Jump to content
Draiskulis

Cs go problēma.

Recommended Posts

Problēmiņa ar cs go ir tāda, ka man fps ir nokrities par aptuveni 150 fps. 
Izmantoju gforce gtx 660, pirms es biju nometis cs go malā es spēlēju ar apmēram 200fps tas bija pirms vairākiem mēnešiem, bet tagad viņš svārstas no 30 - 70 un ar tādu ir super grūti paspēlēt. 
Ā un joka pēc šodien parakājos pa gūli pameklēju ar kādu fps spēlē citi ar tādu videni, viņiem arī iet ap 200fps tā kā tās nav tik manas iedomas. 

Jautājums, vai kāds ir ar kaut ko tādu saskāries un vai zin kā salabot? 

Līdz šim esmu pārinstalējis spēli 3x esmu arī pēc uninstala izdzēsis csgo folderi ar visu kas tur ir, esmu arī pamēģinājis uzinstalēt uz citu cieto, taču nekas nepalīdz. 

Video karte ir up to date, tiko kā parādas jauns drivers es viņu updatoju. 

Pamēģināju arī spēlei grafikas iestatījumus uzlikt zemākus taču atšķirība nebija jūtama. 

Šitāds murgs ir tikai ar cs go, citām spēlem viss ir kārtībā, tāpēc es neuzskatu, ka videne būtu pie vainas. 

help help help

Link to comment
Share on other sites

''Izmantoju GTX 660''...Nice, csgo vairak ed CPU, neka GPU...Ja Tu iedotu vairak info par savu datoru, varbut kads varetu palidzet...

 

Link to comment
Share on other sites

Man cpu ir amd athlon x4 870k quad core 3.90ghz
8gb rams
win10 64bit


Arcca, kopš pēdējas reizes kad biju spēlējis cs go kas bija pirms vairākiem mēnešiem ir bijuši vairāki win updati.
Alive tur vakardien ierakstiju -High, bet tā neko citu neesmu tur rakstijis.

Link to comment
Share on other sites

Man cpu ir amd athlon x4 870k quad core 3.90ghz

8gb rams

win10 64bit

 

 

Arcca, kopš pēdējas reizes kad biju spēlējis cs go kas bija pirms vairākiem mēnešiem ir bijuši vairāki win updati.

Alive tur vakardien ierakstiju -High, bet tā neko citu neesmu tur rakstijis.

Un ko Tu velies? ''Izmantoju gforce gtx 660, pirms es biju nometis cs go malā es spēlēju ar apmēram 200fps tas bija pirms vairākiem mēnešiem, bet tagad viņš svārstas no 30 - 70 un ar tādu ir super grūti paspēlēt. Ā un joka pēc šodien parakājos pa gūli pameklēju ar kādu fps spēlē citi ar tādu videni, viņiem arī iet ap 200fps tā kā tās nav tik manas iedomas. '' Paskatoties 2 gadus vecu video var redzet ka tur tikai 120-200 fps (200 knapi un uz isu mirkli), ar katru apdeitu mazak un mazak fps, 2 gadus laika ir tie fps nokritisies stabili...Nezinu vai kaut ko tur vispar var izdarit. Ja vel spele puba tad vispar GG, puba vien fps krietni mazak bus.

Link to comment
Share on other sites

Es piekristu Jake teiktajam, šeit būs vienkārši detaļas nolietojums + pastāvīgā apdeitu iznākšana, kuru līdz galam čipsets īsti netur. Ja Tu gribi turēt līdzi vienmērīgā līmenī ar tehnoloģiju attīstību, tad nāksies vien kompi mainīt ik pēc gada, tbh.

Link to comment
Share on other sites

Man kompim ir tik 1 gadiņš :/ kā arī pirms kāda pus gada man bija tie 200fps, nevar taču pus gada laika videne tā nolietoties, pat ja tas būtu iespējams, vai tad visam spēlem nebūtu jābūt mazākam fps? Mazāks viņš ir tikai cs go, citam nav nekāda atšķirība. 

Kā arī es tiko ieinstalēju 2 vecākus driverus, viens bija no pagajušā gada decembri un viens no augusta, pilnigi nekāda atšķirība. 

Link to comment
Share on other sites

Windows 10? Ja tev ir Windows 10 un nesen ir bijis updeits, iesaku roll-backot uz iepriekšējo, jo visi sūdzās kad latest update, alt-taboties atpakaļ spēlē aizņem kaut kur 8 sekundes, un ir masīvi FPS dropi. + kad pēdējo reizi tīriji putekļus no kompja ārā? (zinu, kad tikai cs:go ne pa visu kompi lago, bet still pamēģināt ir vērts)

Link to comment
Share on other sites

Man kompītim ir vel garantija, nezinu vai drīkstu līst iekšā :D 

Un par to role back, nebūs laikam iespējams jo pēc ta lielā update es izdzēsu windows.old folderi :/ 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×