Jump to content
akka

Adminu tīrīšana

Recommended Posts

Ja godīgi cik spēlēju pubā, parasti nav iekšā adminu, moška man kkads insane timings. Nesaku, ka esmu pelnījis adminu jo man nav tik liels playtime, bet vajag kādu adminu kas pa dienu sēž iekšā pubā, it īpaši brīvdienās.

 

Kuņepis vakar 22.00 whatsappa:

WlXPpnHgT6CFKvXd0Q1XMQ.png

Edited by ernerino
Link to comment
Share on other sites

admini soupy , outpace , skubijs , stogram kuri ir nospēlējuši vairāk ka 500h stundas serverī var teikt tā ka jau no pirmsākumiem ir daži adminējuši un vienkārši tā noņemt viņiem statusu. Pēc manām domām tā ir necieņa pret bijušiem adminiem viņu pavadīto laiku serveri un servera kārtības ieviešanu :(

Link to comment
Share on other sites

admini soupy , outpace , skubijs , stogram kuri ir nospēlējuši vairāk ka 500h stundas serverī var teikt tā ka jau no pirmsākumiem ir daži adminējuši un vienkārši tā noņemt viņiem statusu. Pēc manām domām tā ir necieņa pret bijušiem adminiem viņu pavadīto laiku serveri un servera kārtības ieviešanu :(

Nu , bet pēdējā laikā viņi nenāca on @JB , tāpēc viņiem noņēma statusu. Ja labi 1x pa 2 nedēļām.

Link to comment
Share on other sites

admini soupy , outpace , skubijs , stogram kuri ir nospēlējuši vairāk ka 500h stundas serverī var teikt tā ka jau no pirmsākumiem ir daži adminējuši un vienkārši tā noņemt viņiem statusu. Pēc manām domām tā ir necieņa pret bijušiem adminiem viņu pavadīto laiku serveri un servera kārtības ieviešanu :(

Tu darbā nostrādā ļoti labi 2 gadus, bet tad Tev apnīk un Tu visu sāc darīt pavirši, tajā skaitā neiet uz darbu. 

 

Tevi neatlaidīs? paldies par darbu, uzredzēšanos.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×