Jump to content
boomix

[PUB] Labāko momentu konkurss

Recommended Posts

Sveiki, biedri Identieši, tākā sen nav rīkots kāds konkurs saistībā ar CS:GO, tad iedomājos uzrīkot konkursu!

 

Šoreiz es no jums sagaidu skaistus kilus, skatāmus momentus un iespaidīgus wallbangus, vienkāršāk sakot, jums ir jānofilmē spēles moments, kurš pēc jūsu domām būtu pietiekami labs, lai iegūtu kādu no balvām.

  1. vieta : 1 mēnesis VIP CS:GO PUB + 5 IDC
  2. vieta : 3 nedēļas VIP CS:GO PUB + 3 IDC

  3. vieta : 1 nedēļa VIP CS:GO PUB + 1 IDC

 

Noteikumi: 

  • Momentam ir jābūt no viena raunda, nevis vairāki izgriezti

  • Neiesūtam vecus video(DQ)
  • Iesūtam tikai Identy pubā filmētos momentus (pub.identy.lv)

 

Kā filmējam video?

Jūsu brīva izvēle, galvenais, lai redzam, ka video ir no Identy pub servera, lai tas nebūtu sagraizīts.

Varam izmantot programmu - PlaysTV, varam augšupielādēt yt, pilnīgi vienalga, galvenais, lai pārējie var ērti to noskatīties!

 

Piemēri priekš video:

 

Video iesūtīša notiek tepat topikā līdz 10.05.2018 - 20:00, pēc kā būs uzreiz balsošana par labākajiem video!

 

Credits to Mercury  par konkursa ideju un palīdzību tā organizēšanā.

Link to comment
Share on other sites

Nu forši, ka beidzot ir uzrīkots konkurss, bet tēma ''skaistākie killi''? Lai katru reizi ieietu pubā pašāudīties, man jāieraksta spēle, bišk čakarīgi. (Karoče pubs uz laiku būs kaut kāds faze serveris)

Link to comment
Share on other sites

edit: oj, es vakar ātri pārskrēju pāri noteikumiem un neredzēju, ieķeršu kādu jaunu labu momentu un editošu šo!

 

 

Edited by mindfuck
Izlasam lūdzu noteikumus, vecus video lūdzu nepievienot
Link to comment
Share on other sites

Izskatās švaki ar atsaucību, ja nu kāds ir piemirsis vai nemaz nezin par šādu lietu, tad atgādināšu jums. Bet laiks vairs nav daudz, līdz šī vakara 20:00, pēc tam vairs videoklipi netiek pieņemti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×