Jump to content
Jorens

Telefona operētājsistēma!

Telefona operētājsistēma!  

110 members have voted

  1. 1. Kāda operētājsistēma ir Tavam telefonam?



Recommended Posts

aizvakar nopirku 7 iphonu, iepriekš bija 6, pirms tā 4s, abus divus lietoju diezgan pailgi un līdz tādam stāvoklim, ka pat vairs nepateiksi kas tas par telefonu, nekad nav bijis ''augstas kvalitātes'' androids, bet man neviens īsti vizuāli nepiesaista.

Link to comment
Share on other sites

Abas operētājsistēmas ir ar saviem plusiem un mīnusiem.noteikti,ka pa iphone cenu var nopirkt samsungu, vai kādu citu telefonu ,kurš kalpos labi vēl ilgi un dikti. Cilvēki izvelās telefonu savu iemeslu dēļ,tapec es domāju,ka nevajag te sākt strīdus par šo tēmu.

 

 

p.s. par gaumi neatrīdās

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, man vēl neviens samsungs nav sācis lagot...Vot LG L9 II uzreiz pēc pāris mēnesiem jau sāka čakarēties ;D Ja sāk čakarēties, lagot utt var pamēgināt custom rom :)

 

Tas ka garantija zūd mani vispār nebaida, bet visi androidi, kas man ir bijuši arī S7 edge ar kuru pastaigāju tikai pāris mēnesus tika norotots uzreiz pēc dažām nedēļām. Tas roots dod nedaudz vairāk visādu fīču kas ir diezgan interesantas. Nūūūū par tiem tutorialiem tad jā, bet ja ir kaut mazākā saprašana kā, tas viss strādā tad visu ko ''salauž'' var salabot ;) Man ar esošo s6 nekad nav bijušas tādas problēmas ;D

Savam Galaxy S4 esmu licis simtiem custom romus, kernelus utt. Nekad neesmu sacakarejis, viss iet kā pa sviestu. Lai gan tagad sāk lagot neskatoties uz romu. Iekšas pārāk vecās jau. Edited by Clubstep
Link to comment
Share on other sites

Pieņemsim, runājot par abu operētājsistēmu aizsardzību. Cik es zinu un cik man pazīstams draugs ņemās gar iPhone un citām datortehnikām, tad iOS ir max secured system ko burtiski nevar uzlauzt. Vari slēgt pie PC klāt un mēģināt cik vien ilgi gribi, nekā nesanāks (runājot par parastu cilvēku, nevis kādiem anonymous džekiem). Kamēr iPhone nav noņemts Apple ID, tikmēr neko nevar izdarīt. Pat ja uztaisīsi hard reset, pēc hard reset uzmetīsies balts ekrāns un nekas tālāk nenotiks. Pat ja atminēsi passcode, tas telefons būs nelietojams un izmetams miskastē.

 

P.S Tad kad Francijā bija tas briesmīgais terorakts, tie teroristi izmantoja iPhone telefonus. Tie izmeklētāji kas pat nesa tos iPhone uz Apple kuri to sistēmu ir izgudrojuši neuzlaužamo, viņi pateica, ka nevaram palīdzēt atbloķēt lai noskaidrotu ko tie teroristi tajā telefonā ir darījuši. Ja kāds apgāž manu rakstīto, ar pierādījumiem, lūdzu.

 

Bet nu lasu ar lielu interesi ko cilvēki domā par abām operētājsistēmām. Cik cilvēku tik viedokļu.

Edited by Jorens
Link to comment
Share on other sites

es vienīgais izmantoju telefonu lai pazvanīt, vai nosūtītu ziņu? citreiz kādu fotku? 

 

laikam jā.

 

Tu vienīgais arī aizmet telefonu tā, ka vairs nespēj atrast. (Paldies Ievai) :D 

Link to comment
Share on other sites

Vispār nesaprotu jēgu šitai sūda aptaujai, kāda starpība ko katrs izmanto , pats izmantoju iOS, pilnīgi pie kājas varētu arī ar sakarīgu Android staigāt.

 

Beztēma jau domāta sarunām.

Čalis gribēja uzzināt, uztaisīja aptauju. Kāda starpība? Ekstra sarunas forumā, domāju, ka tikai tāda. Vai arī jorex pērk jaunu telefonu un nevar izdomāt, kura sistēma ir labāka :D

Link to comment
Share on other sites

Vispār nesaprotu jēgu šitai sūda aptaujai, kāda starpība ko katrs izmanto , pats izmantoju iOS, pilnīgi pie kājas varētu arī ar sakarīgu Android staigāt.

Heiteris...

 

Aptaujai ir jēga.

Varbūt kaut kad nākotnē tiks izveidota ID aplikācija? Pēc šiem aptauju rezultātiem var izskatīt kuru platformu sākt vai labāk izvēlēties.

Link to comment
Share on other sites

pēdējā laikā šķiet, ka runāt par telefonu operētājsistēmām ir tāpat kā par politiku vai reliģiju, it's better not to

nezzo liekas, ka pēdējā laikā tieši visiem poh kāda OS citiem. pirms pāris gadiem tā noteikti bija.

Link to comment
Share on other sites

Kopš parādījās viedtālruņi, visu laiku ir bijis Android. Ja ņem no dārgā gala, tad viss iet kā pa sviestu, ja lēto, tad pēc laika lago. Šobrīd lietoju OnePlus 5t un pēc sajūtām pilnīgi tāds pats kā drauga aifons.

Link to comment
Share on other sites

Kopš parādījās viedtālruņi, visu laiku ir bijis Android. Ja ņem no dārgā gala, tad viss iet kā pa sviestu, ja lēto, tad pēc laika lago. Šobrīd lietoju OnePlus 5t un pēc sajūtām pilnīgi tāds pats kā drauga aifons.

Vēlviens kas lielās, ka ir draugi. :(

Link to comment
Share on other sites

Android all the way. Esmu kā daily driver lietojis dažādus telefonus (darba specifika atļāva tādu maiņu) un palieku pie Android, pašreiz sēžu uz OnePlus 3 un priecājos, par neprasās 5T upgrade.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×