Jump to content
akka

Lieliski jaunumi PUBG spēlētājiem!

Recommended Posts

Nu beidzot ko labu dzirdu no identy, vot ko šādu vēlējos sen, bet žēl kad netieku uz viņu un ceru kad nākošā reize ar būs sestdien vai pat piektdienas vakarā, jo tad manuprāt pietiekami tiks visi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu beidzot ko labu dzirdu no identy, vot ko šādu vēlējos sen, bet žēl kad netieku uz viņu un ceru kad nākošā reize ar būs sestdien vai pat piektdienas vakarā, jo tad manuprāt pietiekami tiks visi.

 

Beidzot? Man liekas, ka esi pēdējo gadu kaut kā palaidis garām :D 

 

Viss forši, pats nespēlēju šito, bet prieks, ka kaut kas jauns uzpeld un akkas topikus vienmēr prieks lasīt! Palaidu ziņu dažiem apkārt, lai piesakās. Izskatās, ka labi izdarīju, jo redzu pazīstamus cilvēkus sarakstā :) Veiksmi visiem!

Link to comment
Share on other sites

Prieks, ka identy negrimst un iet tikai uz augšu, veiksmi visiem turnīrā, man ir tikai viens bet..

 

Cik sapratu šis ir duo turnīrs, bet piesakoties es piesaku tikai sevi, kā tad tiks sadalīti tie duo uz randomu, vai varēs spēlēt katrs ar savu pārinieku, kuru vēlas redzēt savā komandā?

Link to comment
Share on other sites

Prieks, ka identy negrimst un iet tikai uz augšu, veiksmi visiem turnīrā, man ir tikai viens bet..

 

Cik sapratu šis ir duo turnīrs, bet piesakoties es piesaku tikai sevi, kā tad tiks sadalīti tie duo uz randomu, vai varēs spēlēt katrs ar savu pārinieku, kuru vēlas redzēt savā komandā?

Tiem kam ir pārinieks tie spēlēs duo bet tiem kam nav, tiem tiks iedalīts randoms

Link to comment
Share on other sites

Kā kāds var zināt vai man ir pārinieks vai nav, ja es piesakos turnīram viens? :D

Neuztraucies man ari nav xD

To iedalīs pēctam, skatos jau ir vairāk par 100 cilvēkiem...Moš nesanāks visiem pat spēlēt...

Edited by Jake
Link to comment
Share on other sites

pirmā turnīra princips bija vienkārši iztestēt kā tas viss strādā, gan spec, gan pārējās lietas.

Uz nākošajiem būs savādāka tipa pieteikuma formas, kur varēs veidot teamu, lai nav jāpiesakās solo.. lai var redzēt ar ko Tu esi un vai Tu neesi viens...

 

141 cilvēks pieteicies, not bad at all. ;) acīmredzot cilvēkiem ir interese par ko tādu, priecē.

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, paldies. Akka un tas ir tikai sākums, draugs pa draugam un jau pēc 5 turnīriem būs 200 pāri pietiekušos cilvēku, esmu vairāk kā drošs, galvenais lai serveri nelago :)

 

p.s man ir ar ko spēlēt, es vienkārši neizpratu līdz galam kā turnīra vadītāji zinās, vai man ir pārinieks vai man vajag randomu, bet nu tad jau redzēs :)

 

edit: tas jau nu skaidrs, ka lagi nav atkarīgi no Tevis, bet gan bluehole, jo viņi viņus hostē, es par tiem lagiem minēju, jo atceros cik neiespējami bija paspēlēt Kompota veidotajos turnīros. :)

Edited by gocha
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, paldies. Akka un tas ir tikai sākums, draugs pa draugam un jau pēc 5 turnīriem būs 200 pāri pietiekušos cilvēku, esmu vairāk kā drošs, galvenais lai serveri nelago :)

 

p.s man ir ar ko spēlēt, es vienkārši neizpratu līdz galam kā turnīra vadītāji zinās, vai man ir pārinieks vai man vajag randomu, bet nu tad jau redzēs :)

serveru lagi nav atkarīgi no manis, vispār nekādā ziņā. 

Viņus hostē bluehole, es tikai izveidoju serveri un palaižu, tālāk par neko neatbildu, tikai skatos vai vairāki duo nesadarbojās, ja sadarbojās - kicked.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par emocijām, un par to, ka piedalijāties.

Pāris bildes no spēlēm.

krabiki lido ārā no lidmašīnas

 

 9GUEr91.png

 

ģenerālis ar kntentu medībās

 

 tOXW7qb.jpg 

 

chibrix ēd bulciņu

 

 IoCdjm7.jpg 

 

first game top

 

 Az0Wkyy.jpg 

 

2 zivis

 

 aGgVTcB.png 

 

interesanta zona

 

 sFoHLKc.jpg 

 

9 / 11 tualetes kempers

 

Zdd88F7.jpg  

 

trijstūris, pēdējie 3 dzīvie, visi solo

 

 BXdqnYj.jpg 

 

second game top

 

 XAvQ5Dc.jpg 

 

forša zona

 

 P1TUJb8.jpg 

 

third game top

 

 iWYNdBV.jpg 

 

identy serveri tajā brīdī

 

  qgAyFkx.png 

 

 

PALDIES VISIEM, LĪDZ NEXT REIZEI

 

strīms no hz kuras spēles - 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×