Jump to content
faz

To Kill A Mockingbird (1962)

Recommended Posts

NcffQYWmRuWO1oL4vYrqNQ.png


 


To Kill A Mockingbird (1962)


 


 


  • Filmas žanrs - Crime, Drama

  • Valsts, kurā taisīta filma - USA, California

  • Filmas režisors - Robert Mulligan
  • Lomās - Gregory Peck, Mary Badham, Phillip Alford, Brock Peters

  • Filmas sižets : Attikus Finčs - advokāts Lielās depresijas laika dienvidos uzņēmies tiesas prāvu, kurā afroamerikānis nepatiesi apsūdzēts sievietes izvarošanā.

  • Mans komentārs par filmu - Šis bija tas muviks, kuru ātrumā paķēru pirms braukšanas uz ārzemēm un pilnīgi neko par to nezināju (tikai biju izlasījis, ka viņa ir laba), un sākumā likās, ka šī nebūs nekas vairāk par naivi bezrūpīgu filmu, kurā bērni skraida apkārt savā pasaulītē, bet tad ātri vien tā kļuva par psiholoģiski smagāko filmu, kādu esmu redzējis. 

  • Mans vērtējums par filmu - Bez grūtībām varu teikt, ka šī ir filma, kuru es liktu savā top10 sarakstā. Tā būtu jānoskatās jebkuram, kurš ir kaut mazliet ieinteresēts uzzināt par 1930ajiem gadiem, Lielās depresijas laikiem un par to, cik drausmīgi absurds var būt rasisms. Gatavojies melnbaltai filmai ar liela apjoma dialogiem, lielisku aktierspēli un sižetu, kurš liks aizdomāties vēl kādu brīdi pēc filmas noskatīšanās!

Nekas nav mainījies un vēl ar vien heitoju treilerus, tāpēc no manis tādu nesagaidīsi!


Filma ir 93. vietā IMDB lietotāju balsojumā un ieguvusi 3 Oskara balvas, tāpēc domāju, ka labu filmu cienītājiem treileri ir vienaldzīgi.


 


 


/ Linki ņemti no IMDB.com un bilde no Posterlounge.co.uk 


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×