Jump to content
Johnny Basketball

Baldodītis centrāltirgū, jeb adminu darbības AIM serverī

Recommended Posts

Labvakar!

 

 

Lai gan serveru tīklā esmu samērā jauns spēlētājs, tomēr esmu novērojis diezgan lielu bērnudārzu, kad tēma skar adminu tiesības un to pielietošanu spēles laikā. 

 

Pamatā un tikai esmu AIM servera viesis. Neesmu ieinteresēts mocīties ar pub servera ikdienas likstām. Velme ir tikai atpūsties, pašaut un parunāties par dažādām temām ar cilvēkiem, kuriem arī sirds ir pilna.

 

Taču regulāri rodas iespaids, ka pie vadības grožiem ir cilvēki, kuri vadās pēc emocijām, nevis iekšējiem serveru noteikumiem. Ierodas pirmdienas vakarā pašaut galvas, bet koleģis darbā tā ir izbesījis, ka emocijas kaut kur ir jāliek. Un tad sākas. Bērns uzdod kādu jautājumu - gags. Kāds piemet komentāru par to - gags. Pēc divam minūtēm kāda random tēma tiek uzcelta ar vienu nepareizu vārdu - gags. Kāds ieminas kādu vārdu krievu valodā - gags.

Tāda veidā serveris tiek mehāniski apslāpēts no čalām un runāšanas.

 

Te nemaz netiek pacelta tēma par tiem, kuriem pirksts ir tik veikls, lai izslēgtu balss čatu visā serverī.

 

Citējot lietotāju akka, 

esmu jau 100 reizes teicis, ka serveris nav vieta kur pārrunāt savas problēmas, aizej uz ts3 -> Counter Strike: Global Offensive un runā par ko Tu vēlies ar saviem draugiem. Es aizeju uz arēnu relaksēties un vienkārši pašaut galvās, nevis klausīties citu cilvēku sarunās par man vispār "vienaldzīgām" tēmām.

 

 

Redzi, mazais, csgo ir sociāla spēlīte, tajā var sarakstīties, sarunāties, iegūt draugus un tos zaudēt. AIM serveris nav match-making, tas arī nav pub serveris. Ne viens grams no pārrunāta tavu spēli neietekmē. Neviens grams no pārrunāta tavu dzīves kvalitāti nesamazinās. 

Ja kāds indivīds traucē, Tu viņu vari nobloķēt un vairs mūžā nedzirdēsi. Ja trauacē vairāki - atkārto pirmo soli. Ir visas iespējas ieslēgt mūziku un relaksēties, kamēr spēles skaņa ir nogriezta uz mazāko. AIM serverī skaņa nav vajadzīga. Šaubos vai šaujot botus aim treniņā Tu klausies katru soli, ko tie veic. 

 

Vienkārši šaut galvas var arī klusumā un mierā, tikai ar sevi. 

 

Bet, ja esi admins, kuram emocijas ņem virsroku un viss ir apnicis, tad varbūt nevajadzēja viņas - tiesības - pieņemt.

 

 

Šī tēma par adminu emocionalitāti un noteikumu interpretēšanu pēc sava ir diskutēta ar servera spēlētājiem. Un nevienam tas nepatīk. Cilvēki nāk uz aim serveri atpūsties un pašaudīties, varbūt kaut ko iemācīties. Neviens negrib spēlēt emocionāla tīņa klātbūtnē, kuram riebjas sava dzīve. Vai

 

Noteikumi ir noteikumi, tie ir jāievēro. Teic galā ar grīferiem, fleimeriem un čīteriem. Ar maziem bērniem, kuri pārzina visu sava tēva-celtnieka leksiku. Bet nevajag ierobežot brīvu un dzīvu diskusiju par tēmu, kurai ir vairāk kā viens interesents. Nevienā ārzemju serverī tas nenotiek.Nekad neesmu redzējis, kad admins atnāk un izslēdz visu čatu, tāpēc, ka bariņš cilveku savā starpā runā. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cilvēki, kuri tiek mutoti/gagoti serverī lieto diezgan rupju leksiku, kuru pēc manām domām nav citiem jāklausas, jo kā jau minēji CS:GO ir sociāli spēle kā arī publiska vieta (kur arī ir daudz bērnu, kurus šī rupjā valoda ietekmē). Protams, par katru "bļe" nevajadzētu liegt runāt, bet ja katrā teikumā tiek izmantoti 3 lamuvārdi, kurš katrs sākas ar citu burtu, kāpēc vajadzētu tādiem ļaut runāt?

