Jump to content
Dav1s2k

csgo montage <3 including mikusiņš ace)

Recommended Posts

Šis ir tikai otrais montage es tagad stradāju jau mēnesi pie tādas montāžas kā šis 

jau 50 sekundes esmu uztaisijis pa mēnesi :D

 

Mans parastais montage uztaisiju pa 6 h

https://www.youtube.com/watch?v=e7wA-xCTdaI

Noskatamies visu līdz beigam :D (Ieliku mikiņa ace tapec ka viņš man ludzās biki :D)

Edited by Dav1s2k
Link to comment
Share on other sites

25% no visa video kkāds black screens, effecti tādi ,ka neko nevar saprast, citās daļās kā piemēram 1.30 kkāds randoms vsp notiek nekas īpašs nebija :/ Vispār nekas īpaši necepija no tā video, varbūt neesmu kkāds editing guru kurš saprot visu kas notiek, bet parastam skatītajam wnk criminal. 4.35 vsp kkāds konteksts kas īsti neiederējās, tas pats kas ar tiem commentiem. Kāds tev ranks? Jo īpaši augsts noteikti nav. Sorry, ta pa bargu izteicos but kinda wasted time.Kā arī nezinu kpc pirmo video ieliki, jo no sākuma domāju ,ka tas ir tavs. gl nākotnes video

Link to comment
Share on other sites

25% no visa video kkāds black screens, effecti tādi ,ka neko nevar saprast, citās daļās kā piemēram 1.30 kkāds randoms vsp notiek nekas īpašs nebija :/ Vispār nekas īpaši necepija no tā video, varbūt neesmu kkāds editing guru kurš saprot visu kas notiek, bet parastam skatītajam wnk criminal. 4.35 vsp kkāds konteksts kas īsti neiederējās, tas pats kas ar tiem commentiem. Kāds tev ranks? Jo īpaši augsts noteikti nav. Sorry, ta pa bargu izteicos but kinda wasted time.Kā arī nezinu kpc pirmo video ieliki, jo no sākuma domāju ,ka tas ir tavs. gl nākotnes video

Šitais montage jau bija domāts tads takā parastais un ar tajiem melnumiem nezinu kapēc viņi uzradās ar blender tos var safixot bet neizmantošu tik daudz laika priekš šī edita šits tā prosta uztaisits.

 

Kā ari ranks ir LEM tiku beigas boosted uz supreme kad tiku komanda ar čīteri...

Edited by Dav1s2k
Link to comment
Share on other sites

Sliktu montāžu paņēmi par piemēru, jo tā ir taisīta izmantojot unreal engine, nevis no vienkārši samestiem csgo clipiem.

Nu es piemēram šitadas līdz šim bridim programmas esmu izmantojis 

HLAE Blender Cinema4D Houdini Substance Painter After Effects FL Studio Sony Vegas Pro 14

After Effects Molberts un viss :D Unreal engine 4 ari gaņjau vajadzēs

Link to comment
Share on other sites

Kāds var ieteikt loti labu muziku priekš csgo cinematic viģika esmu pabeidzis taisit izdomaju ka bus labi ar 1:30 min vienigais tagad jaedito kā montāžu bet nav labas muzikas pie kādas vigikam pieskanoties tapec ja kads var atsutat savu milako muziku...

Link to comment
Share on other sites

Kāds var ieteikt loti labu muziku priekš csgo cinematic viģika esmu pabeidzis taisit izdomaju ka bus labi ar 1:30 min vienigais tagad jaedito kā montāžu bet nav labas muzikas pie kādas vigikam pieskanoties tapec ja kads var atsutat savu milako muziku...

mūziku vislabāk jau ir atrast uzreiz, lai audio var sinhronizēt ar video materiālu un padarīt iznākumu daudz skatāmāku. Manuprāt dumji ir samontēt, un pēc tam mest kaut kādu dziesmu pa virsu.
Link to comment
Share on other sites

pirmais vēl ok, bet arī pārāk vienlīdzīgi katrs kadrs ar izpostītu mapi, katram fragam slowmo, garlaicīgi.

