāk solītajā laikā, pat ātrāk. Varētu būt nedaudz dārgāk, taču ir tā vērts nākotnei. Preces reti kad atnāk bojātas un viņiem ir forši atgriešanas nosacījumi. 

Sūdīgi spriest par firmu no vienas pieredzes, lol.

 

Kad es pasūtīju detaļas no datorpasaules.lv pats čoms atbrauca(sanāca pa ceļam) pie manis un visu salika  :clapx: bez problemām.

 

Ar 1a.lv arī nekad nav bijušas problēmas, visi pasūtijumi bijuši laicīgi.

Link to comment
Share on other sites

NĒ.

 

Pašlaik gaidu detaļas no 1a.lv. Pasūtīju 10. jūnijā un piegāde estimated 22. jūnijs (šodien). 2 nedēļas, nu ok, pieņemami.

Atvēru vakardien vaļā 1a mājaslapu un uzrāda, ka tagad piegādās 10. jūlijā. +3 nedēļas

Značit, viņi saņēma naudu un flipo bird. Aizsūtīju epastu, no replies. Milzīgs, taču shit uzņēmums, neiesaku tādu pieredzi.

 

Datorpasaule izklausās tikpat, ja ne, vēl sliktāk par 1a.lv

 

Ko es tev silti iesaku uzreiz pirkt no ražotāja bez kaut kādām starpniecībām, ko nožēloju. Perfekti ir amazon, nekad tur nav bijušas problēmas un atnāk solītajā laikā, pat ātrāk. Varētu būt nedaudz dārgāk, taču ir tā vērts nākotnei. Preces reti kad atnāk bojātas un viņiem ir forši atgriešanas nosacījumi. 

 

 

Whatchu mean homie? Datorpasaulē,  kompji tur ir ļoti labas kvalitātes, pašam tur ir ''melnais bruņinieks'' or some shit like that, kā lai viņu tur sauc. Saits legit, kompītis 3 darbu dienu laikā tika savākts, protams ja ir noliktavā. Cenas priekš tādas kvalitātes PC ir pieņemamas, ja tu gribi overpriced tad pērc capitalā. Saits shady nav - galu galā galvenais goeXanimo sponsors, klubā arī ir datorpasaules kompīši. Domāju, kad vari nocopēt kādu kompīti - if no capitalā ir samērā labs pc kas pavilks jebko uz high pa 600 eirikiem. Ja gribi ņem līzingā.

Edited by latvianguy
Link to comment
Share on other sites

NĒ.

 

Pašlaik gaidu detaļas no 1a.lv. Pasūtīju 10. jūnijā un piegāde estimated 22. jūnijs (šodien). 2 nedēļas, nu ok, pieņemami.

Atvēru vakardien vaļā 1a mājaslapu un uzrāda, ka tagad piegādās 10. jūlijā. +3 nedēļas

Značit, viņi saņēma naudu un flipo bird. Aizsūtīju epastu, no replies. Milzīgs, taču shit uzņēmums, neiesaku tādu pieredzi.

 

Datorpasaule izklausās tikpat, ja ne, vēl sliktāk par 1a.lv

 

Ko es tev silti iesaku uzreiz pirkt no ražotāja bez kaut kādām starpniecībām, ko nožēloju. Perfekti ir amazon, nekad tur nav bijušas problēmas un atnāk solītajā laikā, pat ātrāk. Varētu būt nedaudz dārgāk, taču ir tā vērts nākotnei. Preces reti kad atnāk bojātas un viņiem ir forši atgriešanas nosacījumi. 

Tā jau tava problēma , ja tu samaksāji jau laicīgi , pirms piegādes.. 

Nejau visiem būs kā tavam pasūtijumama - manējam piemēŗam bija  14 dienu laikā piegāde ! 

Link to comment
Share on other sites

Personīgi ar 1a.lv nekad nav bijušas problēmas , visas preces bijušas laikā vai pat ātrāk dažreiz (nekad nemaksāju iepriekš) . Visizdevīgāk protams pc pašam likt kopā , bet no dp.lv izskatās diezgan legit ņemt. Tomēr viņu pc atrodas arī goexanimo , un sūdzības no turienes nav bijušas gan jau  :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×