Jump to content
LaukuAviize

Neatrod vga

Recommended Posts

Tā tad lieta sekojoša,vēlos iegādāties otru monitoru priekšs pc,nolēmu notestēt VGA vadu uz esošā samsung monitora ar oriģinālo VGA samsung kabeli(pašlaik darbojas ar HDMI kabeli). Pieliekot kabeli nekas nenotiek,izmēģināju restart,izspraust HDMI vadu,pat apskatījos vai vsp VGA ir pievienots pc dzelžos,bet nekas nenotiek,ko esmu palaidis garām vai tur ir kāda dziļāka problēma kpc monitors negrib darboties ar VGA?

Link to comment
Share on other sites

Problēma visticamāk ir sekojoša...

 

Datoram strādā tikai videokartes pieslēgumi.

 

Iepriekš HDMI vads tika pievienots videokartei?

Un tagad VGA pieslēdzi pie matesplates  pieslēgumiem?

 

 

 

 

 

 

Edited by Legitness`
Link to comment
Share on other sites

jā,man hdmi vads ir pie videokartes,vga nav,pieliekot hdmi pie mātesplates nonitors arī nestrādā,tagad viss skaidrs,jāved uz kādu servisu lai pieliek papildus portus utt. ;)

 

P.S. paldies ;)

P.S.S. pie videokartes ir DVI- I ports,jāmēģina ar to vadu,tik sākumā jādabū monitors ar DVI-I  ;) vai arī DVI-I adapters uz VGA

Edited by LaukuAviize
Link to comment
Share on other sites

jā,man hdmi vads ir pie videokartes,vga nav,pieliekot hdmi pie mātesplates nonitors arī nestrādā,tagad viss skaidrs,jāved uz kādu servisu lai pieliek papildus portus utt. ;)

 

P.S. paldies ;)

P.S.S. pie videokartes ir DVI- I ports,jāmēģina ar to vadu,tik sākumā jādabū monitors ar DVI-I ;) vai arī DVI-I adapters uz VGA

Tev lētāk sanāks nopirkt adapteri nekā vest uz servisu. Servisā pa pilnu programmu noslauks.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×