 

nu otrs ir blackscreen paradise...

 

pirmais tak nav viņa taisīts lmao  :facepalm:

 

video rediģēšana ir hardcore, daudz jāmacās un daudz laika jāiegulda, šitas tev vēl tikai sākums, gl

Link to comment
Share on other sites

And we're done here.
Melnais ekrāns + šis... Es teiktu, turpini mācīties, un iespējams, ka nonāksi kaut kad līdz pirmā klipa līmenim. :)

post-15594-0-67395200-1521282070_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

itkā klipos parasti samet ahujennos fragus, šeit neko skaistu neieraudzīju. ja vairāk skatamies uz editošanu tad arī diezgan weak un ir diezgan skaidri redzams, ka daudz vēl jāmācās. it īpaši uz taimingu un pašu mūziku as well as mūzikas izvēli (personīgi dziesma likās galīgi garām). Anyhow, ieteiktu skatīties tādus vairāk zināmus editus un censties kko no tā ievilkt savā darbā, patestēt etc, pats nemāku bet tikai izsaku savu viedokli no skatītāja punkta.. veiksmi.

Link to comment
Share on other sites

Gaidīju kko vairāk , bet nav tik traki :/ Būtu video izdevies labāks manuprāt , ja tik daudz nelidinātos pa to mapi ( Es tā uzskatu *) 

Bet tā tīri okey , varēja kko ''bombīgāku'' , prasījās tas spridzeklītis :D 

Link to comment
Share on other sites

Tie black-screeni salikti tā izskatās, ka random vietās, būtu sakoriģējis ar mūziku vai saistībā ar ingame noswitcho wepu or smth. Ir vietas kur Tev ātrāk ir jāapriež tie klipi, jo tiek parādīta mape, normal huds un arī beidzās kāds no taviem effektiem un tas ir skaidri redzams. 1:45 tad viņš nodefoja bumbu vai nē?  hm 2:30 huh? wai? wai u do dis? nepatīkami acīm censties iespringt. 3:05 dabū to peli nost pls. 4:00 debīls effekts, personīgi nepatīk. Beigās, kad sava drauga ace liki būtu vismaz kādu muzonu pa virsu uzlicis. Ja izvēlies tādu mūziku, tad sakoriģē kaut kādus šotus or smth kopā ar bītu. + saturationu uzgriez augstāk, lai patīkamāk skatīties.

Kopuma ir pie daudz kā strādāt, bet gribās ticēt, ka esi uz pareizā ceļa. Neesmu nekāds xxmastermontagemakerxx tapēc tikai izsaku savu, kā skatītāja, viedokli. Līdz tam klipam ko norādīji tev vēl augt un augt. 

 

EDIT: GL

Edited by Krums
Link to comment
Share on other sites

pirmais tak nav viņa taisīts lmao  :facepalm:

 

video rediģēšana ir hardcore, daudz jāmacās un daudz laika jāiegulda, šitas tev vēl tikai sākums, gl

ups, miskuzi, pārlasījos :D

Link to comment
Share on other sites

pirmais vēl ok, bet arī pārāk vienlīdzīgi katrs kadrs ar izpostītu mapi, katram fragam slowmo, garlaicīgi.

 

nu otrs ir blackscreen paradise...

gribi teikt, ka noskatoties 2. video, padomāji, ka viņš ir spējīgs uztaisīt tādu kā 1.? xd

taka no offense, tās debesis sākumā, easy var sataisīt ar ingame komandām utt, nevis kkadu max disgusting overlay likt vai ko tu tur liki, fps arī šausmīgs, melnās pauzītes arī neiet pie sirds, un man jau parasti labāk patīk kad ir mūzika sasyncota pie klipa

 

p.s tomēr pozitīvi ir tas, ka tu centies un kko dari, keep up your work

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×