Jump to content
love_me

alive 2

Recommended Posts

Pirmā daļa katram, kuram 1.6 saistās ar bērnību uzdzīs normālu nostaļģiju. Par otro daļu komentāri lieki, ielgudīts nenormāli liels darbs. 58k views though 4 mēnešos? Tas gan diezgan bēdīgi, patiešām nenovērtēts laika ieguldījums.

Link to comment
Share on other sites

Edits un darbs labs, to jau sapratīs pat idiots, bet man vienīgajam kaut kā nevelk uz šitiem effektu mudžuļiem, un izbaudīt varu tikai skaistu 60fps fragmūviju ar labu songu apakšā?

Link to comment
Share on other sites

Muviks ir sick, tikai neņem ļaunā,betintro ir pa garu .... Nezinu,iespējams man tikai tā liekās,bet jā,tas ir viens,otrs ,mazliet pārcenties ar montēšanu .Bet tā ir nice high light .;) 

Link to comment
Share on other sites

Tu pieduries, xnex? Ja tev būtu kripatiņa smadzenes, tad saprastu, ka tēmas autors šo video nav veidojis. Pat pēc viņa komentāra par video to var saprast. Postu krājēja alert!!!

Link to comment
Share on other sites

Gribi teikt šajā foruma daļā rakstot posti klāt neskaitas? Testēju ar šo postu. 

 

Notestēts un tas tiesa. Nevis atkars alert, bet pirmo reizi šādu fīču redzu. Nevienā citā forumā tā tas nav bijis.

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Nē, tas tomēr bija atkars alert.

Galvenais kādam kko par smadzeņu kripatiņām uzrakstīt un izteikt neapmierinātību, kaut arī pašam nav taisnība. Kāpēc censties ar citiem sadzīvot, ja var citus par stulbiem saukāt?

Link to comment
Share on other sites

Par ko tieši man nav taisnība? Par to, ka to video neveidoja tēmas autors? Par to, ka šeit neskaitās postu krāšana? Varu saderēt, ka čalis šeit nāca ar tādu ideju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×