Jump to content
akka

Adminu tīrīšana

Recommended Posts

Manuprāt, šo jau sen vajadzēja, tie, kas palika neaktīvi - iepriekš darīja ļoti labu darbu un par to identy var viņiem pateikties, ka tādi bija un turēja kārtību serverī. 

 

Pārdomāti uzrakstīts, malacis. 

Edited by rebudijs
Link to comment
Share on other sites

Cik zinu @Ntree dabūja VAC, jo čītoja, tāpēc arī laikam tika atstādināts. :D (Sniedziņ cshh.)

Par adminu tīrīšanu - piekrītu, ir aktīvie admini tādi kā Rebudijs, mersis, tnt, anakingo, definīcija utt.. Un ir neaktīvie kā zatlers, outpace, utt. Ienāk 1x nedēļā patēlo wanna be, un iziet ārā. + rep par šo visu. 

Edited by Angel
Link to comment
Share on other sites

Cik zinu @Ntree dabūja VAC, jo čītoja, tāpēc arī laikam tika atstādināts. :D (Sniedziņ cshh.)

Par adminu tīrīšanu - piekrītu, ir aktīvie admini tādi kā Rebudijs, mersis, tnt, anakingo, definīcija utt.. Un ir neaktīvie kā zatlers, outpace, utt. Ienāk 1x nedēļā patēlo wanna be, un iziet ārā. + rep par šo visu. 

Ja jau ZATLERS ir neaktīvs , tad kāpēc viņu neatstādināja? 

Link to comment
Share on other sites

beidzot simplijs nebūs admins Kappa

Es jau sen biju viņiem discord pateicis, ka manus aksesus serveros var ņemt nost, jo man nesanāk vairs laika tur sēdēt, turklāt uzmanīt serveru adminus nav mans un Walter pienākums, bet gan katra servera vecākajam adminam, kas ir katram pateikts @ discord.

Malacis akka, lielisks darbs padarīts, :thumbs_up:

Link to comment
Share on other sites

yay!

Pokemoniem un statusniekiem būs iespēja kļūt par adminu, pietam bez pieteikuma!  :happy:

 

Par tīrīšanu - malači, sen jau to vajadzēja. Tikai vai baigi jau vajadzēja tīrīt PUBa adminus? Serveris nesen tikai parādījās...

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu @Ntree dabūja VAC, jo čītoja, tāpēc arī laikam tika atstādināts. :D (Sniedziņ cshh.)

Par adminu tīrīšanu - piekrītu, ir aktīvie admini tādi kā Rebudijs, mersis, tnt, anakingo, definīcija utt.. Un ir neaktīvie kā zatlers, outpace, utt. Ienāk 1x nedēļā patēlo wanna be, un iziet ārā. + rep par šo visu.

Nuu Angel, pirmkārt es esmu diezgan bieži serverī, 1x dienā toc, outpace bisk retāk tomēr arī, bet mani vairāk fascinē ka tu esi tieši mūs divus atzīmējis kā neaktīvus, jo esam tevi vainu mutojuši vai banojuši par tavu autismu. Citus admin neatzīmēji kā neaktīvus, jo mums dirsā vairs neielīdīsi, a tiem vēl pamēģināsi :D
Link to comment
Share on other sites

Nuu Angel, pirmkārt es esmu diezgan bieži serverī, 1x dienā toc, outpace bisk retāk tomēr arī, bet mani vairāk fascinē ka tu esi tieši mūs divus atzīmējis kā neaktīvus, jo esam tevi vainu mutojuši vai banojuši par tavu autismu. Citus admin neatzīmēji kā neaktīvus, jo mums dirsā vairs neielīdīsi, a tiem vēl pamēģināsi :D

nu piedod, nebiju domājis to burtiski. Bet nu aktīvākais Tu neesi.

Link to comment
Share on other sites

Tiešām labs darbiņš, kas padarīts. Reizēm brīnījos kur Jailbreak'ā tik daudz adminu, bet reti kuru redzu online.

 

 

Es jau sen biju viņiem discord pateicis, ka manus aksesus serveros var ņemt nost, jo man nesanāk vairs laika tur sēdēt, turklāt uzmanīt serveru adminus nav mans un Walter pienākums, bet gan katra servera vecākajam adminam, kas ir katram pateikts @ discord.
Malacis akka, lielisks darbs padarīts, :thumbs_up:

 

Es gan teiktu, ka neviens cits to īsti nemaz nevar darīt. Sāksim ar to, ka "katram adminam" nekas īsti netika pateikts, cik es sapratu, tad šī sistēma bija vienkārši idejiskā līmenī un personīgi pie manis neviens nav vērsies. Un tad, protams, ir otrs aspekts - kāda no tā jēga, ja vienīgais ko es varu darīt ir skriet un sūdzēties tev vai akkam? Tik pat labi tu par adminu vari spriest pēc sūdzību pamatotības un skaita par viņu.

 

EDIT: Kad tevi pieņem darbā tev normāli un saprotami izskaidro tavus darba pienākumus un atbildību. Neviens to nedarīja šajā gadījumā, vienīgais, kas tika izdarīts ir spriedelēts ko un kā labāk darīt. Jēga no pienākumiem, ja es fiziski neko nevaru izdarīt? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

beidzot simplijs nebūs admins Kappa

viņam ir panelis, kas nozīmē, ka viņam ir pieeja visiem serveriem..

 

Pajautāšu džekiem vai grib aizpildīt brīvās adminu rindas. Ja bez pieteikumiem, tad ar ko ir jākontaktējas lai tiktu pie tā accessa?

pie manis, vai boomixa, gan jau tāpat tiks runāts arī ar citiem adminiem par to.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×