Jump to content
boomix

IDENTY 9 Gadi

Recommended Posts

Our little boy is almost big now. :>
Prieks, kur rodies. Visus manus mega tekstus var atrast iepriekšējos apsveikumos, tur ir vairāk vēsture sarakstīta, ja kādam interesē.

 

Protams, paldies arī mūsu vecajiem un jaunajam censonim: Artūram, Klāvam, Sandim par centību un pilnveidošanu. Gan Front'ā, gan Back'ā. ;>

 

(8. gadu jubileja)
https://identy.lv/forum/index.php?/topic/23962-identy-8-gadi/?p=253214

 

(7. gadu jubileja)

https://identy.lv/forum/index.php?/topic/23207-identy-7-gadi/?p=242891

 

(6. gadu jubileja)

https://identy.lv/forum/index.php?/topic/20767-identy-6-gadi/?p=215715

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sveicieni IDentijam !!!!

Atceros 10 gadi man bija no brālēna accounta JB speleju, iegaju CT un man bija bail no YOGIJA, un visi sitie vecie krabji mani parmeta uz T del manas balsis.

 

Cilvēki mainas katru dienu šeit.Gribētos jau satikt vecos Oldskulus (kapec man nav tada awarda?) un uzzipat to 1.6 JB ka agrak bet nu jēgas nav 1.6 dead, bija atverts bija 9 cilveki un visi bija vecie lojalie neviena jauniņā. Neaizmirstamas prāta spēles no _TnT_ un Yogija, liekas ka gudrakie krabji, kas varēja būt taja laikā.

 

Novēlu IDentijam pastāvēt vel 9 gadus un vel vairāk , lai akka ar boomixu saviem mazberniem varetu Mantojumā atstāt :D

 

 

Priecīgu jums 9 gadadienu !

Edited by valca08
Link to comment
Share on other sites

Varbūt pārsitīs gign dzīvības laiku? Hz, jo viss atkarīgs no mainiem. Boomix jau vienmēr atradīs ar ko pievilināt tautu, svarīgi ir, lai akka nepadodas un akkam apkārt esošie viņu neuzmet. Pagājušais gads tiešām sanāca visproduktīvākais, kas id pacēla nebijušos augstumos. Patīkami redzēt, ka ir stabilu spēlētāju bāze, foruma apmeklētāju bāze, kas uztur ikdienišķu dzīvību. Vēl jau protams ir šādas tādas lietas, kas būtu jāizdara līdz ideālam, bet identy nekad nebūs gatavs, tāpat kā rīga.

gratz, 9 gadi identy, 7 no tiem ar mani. :yao:

Link to comment
Share on other sites

Liela diena prekš "IDentya" 9gadi ,tas ir burvīgs cipars ,tas ir liels cipars ,bet vēl skaistāks būs ,kad pienāks apaļi 10gadi. Ar to es vēlējos teikt ,kad ne tikai IDenty ir viens no  Latvijas/Baltijas , labākajiem un ilgstošākajiem projektiem ,bet to ,kad viņš pastāvēs vēl ilgi un dikti , jo mēs visi kopā varam. !

 

Apsveicu. :wub:

Edited by EVOOM
Link to comment
Share on other sites

Es neatceros kurš gads tas bija, bet atceros ka bija uztaisīts sākuma lapā vote (manliekas kad identy bija 7 gadu jubileja) kur bija rakstīts:

Vai Identy izturēs līdz 10 gadu jubilejai?

Tas bija tas laiks kad identy lēnām mira nost, jo nebija īstu csgo serveru, 1.6 cilvēku nebīja un reāli vienīgais identy serveris bija teamspeaks. Es protams kā negatīvais cilvēks BIJU ( Kappa ) uzspiedu Nē. Un es to nožēloju, jo tagad pēc 2 gadiem Identy`s ir lielākais csgo serveris Latvijā. Kur tagad katru dienu serveri ir pilni. Paldies arī gribu pateikt visiem vecajiem 1.6 adminiem, kas mani banoja un slayoja un kickoja, par cheatošanu pubā, vai vecājā 1.6 jailbreakā par freekillošanu, kas mani izmācīja un tagad es pats esmu admins.

 

Un arī paldies Talantam kas mani šeit atvilka. :*

 

Who knows, moška es pēc gada rakstīšu 10 gadu topiku #ernersformain2k18.  Kappa

Edited by ernerino
Link to comment
Share on other sites

Parasti jubilāri uzsauc torti vai konfektes, kur ir visiem vips uz 3 dienām?

