Jump to content
simplijs

IDenty man, IDenty Tev

Recommended Posts

Paldies, Artūr, par šo garo un interesanto tekstu... Atraisīja daudz atmiņas par kurām šobrīd padomāt.

 

Esmu pārsteigts, ka Tev ir saglabājies mans quote par to spamošanu, bet toreiz to biju tiešām nopietni domājis.

Laikam pat pēc tam nekādu spamu citur nebija, tā kā attaisnojās manas dusmas :D

 

 

 

Tad nu es biju kaut kā ticis pie main statusa

 

Kaut kā viņš tika pie MAIN statusa :D

Ja nemaldos, tad ilgi man viņu lūdzies, bet es laikam uzskatīju, ka vēl neesi gatavs... līdz es pieņēmu pareizāko lēmumu manā pastāvēšanas laikā iekš Identy un iedevu Tev šo godu!

 

Vispār viss bija max jautri un interesanti. 

Šobrīd mani ceļi vairs gandrīz nemaz nesaistās ar šo vietu (vienreiz dienā atvērt forumu - neskaitās), bet vienmēr mīlēšu un atcerēšos Identy kā savas jaunības galveno vērtību... Identy is home!

 

Un vēlreiz... Paldies, paldies, paldies Tev, Artūr, liels par to, ka parādījies mūsu Identy un pierādīji sevi par varenu komūna līderi! Bez Tevis gan es, gan Mārtiņš un visi pārējie, sen būtu atmetuši ar roku...

 

Much love visam Identy!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kaut kas mani tomēr motivēja šo rakstīt, lai gan man ļoti daudz atmiņas ar IDenty kā tādu nav, esmu šeit reģistrējies no 2013. gada un esmu arī kādu laiku ap to gadu spēlējis iekš JB servera, biju arī uz laiku nopircis SMS adminu, bet tad arī pēc brīža pazaudēju, jo lieki banoju cilvēkus. Tajā laikā atceros, ka pastāvēja klans kā fk gaming un prusaku diena, ko vēl atceros līdz šai baltai dienai. Tad nu sākšu ar burstu, kur viss bija labi un smuki, kad vienā dienā boomix ienāca teamspeak kanālā un prasīja par apvienošanos, teikšu godīgi, šaubījos par to apvienošanos, jo tajā laikā nekas neliecināja par to, ka mums vajadzētu vispār tādu, protams, es nebiju tas cilvēks, kas to apturēs un teiks - nē, neapvienosimies. Tad nu apvienojāmies un viss bija savādāk, jauni admini, jaunas sejas un sākās tāda kā jauna ēra. To, ko minējis akka savā postā ir pilnīga taisnība, jo tajā laikā mani neapmierināja kā akka izturējās un arī viņa lēmumi nebija pilnīgi, tapēc sanāca tāds neliels heits, bet kā redzat, laika gaitā visu var labot un aizmirst par to, kas ir noticis agrāk un sadzīvot tomēr ar to, ko viņš ir paveicis tajā laika posmā. Laika gaitā šeit spēlējot, ieguvu arī BT statusu, kur es ieguvu savu lielāko pieredzi, jo biju lepns, ka tajā amatā varēju stāties tieši es un pierādīt sevi, bet protams paldies Walteram par to iespēju. Tad nu vienu mīļu dienu runāju ar Walteru iekš teamspeak un izlēma iedot moderatoru, jo DZERA nebija tolaikus aktīvs, tad nu gan es biju priecīgs un pienākumu pildīju līdz 2017. gada vasarai līdz izlēmu atkāpties un nedaudz paņemt pauzi no CS kā tāda. Atgriezos gada beigās un sāku aktīvi administrēt iekš JB servera un esmu nonācis līdz SA amatam un ar godu pildu šos pienākumus, lai arī kā citi domā, bet mēģinu darīt visu kā pienākas un, lai citiem nav jāskatas ar šķību aci uz mani. Tomēr esmu priecīgs par šo apvienošanos, jo šeit ir arī superīgi cilvēki, kas ir pilni ar idejām un pozitivitāti. 

 

Lai arī mums visiem šeit ir bijuši grūti un skaisti laiki, bet priekš manis IDenty ir kā otrās mājas un vienmēr varu šeit ienākt, palasīt kādu postu, kurš citreiz uzmet smaidu uz sejas. 

 

Diemžēl, tad nekas garš nesanāca, jo kā jau teicu, tad no 2013. gada esmu tikai nedaudz ID nospēlējis un atmiņas ir tikai tik daudz, cik nospēlēts pa to laiku. 

Link to comment
Share on other sites

Viss sākās ar minecraft serveri eclat.lv, tajā spēlēju minecraft ar cool cilvēkiem kuri spēlēja identy.lv cs:go serveros. Eclatam bija savs ts3 kurš vienmēr lagoja vai kāds vienkārši traucēja, tad viens čuvaks ar niku Skvids paaicināja mūs iet rūnāties identy ts3, tā nu mēs tur pačilojām kādu nedēļu un viss pajuka, jo eclats sāka mirt.  

 

Tad nu es sāku spēlēt league of legends un kaut kā sagadījas, ka sēdēju league of legends kanālā un dažus kanālus augstāk sēdeja akka, frogs, eneq un ABC kuri arī spēlēja lolu un viņiem vajadzeja vienu + tad viņi iemoovoja mani savā kanālā un jautāja vai spēlēšu lolu, neatceros ko es pateicu, bet viņi domāja, ka esmu ernests. :D :D Pēc kādām 10 min uzrakstīju ABC (neatceros ko), bet nu jā tad viņi pieņēma mani savā pulciņā. Tad nu sāku biežāk runāt un spēlēt ar akku.

