Jump to content
ABC

Johnny English Strikes Again (2018)

Recommended Posts

Beidzot Johnny English ir atgriezies ar 3 daļu, patika man viņa abas filmas un es bīju gaidījis arī tagadejo daļu tākā yeah, droši vien daudzi zin šo aktieri un viņam sanāk diezgan labas comēdījfilmas tākā izbaudied treileri un jāgaida 12 oktobris kad iznāks.  B)

 

Izlaišanas datums - 2018. Gads 12. Oktobris

 

Valsts - United Kingdom

 

Žanrs - Action, Adventure, Comedy

 

 

 

 

 

http://www.imdb.com/title/tt6921996/?ref_=nv_sr_1

Link to comment
Share on other sites

Rowan Atkinson bija viens no maniem mīļākajiem komiķiem, kad biju mazāks, tāpēc liels prieks redzēt, ka atdzīvina tādas filmas kā Johnny English. Humors nav no tiem izsmalcinātākajiem, bet es noteikti noskatīšos, paldies! :)

Link to comment
Share on other sites

Nebus prieksh manis,man Mr.Bean liekas reali tizls . :<

Ar to savu tizlumu viņš ir kļuvis par miljonāru, taka ne katrs var tā tizloties :D 

Link to comment
Share on other sites

Nebus prieksh manis,man Mr.Bean liekas reali tizls . :<

 

Nosaukt džeku, kurš visā pasaulē palika slavens ar mēmo humoru (cik viņš Bīna epizodē vidēji vārdus pateica? kādus trīs?) un visai pasaulei parādīja, ka Čārlija Čaplina stila komēdija vēl arvien bija (un ir) aktuāla, par "reāli tizlu" ir vienkārši ameizing :D Saprotu, ka tas ir tavs viedoklis un varbūt man te nevajadzētu rakstīt, bet ja es izlasu tik absurdas lietas, tad man prasās kaut kāds pamatojums rakstītajam.

 

"ayyyy, man liekas, ka Muhameds Ali bija tizls bokseris, Džimijs Hendrikss bija tizls ģitārists un Alfreds Hitčkoks taisīja tizlas filmas"

Link to comment
Share on other sites

ayy , šitā būs viena no tām filmām , kas man obligāti būs jānoskatās :D

esmu redzējis abas iepriekšējās un cerams , ka šī būs tik pat laba vai pat labāka.

Link to comment
Share on other sites

Nosaukt džeku, kurš visā pasaulē palika slavens ar mēmo humoru (cik viņš Bīna epizodē vidēji vārdus pateica? kādus trīs?) un visai pasaulei parādīja, ka Čārlija Čaplina stila komēdija vēl arvien bija (un ir) aktuāla, par "reāli tizlu" ir vienkārši ameizing :D Saprotu, ka tas ir tavs viedoklis un varbūt man te nevajadzētu rakstīt, bet ja es izlasu tik absurdas lietas, tad man prasās kaut kāds pamatojums rakstītajam.

 

"ayyyy, man liekas, ka Muhameds Ali bija tizls bokseris, Džimijs Hendrikss bija tizls ģitārists un Alfreds Hitčkoks taisīja tizlas filmas"

Tu nopietni? Tad  jau katrs Brits ir komedikjis. Ta nav komedija ko chalis taisa tas ir zema IQ cilveka tizlibas neesmu redzejis no vinja neko tadu par ko man butu jasmejas un ja tu doma ka vinjsh ir reali smiekligs tad tev limenis ir loti zems. !

Link to comment
Share on other sites

Tu nopietni? Tad  jau katrs Brits ir komedikjis. Ta nav komedija ko chalis taisa tas ir zema IQ cilveka tizlibas neesmu redzejis no vinja neko tadu par ko man butu jasmejas un ja tu doma ka vinjsh ir reali smiekligs tad tev limenis ir loti zems. !

 

rHN0ui74Qmq9fkMnbMZV3w.png

 

Es nerunāju par tavu humora gaumi, bet gan par to, ko Rowans Atkinsons ir darījis komēdijas labā 90'ajos un kādam līmenim jābūt, lai sasmīdinātu publiku tikai ar ķermeņa valodu. Tu noteikti esi redzējis tikai mistera bīna filmu, kura ir PG-13 ar slapstick humoru, izdomājis, ka tā filma tev nepatīk un uzreiz sauc visus britu aktierus par tizliem. :D Nu, ja jau esi tāds humora eksperts un par cik man ir "zems līmenis", tad varbūt dalīsies ar komēdijām vai aktieriem, kuri tavuprāt ir daudz labāki par Rowanu Atkinsonu? 

Link to comment
Share on other sites

rHN0ui74Qmq9fkMnbMZV3w.png

 

Es nerunāju par tavu humora gaumi, bet gan par to, ko Rowans Atkinsons ir darījis komēdijas labā 90'ajos un kādam līmenim jābūt, lai sasmīdinātu publiku tikai ar ķermeņa valodu. Tu noteikti esi redzējis tikai mistera bīna filmu, kura ir PG-13 ar slapstick humoru, izdomājis, ka tā filma tev nepatīk un uzreiz sauc visus britu aktierus par tizliem. :D Nu, ja jau esi tāds humora eksperts un par cik man ir "zems līmenis", tad varbūt dalīsies ar komēdijām vai aktieriem, kuri tavuprāt ir daudz labāki par Rowanu Atkinsonu? 

SCARY MOVIE PART 1; 2; 3; 4!!!!!!!!!

Fifty Shades of Black

 

 

un vēl gan jau šāda tipa filmas :D

 

 

anyhoe, nestrīdies ar viņu, nav vērts. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×