 

Bet ja tā, prieks, prieks. Ar Identiju kā pa kalniem, nekad nebūs garlaicīgi, tad jorens, tad ernests, tad merkurs. Katrs no mums ir daļa no Identija, vai nu jauns, vai vecs, vai ilgi te vai nē.

 

Novēlu laimi, mīlestību un vēl vairāk cilvēkus, kas padara Identiju par Identiju. Priekā!!

Link to comment
Share on other sites

Forumā esmu reģistrējies tikai no 17.gada pavasara, kas ir diezgan sūdīgi, jo serveros esmu šāvis un lēkājis jau kopš 1.6 laikiem.

Kopš piereģistrējos forumā, man ir sajūta, ka esmu atkarīgs no tā. Vienkārši nespēju neapmeklēt forumu ikdienā.

Varu teikt, ka šobrīd šis komūns ir pazīstamākais spēļu komūns Latvijā, kas ir vienkārši awesome.

 

Novelēt varu tikai visu to labāko, cerēšu uz vēl lielāku izaugsmi, tādu lai identy būtu labākais projekts kāds jebkad ir bijis.

 

Nav daudz ko muti vārstīt, laikam vienkārši ir jāierauj. 

Priekā!

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 Sveiciens IDentijam svētkos !!

 

Lai gan neesmu bijis daļa no ID no paša paša sākuma, tie paši savi ~7- 8 gadi jau būs pagājuši.

Ir savāda sajuta.. ja tā padomā, tad lielāko daļu savus tīņa gadus +vel dažus esmu pavadījis šajā komunā un praktiski esmu audzis kopā ar to. IDentij ir man ir dāvājis daudz gan priecīgu, gan bēdīgu atmiņu kā arī laika gaitā esmu iepazinis un sadraudzējies ar daudz interesantiem un gudriem cilvēkiem, protams, ir arī bijuši tādi kas ne tik attīstīti uzvedās serveros un forumā, bet jautrībai un kopējai pacilātajai atmosfērai tas netraucēja. Lai gan liela daļa veco krabīšu ir devušies savās dzīves gaitās un vairs nevar atvēlēt laiku spēlēm, ar daļu no šiem cilvēkiem ( vismaz manā gadījumā ) saikne ir saglabājusies un ik pa laikam iekš steam, facebook vai kādu citu sociālo mēdiju tiek uzsista klača un atminēti vecie 'labie' laiki.

 

Neizplūdīšu garākos tekstos, jo tā pati galvenā idejai jau ir pateikta citu cilvēku tekstos, bet novēlu IDentijam vel tik pat ilgu laiku un vēl mazliet. Novēlu jaunus labos un sliktos laikus (sliktos arī, jo bez sliktajiem mēs nezinām kad ir labie un arī tāpēc ka sliktie laiki palīdz mums un community augt ) kā āri daudz labu atmiņu, mirkļu un jaunu draudzību. 

Link to comment
Share on other sites

Parcik es te pedējos gadus reti kad esmu igriezies, nešķiet ka jau 9 gadi pagājuši. Interesanti, kā tas laiks pagājis, un cik daudz ir mainijies. Knapi pat atceros pašu sākumu, kad iegriezos identy jb serverī un ar savu smalko balstiņu gāju pie ct, bet mani neviens negribēja klausīties... pagāja kāds laiciņš kamēr es sapratu kas ir kas un mani palaida pie ct. Arī vecajā forumā(to gan vairs neatceros- kā izskatijās), ganjau spamoju kā traks. 

 

Ehh, šitā jau kuro gadu, varētu rakstīt un raksīt par atmiņām utt... bet es slinks un ko tur daudz pagātnē iedziļināties, tāpat katru dienu uzrodās jauni lietotāji, un vecie lēnām pazūd. Jebkurā gadijumā, turat rajonu, nepazūdat, gan jaunie, gan vecie. cheers!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Apsveicu.

Sen sen atpakaļ te iegriezos lai uzrautu CW, vai JB, kad vēl nebija CS:GO , bet bija CS 1.6.

Cik laiks ātri skrien jā...

Ceru kad vēl sagaidīsim arī 20 gadu dzimmeni, lai gan visi jau bus pieauguši un aizgājuši savās dzīves, ar sievām un bērniem. Bet mūsējie vienmēr paliks.

 

Priekos un Bēdas!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×