Jump to content
akka

Lieliski jaunumi PUBG spēlētājiem!

Recommended Posts

Priekš pirmās reizes likās gūūd. ;) , ja vien mr.kntent nebūtu iedomājies mani no māšīnas izlidināt :D

sākumā bija šoks par zonu laiku... bet ar to varēja sadzīvot. Visumā liels + no manis par apņēmību,kā arī paldies liels visiem pārējiem kas piedalijās. Ceru ka intrese visiem par šo nemazināsies un būs tikpat liela atsauksme ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Būtu pat ar mieru spelēt uz kkādam iemaksām, piemēram, 5eur no playera + tad ir kkāds norm prize pūls, bet visi uzreiz sāks piņāt, so, tas laikam atkrīt.

Ar laiku noteikti par, vajag no sākuma pacelt šos turnīrus un, lai cilvēki iespēlējas, nevis pašā sākumā lekt augstāk par pakaļu :) Bet tā visā visumā laba ideja + cerams ka šie turnīri būs sestdienās, nevis svētdienās..

Link to comment
Share on other sites

Hah, būtu es aktīvāks forumā, būtu arī zinājis par šo pasākumu ātrāk un arī es ar saviem cseriem būtu piedalījies noteikti :D Oh well, laikam nākamreiz.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja kntent tur staigā, nav ko tur braukāt.  :gaben:  :gaben:  :gaben:

Priekš pirmās reizes likās gūūd. ;) , ja vien mr.kntent nebūtu iedomājies mani no māšīnas izlidināt :D

sākumā bija šoks par zonu laiku... bet ar to varēja sadzīvot. Visumā liels + no manis par apņēmību,kā arī paldies liels visiem pārējiem kas piedalijās. Ceru ka intrese visiem par šo nemazināsies un būs tikpat liela atsauksme ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Kādu laiku turnīri nenotiks, jātiek galā ar esport supportu, jo pēdējās pāris dienas viņš ir uzmetis ignoru un bez viņa ziņas es nevaru uzsākt, vadīt nekādus turnīrus, tikko būs informācija no viņa, paziņošu par to šajā topikā, līdz tam - slēdzu.

 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.








EYYYYYYYYYYYYY, VISS KĀRTĪBĀ /14.03.2018/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×