Jump to content
Ģenerālis.

[ieteikums] admini

Recommended Posts

Sveiki, tātad admini iekš JB servera ir tiešām par daudz. Lielākā daļa nav nemaz online bieži un cik zinu savus pienākumus pilda sūdīgi! 

 

Tātad par adminu ''Rebudijs'': man un dažiem viņš personīgi liekas pārāk skarbs un varonīgs. Neņem ļaunā, bet tev ir jāmaina attieksme pret spēlētājiem.

 

lūk ekrānšautene, kurā izsvitroju pašlaik neaktivākos adminus.

http://prntscr.com/i9qvwk

Ceru kad ņemsiet vērā manu lūgumu un patīrīsiet JB serveri.

Link to comment
Share on other sites

Labi ,ka es esmu aktīvs JB KappaLuL .


Bet ,ja par nopietno cik sapratu par to jau ir runāts adminu starpā u.t.t. taka lielais ieteikums nav.

 

 

p.s. sorrix par -rep uz telefona tas rep sūdiņš ir broken un mēģināju tev neutral dabūt un uzlikās - :<<

Link to comment
Share on other sites

So pirmkārt, katrs no adminiem ir unikāls un neaizstājams. Ja admins vēlas būt jaukāks, pretīmnākošāks tad vins tāds var būt, ja izvēlas būt stingrāks tā nav uztverama kā slikta īpašība. 

Otrkārt, tikai tiešām daži no adminiem ir neaktīvi, nevis visi tie kurus esi izsvītrojis. Un ņemot vērā ka serverī uzturējies tikai šodien, iepriekš tevi nebiju manījis, tavs viedoklis nevienam neinteresē, jā ir problēmas ar adminu aktivitāti bet tāpēc nav jāveido atsevišķs topiks, paši admini zin kad viņiem jānāk un ja ilgāku laiku būs neaktīvs droši vien admins tiks noņemts, Simplijs visu skaidri un gaiši izklāstīja šeit + pats serverī biji rude un izrunājies, droši tevi varēju par admin abuse nobanot p.s mans niks Zatlers (Teo).

Topik gavno avtor mudak

Link to comment
Share on other sites

nav mugurkaula lai pasvītrotu akku vai boomixu? katrā ziņā, beigās nekāds ieteikums nebija tikai tīra pasūdzēšanās, ka adminu ir par daudz vai attiecīgi rebudijs ir par skarbu. Ko tieši Tu iesaki? Visus pasvītrotos izmest no adminu rindām un Tu varēsi kā enģelītis uzrakstīt pieteikumu tikai lai tevi atteiktu or what?

 

doesn't make sense to me, nezinu vai ir jēga no šī topika. 

 

ps, lai nav lieka spama aizslēdzu, gribēs akka/boomix/walters/simplis/kāds cits no lielajiem puikām, tad arī atbildēs.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×