Jump to content
boomix

ID weekly CS:GO challenges

Recommended Posts

Hey, hey!

 

Ta kā vakar maziet pačatoju ar rebudiju, nonācu pie secinājuma, ka servos nav pietiekami daudz konkursi. Aizgāju laicīgi gulēt, piecēlos 8ņos un sāku taisīt ID challenges. 

 

Kas tas ir?

 

Tas ir kas tāds, kas līdz šim serveros vēl nav bijis. Katrā serverī ir uzdots savs challenge, ko ir nepieciešams izdarīt šīs nedēļas laikā. Pirmās nedēļas nosacījumi galīgi nav grūti, bet tomēr tāpat nāksies ieiet katrā no ID serveriem un pasēdēt nelielu laiciņu tur. 

 

Šeit varam apskatīt šīs nedēļas challengus 

 

LDQXkDE.png    0R2AYyw.png
 

c162vXd.png    CBwUSgM.png

 

Kā es varu apskatīties, ko jau esmu izpildījis?

 

Serverī ierakstot komandu: !challenge . Ja slinkums gari rakstīt, vari arī pamēģināt !chal . Neizmirstam, ka arī jāuzliek cl_disablehtmlmotd 0 , lai komanda strādātu :)

 

Kādas ir balvas?

 

Pašlaik tas ir noslēpums, jo ļoti daudz iespaidos tas, cik liela būs aktivitāte šajā konkursā. Lai vai kā, lielā mērā tas jau ir vairāk kā ID izaicinājums Jums spēlētājiem, nekā kādas balvas iegūšana.

 

Vai šādi week challenges tiks rīkoti katru nedēļu?

 

Katru nedēļu tie noteikti netiks rīkoti, pamatojoties uz to, ka ir nepieciešams plugins priekš katra servera, un man nav tik daudz brīva laika, lai viņus nemitīgi veidotu :D Bet es noteikti centīšos šādus weekly challenges veidot cik bieži vien spēšu, protams, ja vispār spēlētāju aktivitāte uz šādu konkursiņu būs pietiekami liela.

 

Līdz kuram es varu viņus pildīt?

 

Challengi ir jāizpilda līdz 25.05.2018 - 23:59

 

launch-icon.png

Link to comment
Share on other sites

es jau uzvarēju

 

e: ir jaiziet cita surfa mape kura nav izieta vai skaitās arī ka es esmu izgājis to mapi un varu iziet viņu vēlreiz

Edited by supz.
Link to comment
Share on other sites

nav par vieglu priekš JB :D ? Varēja Es nez 10 knife k.

 

Bet anyways, priecē kas jauns serverī.

 

visi nav jb maini.

 

Labi challangi man patīk, bet viena lieta kas ienāca prātā, varbūt pub challange vajadzēja Nodefo 5 bumbas/Uzplanto 5 bumbas? Savadāk ct side nav jēga spēlēt  PepeHands

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×