Jump to content
Stylex18

Seksīgs Bans :)

Recommended Posts

1. SERVER: [LV] LATVIAN PUBLIC SERVER - IDENTY.LV !WS !KNIFE

ADMIN: benārs
REASON: Wallhack
TOTAL: permanent
TIME LEFT: permanent

2. Vienkārši nezinu kur viņš man atrada WH
3*http://194.19.248.121/demo/auto-20180504-1413-de_dust2.dem.bz2

4. 04.05.2018 11:32

 

Niks ĶinēnsLV

Edited by Stylex18
Link to comment
Share on other sites

Round 4 - Demo time: 4:30

Skatās midu, neuztraucas par shortu. Kad nošāva midu, viņš izvelk nazi un uzreiz neiet drošībā. Kad T gatavojas peekot, viņš pievērš uzmanību shortam un uzmet molotov, kur, manuprāt, nevarēja saklausīt pretinieku.

 

Round 8 - Demo: 9:30

Pievērsiet uzmanību granātām. Pretinieks shifto, bet aizdomās turamais ideālā laikā un vietā izmet granātas, it kā zinātu, kur CT atrodas. Iesaku noskatīties arī no "Hated ; >" perspektīvas.

 

Round 9 - Demo: 10:25

CT ir Long durvju kreisajā pusē, Ķīnēns viņu neredzēja, bet tāpat gaidīja no turienes pretinieku

 

Round 10 - Demo: 12:30

"Viņš būs shortā". Kā tu to zināji, Ķīnēn? Nekādas info no komandas nebija. Pēc tam skaisti sagaida un nošauj pēdējo CT atkal pārliecināts par viņa atrašanos vietu. Ķīnēns izšāva tikai 1 lodi. Kāpēc tā riskēt, ja ir near clutch situation? Vai arī viņš zināja, cik pretiniekam HP (voice chatā neviens neteica)?

 

Edit: https://www.dropbox.com/s/j5fgtwi8qhthsuj/auto-20180504-1413-de_dust2.dem?dl=0

Edited by bora
Link to comment
Share on other sites

Round 4 - Demo time: 4:30

Skatās midu, neuztraucas par shortu. Kad nošāva midu, viņš izvelk nazi un uzreiz neiet drošībā. Kad T gatavojas peekot, viņš pievērš uzmanību shortam un uzmet molotov, kur, manuprāt, nevarēja saklausīt pretinieku.

Saklausīt nevarēja, bet cilvēks teica shorts un es metu moliju. 

 

 

Round 8 - Demo: 9:30

Pievērsiet uzmanību granātām. Pretinieks shifto, bet aizdomās turamais ideālā laikā un vietā izmet granātas, it kā zinātu, kur CT atrodas. Iesaku noskatīties arī no "Hated ; >" perspektīvas.

Longā Niks Mazais Brālītis izšāva deagla lodi ļoti labi dzirdama skaņa tāpēc stāvēju un gaidīju un par tiem nadiem bija tā ka metu uz izjūtām 

 

Round 9 - Demo: 10:25

CT ir Long durvju kreisajā pusē, Ķīnēns viņu neredzēja, bet tāpat gaidīja no turienes pretinieku

Labrīt Molly, flash un pēc tam smoke 

 

Round 10 - Demo: 12:30

"Viņš būs shortā". Kā tu to zināji, Ķīnēn? Nekādas info no komandas nebija. Pēc tam skaisti sagaida un nošauj pēdējo CT atkal pārliecināts par viņa atrašanos vietu. Ķīnēns izšāva tikai 1 lodi. Kāpēc tā riskēt, ja ir near clutch situation? Vai arī viņš zināja, cik pretiniekam HP (voice chatā neviens neteica)?

 

Tad kad es vidū uz shortu gāju redzēju un dzirdēju ka kāds croso vidu. Tātad cilvēks aizgāja uz B un 80 % cilvēku lec uz shortu tāpēc arī pateicu shorts 

Link to comment
Share on other sites

prasas pec unban. 8rounds interesants kur barovskim virsu moliju meta, bet pec raunda laika un vina teamm8 jau bij apkart pa mapi, saprotams,ka tur kads longa ir.

Pedeja rounda kur vins banu dabuja, long durvis bij prefire, bet tur ena ir kad nak ieksa no tas puses + vini skreja, pec skanas...

Man prasitos vairak pirms dotu banu.

Es saku tirs. 

 

Edited by justNiks
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×