 

Nolēmu, pārvākties uz identy, pa vidu tam visam bija ļoti liela drāma starp akku un skvidu (kuru nestāstīšu), bet nu jāāāāāā. Tad piereģistrējos forumā, pāris dienas te padzīvoju, akka un Gohārds mani piespieda uzrakstīt sasveicināšanos, jo mani neviens nepazīstot bla bla blaaaaaaaaaa. Tā nu es vēlprojām te dzīvojos, esmu atradusi daaaaaaaudz foršus draudziņus, kā ari dažus ne tik foršus, bet visiem jau izpatikt nevar. :)

 

Paldies, ka veltīji savu laiku un izlasīji!  :hi:

 

Edited by Čiepiņa♥
Link to comment
Share on other sites

Ai, izdomāju, ka neslinkošu un arī uzrakstīšu kaut ko šajā topikā, cik nu var ignorēt neizstāstot savu ''stāstu''. Beisiklī, sāku es IDenty dzīvi, kad man bij knapi kādi 11 gadi un reģistrējos forumā, tad nu aizgāja man lielā cs 1.6 spēlēšana jo tad arī biežāk sanāca tikt pie datora. Pārsvarā es sēdēju surf, dr vai jb serveros un ļoti labi atceros vienu fragmentu kur merkūrs vadīja un bija admins. Tālāk es tiešām neatceros, nekādas prusaku dienas un freekill gamingu. :D Šajos laikos arī nāca man lielas pauzes kad vienu mēnesi spēlēju kā traks, nākamo vienkārši neslēdzu cs iekšā. Tas tā turpinājās gadu gadiem līdz parādījās MTA un šī spēle atgrieza manu vēlmi uzturēties ID. Tīri MTA dēļ es ieguvu daudz pazīstamu piparu iekš ID sākot ar Jorenu beidzot ar mūsu modiņu suriku (aka surenos). Tad laikiem skrienot ID lēnām pabira un aktivitāte tiešām vienkārši grima un grima un tas arī bija atspoguļots serveru monitoros un vispār pašā forumā kas atkal aizdzina prom jo tiešām nespēju saskatīt potenciālu. Laikam ejot kaut kā atkal pamanījos ielīst ID mājaslapā un saskatīju, ka parādījušies CSGO serveri un mājaslapa mazliet uzplaukusi tā dēļ atsāku savu spēlēšanu ID. No sākuma tikai un vienīgi uzturējos Arēnas serverī kurā laikam ejot ieguvu aksesu ar vienu nosacījumu - nošausi akku - acc off. khe. Spēlējot arēnā mazliet apnika daily, un arēnas admini zina, cik ļoti liels nogurums tur var parādīties kad adminē visus tos toksiskos rupučus, kas man lika mazliet novirzīties un aiziet uz JB serveri. No sākuma īsti nebija vēlme to darīt, jo domāju, ka viss būs galīgi garām un nekas nebūs tā pat, kā 1.6 laikos. nutaskindabijtaisnība bet nu kaut kā pavilka un Outpace bija diezgan laipns un uzdavināja man vipiņu. Tā dēļ arī beisiklī sāku spēlēt JB. Laiki gāja un gāja un ieguvu JB aksesu un ar arēnas adminēšanu jb likās kā easy job. Kaut kad man sanāca ar simpļuku sms sarakstīties par kaut kādu forumu dzīvi un beigās simplijs man uzicēja moderatora statusu. No sākuma es vispār raustījos kaut ko darīt ar to statusu par cik man likās, ka akka uzreiz noņems. :D Līdz šim domāju esmu pildījis savu darbu diezgan labi un vēl turos pie foršā amata identijā. Again, gāja laiciņš un id parādījās pubs kurš vispār no sākuma pabruja dēļ aktivitātes however, mūsu amazing administrācija to atgrieza šoreiz ar skinu utt pluginiem kas tagad tur tautu daudz labāk nekā ieprieks. Tad nu arī ieguvu adminu PUB'ā. Again, fastforward tiku spēlējis visos trīs serveros, līdz tika mini adminu tīrīšana un arēnā es no admina tiku atstādināts savas sliktās aktivitātes dēļ, ļoti pamatoti. Tad nu palika JB un PUB. Līdz brīdim, kad no aksesa atteicos. Un tad tagad spēlēju mostly JB un adminēju mazos bērneļus tur. Tāda nu ir mana stāstele par identiju. Domāju iedomājotiess dziļāk spētu uzrakstīt vēl vairāk bet nu domāju derēs ar šo pašu. Viss ko vēlos teikt ir liels liels paldies mūsu galvenajiem adminiem- akkam, boomixam, kuri cīnās par projektu un protams visai administrācijai as a whole jo tomēr šis projekts ir ļoti augstu un var augt tikai un vienīgi uz augšu jo šobrīd nespēju saskatīt nekādus klupienus nākotnē. Liels paldies visiem, kas vēl uzturās šeit, visiem oldschool un visiem kuri likuši sajust identy kā savas interneta mājas. Jo tā tiešām ir. Tagad tikai jācer, ka spēšu arī dzīvē jūs visus reiz satikt, ja ne kādā mītā(šoreiz netiku personal iemeslu dēļ), tad personiski pa vienam. Paldies . viva la identy, long live identy. much love identy. :wub::dogy:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×