Jump to content
Legolas

Čīteri Aim serverī - Mute par neapmierinātības izteikšanu :D

Recommended Posts

 Divi nelaimīgi zemeņu lasītāji no Anglijas nekautrējas parādīt savu jauko skinchanger, backtracking,anti-aim, kā arī drošsirdīgi pastāsta par to citiem. Admina klātbūtnē.

Brīdī, kad izsaku neapmierinātību dabūju GAG, protams.

 
 Ārkārtīgi pārsteigts esmu par to, ka šie džeki var tik ļoti acīmredzami izmantot savus abonētos čītus, bet admins ir tik aizņemts ar cilvēku gagošanu, ka nemaz neievēro, vai nedzird (?) visu to, par ko šie divi rūpnīcu darbinieki runā.

Daži no viņiem nekautrējas izspļaut klasiskos lamuvārdiņus paralēli uzklausot visu spēlētāju neapmierinātību un par viņiem pasmieties.

Šajā gadījumā likās, ka kāds no šiem trim čīteriem arī bija pats Admins.

Vārdi - ATLAS, Bambuss, SenSei.

 

Viņi teica kaut ko par skriptiem. Vai serverī ir atļauts lietot kaut kādus lag skriptus? 

Paskaidrojiet, lūdzu.

 

P.S.

 

Šādus apgalvojumus par viņiem izteica aptuveni puse servera (Admina klātbūtnē).

Kas notiek, Identy?

Vai tiešām uz neredzēšanos?

Link to comment
Share on other sites

Neviens nesaprot to, ka admins skatoties pārkāpēju, paralēli arī klausās ko citi runā/raksta. Un ja neprot uzvesties, tad loģiski seko mute vai gags. Un lielākoties spēlētāju reporti ir nepamatoti, jo ir vnk slikti paši par sevi un tad liekas, ka viss serveris pēkšņi čīto.

Link to comment
Share on other sites

tas ka cilvēks izmanto kādus palīg līdzekļus 

nedod nekādas iespējas tev viņu aizvainot 

Iespēja kādu aizvainot man ir vienmēr un visur.

 

Iespējams, domāji "tiesības".

 

Protams, iekarsu. Bet šis cilvēks par to parūpējās. Viņš ar savu dragu atklāti smējās visiem sejā. 

Link to comment
Share on other sites

Neviens nesaprot to, ka admins skatoties pārkāpēju, paralēli arī klausās ko citi runā/raksta. Un ja neprot uzvesties, tad loģiski seko mute vai gags. Un lielākoties spēlētāju reporti ir nepamatoti, jo ir vnk slikti paši par sevi un tad liekas, ka viss serveris pēkšņi čīto.

 

Daudzos gadījumos aizvainojumi patiešām var būt nepamatoti, bet šis noteikti nebija tas. Es vienkārši nesaprotu, cik ilgi adminam ir jāvēro spēlētājs, kuru ir apsūdzējusi, jau puse servera (verbāli), lai saprastu, ka viņš izmanto visus iespējamos, parastam bērnam zināmus un acīmredzamus čītus.

 

Es runāju par visparastāko nekompetenci. 

 

Atbildot moderatoram - man nav demo. Dariet savu darbu paši. :)

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Daudzos gadījumos aizvainojumi patiešām var būt nepamatoti, bet šis noteikti nebija tas. Es vienkārši nesaprotu, cik ilgi adminam ir jāvēro spēlētājs, kuru ir apsūdzējusi, jau puse servera (verbāli), lai saprastu, ka viņš izmanto visus iespējamos, parastam bērnam zināmus un acīmredzamus čītus.

 

Es runāju par visparastāko nekompetenci. 

 

Atbildot moderatoram - man nav demo. Dariet savu darbu paši. :)

 

Paldies.

 

 

Ja tu uzskati, ka kāds no adminiem neredz - ej specos, raksti demo, iesniedz forumā un nopelni sev bonusa punktus.

Ja tu uzskati, ka kāds no adminiem neredz - lieto komandu /calladmin un ienāks cits admins un pārbaudīt.

Ja tu uzskati, ka kāds no adminiem neredz - izmanto discord un pasauc adminu ierakstot publiskajā čatā @ARENA Admins.

 

Ja tev demo nav, mums demo arī nav. Tu sūdzies, tad arī sagatavo sūdzību kā pienākas. Mēs neesam tavi sulaiņi, kam jāizdara tavu darbu. Gribi sulaini - pārdod bikses un komandē kā gribi.

 

Nav demo - nav bana. adios. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×