 

Katrs šo serveri spēlē saviem nolūkiem, un tu nevari atbildēt par visiem. Citi grib sacensties arēnas topā un iegūt labāku vietu, cits atkal grib trenēties šaušanā, lai uzlabotu skillu. Kādēļ pusei servera, kas kaut cik nopietnāk grib patrenēties/iegūt labāku vietu jāklausās, kā 4 cilvēki sarunājas par privātām tēmam (kā arī daudzām muļķībām, ko interneta troļļi tur gvelž)? Tādas lietas var arī apspriest čatā vai arī vēl labāk - sarunājieties iekš TS vai Discord.

 

Es neticu ka admins ir nācis un licis gag/mute par to, ka ļoti bijis abižots. Esmu redzējis tādus gadījumus, ka admins kādu nomuto par to, ka visu laiku bezjēgā gvelž, un uzreiz kāds uzbrauc viņam augumā, pielietojot lamu vārdus. Protams admins nomuto arī to cilvēku. Nu tas cilvēks domā, ka viņu mute par to, ka admins apbižojās uz viņa par iepriekš sacīto komentāru.

 

Protams, ja vairāki cilvēki sāk runāties, un beigās veidojas tirgus kur runā 4 cilvēki reizē un neļauj citiem koncentrēties, ir jāpielieto global mute, citu veidu es neredzu, jo ja sāks katru atsevišķi mutot, atkal veidosies negācijas pret adminiem.

Link to comment
Share on other sites

Admins diemžēl nevar staigāt ar voice_enable 0, tapēc, ka viņš nevar zināt, vai kāds no cilvēkiem nepārkāps noteikumus.

 

 

Cilvēki, kuri tiek mutoti/gagoti serverī lieto diezgan rupju leksiku, kuru pēc manām domām nav citiem jāklausas, jo kā jau minēji CS:GO ir sociāli spēle kā arī publiska vieta (kur arī ir daudz bērnu, kurus šī rupjā valoda ietekmē). Protams, par katru "bļe" nevajadzētu liegt runāt, bet ja katrā teikumā tiek izmantoti 3 lamuvārdi, kurš katrs sākas ar citu burtu, kāpēc vajadzētu tādiem ļaut runāt?

 

Katrs šo serveri spēlē saviem nolūkiem, un tu nevari atbildēt par visiem. Citi grib sacensties arēnas topā un iegūt labāku vietu, cits atkal grib trenēties šaušanā, lai uzlabotu skillu. Kādēļ pusei servera, kas kaut cik nopietnāk grib patrenēties/iegūt labāku vietu jāklausās, kā 4 cilvēki sarunājas par privātām tēmam (kā arī daudzām muļķībām, ko interneta troļļi tur gvelž)? Tādas lietas var arī apspriest čatā vai arī vēl labāk - sarunājieties iekš TS vai Discord.

 

Es neticu ka admins ir nācis un licis gag/mute par to, ka ļoti bijis abižots. Esmu redzējis tādus gadījumus, ka admins kādu nomuto par to, ka visu laiku bezjēgā gvelž, un uzreiz kāds uzbrauc viņam augumā, pielietojot lamu vārdus. Protams admins nomuto arī to cilvēku. Nu tas cilvēks domā, ka viņu mute par to, ka admins apbižojās uz viņa par iepriekš sacīto komentāru.

 

Protams, ja vairāki cilvēki sāk runāties, un beigās veidojas tirgus kur runā 4 cilvēki reizē un neļauj citiem koncentrēties, ir jāpielieto global mute, citu veidu es neredzu, jo ja sāks katru atsevišķi mutot, atkal veidosies negācijas pret adminiem.

 

tc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×