Jump to content
DEEPZ

Nepieciešama palīdzība.

Recommended Posts

Sen uz kompja nebiju neko spēlējis, un uznāca vēlme pamēģināt CS GO, iegādājos, uzinstalēju, bet nevaru normāli uzspēlēt, ik pa laikam sāk raustīties pat uz low grafikas. Itkā dators nav tas švakākais - i5, 4gb ram, 2gb geforce. Uzmetu jaunāko video kartei draiveri, uzliku geforce darbību uz spēles, izdzēsu spēli, pārinstalēju, neko tas nemaina. Kas par vainu varētu būt?

 

Paldies jau iepriekš, šī ir mana pirmā saskare ar šo spēli, tāpēc nespēju izprast, kādēļ tā!

Link to comment
Share on other sites

Kādā ziņā raustīties? fps dropi ?

jā, piemēram raunda sākumā viss iet skaisti plūstoši un tad sāk pēkšņi pamatīgi nokristies, un nākošajā raundā viss no jauna, sākumā viss labi un atkal tas pats.

vsync izslēgts?

jā!

Xbox = Game DVR ir izlegts ?

 

zEOhhSWeS8aIYIfQjaHY_A.png

 

xHLZAesJRsu2GG7S77_gZg.png

 

Hd6AGjosQh6JzvB59qD0WQ.png

 

w-0K0JJjTPazF56dxZYtig.png

Jā, izslēgts.

 

Nu, lieta tāda, ka mainot video settingus ar neko tas nedod, uz auto man visi settingi stāv uz high, visus salieku uz low, un situācija identiska, nekādas atšķirības.

Edited by DEEPZ
Link to comment
Share on other sites

Uzmet kādu configu, kur fps stabilizē, var cs'ā daudz ko izslēgt arā. Tas var mainīt nianses, bet es domāju, ka tā ir vaina kādā no dzelžiem, cik tev noslogots ir disks un CPU kad spēlē?

Link to comment
Share on other sites

beidz blatot pedāli. lai arī kāds i5 un 2gb nvidia būtu (pēdējo 4 gadu laikā) uz LOWEST grafikām csgo nevajadzētu lagot.

Man rodas jautājums? Ko tu vispār pats saproti? Atkars zinu ko viņš saka, tas, ka tu tu nesaproti, tas ir citādāk!

Link to comment
Share on other sites

Draugam uz laptopa pilnīgi identiska lieta, pagaidi kādu laiku, es domāju, ka viņi izlaidīs kaut kādu update un safixosies, gan jau paši kaut ko sačakarējuši ir, man viss ok it kā iet. Protams vēl ir variants, ka tev vienkārši kaut kas ir nodedzis vai netiek normāli dzesēts, tad arī var būt frame dropi un freezi. Bet ja sākumā viss iet kad ieej spēlē, tad nodedzis stabili nav.. paliek vai nu pārkaršana vai kaut kāds windows/cs:go bugs, kuru safixos kaut kad. Vai arī liels usage kā jau minēja, palaid spēli, ieej DM kaut vai un paskaties cik CPU/GPU usage, ja tur uz 100 sit, tad stabili būs freezi un frame dropi..

Link to comment
Share on other sites

Siekala, tu vispār sajēdz ka i5 eksistē no 2009 gada?

 

4GB RAM pavisam noteikti var būt arī pie vainas. Apskaties tā usage kamēr esi in-game.

Laikam RAM vaina, jo 80% un pat nedaudz pāri rāda tiek izmantoti, ta tad vaina ir RAM? 

CPU ne tuvu tik daudz nav.

Man virsū windows 10 64bitu

Edited by DEEPZ
Link to comment
Share on other sites

Preacher, windows apēdīs vairāk ja tev būs vairāk RAM. Respektīvi ir tas pats mazāk RAM. Windows ņem cik viņš var.

 

RAM upgrade šobrīd būs sālīts, tā kā varbūt pacieties līdz cenu kritumam. Ja nē, tad 200% uzcenojums no 2016. g. cenām.  :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×