Jump to content
Stucano

Sūdzība (Arena) spxcedxg

Recommended Posts

1. Admins Niks: spxcedxg

2. Paskaidrojums: Kādā sakarā man liek mute par to, ka rakstu ez? Vai tas īpaši gudrais admins nesaprot ko nozīmē abusive, ja jau raksta reason abusive. Un jā nu neraksti tik, ka es čatā kādu apvainoju un mute nav par ez.

3. screens

4. Laiks: 02.01.18 aptuveni ap 16.00, demo nav.

Edited by Stucano
Link to comment
Share on other sites

Kad es esmu serveri, tev bus gagi par taviem ex kateu raundu. Nevienam nav intetesanti viegli tev vaj ne. Un mute sanemi par lamu vardiem voice chata.

Un saksim ar to, ka es tev uzliku gagu un mute am_texture uz stundu un tu atnaci pec 15 min un atkal runaji un rakatiji.

Edited by spxcedxg
Link to comment
Share on other sites

Kad es esmu serveri, tev bus gagi par taviem ex kateu raundu. Nevienam nav intetesanti viegli tev vaj ne. Un mute sanemi par lamu vardiem voice chata.

Un saksim ar to, ka es tev uzliku gagu un mute am_texture uz stundu un tu atnaci pec 15 min un atkal runaji un rakatiji.

Labi, labi, necepies, skaidrs ar jums te. a kā tu zini varbūt ir interesanti? Ja voice chatā bija pārkāpums (lamu vārdi!), tad kāpēc liki mute tikai čatā? Kur loģika? A loģika tur, ka nebija nekādu lamu vārdu, bija tikai ez un tāpēc tu par to tikai man uzliki mute čatā, bet kad es sāku jautāt, kāpēc tā, tu uzliki man mute ari voice čatā, viss vienkārši, kā saku ez :)

Edited by Stucano
Link to comment
Share on other sites

nu par ez nav gluži jāliek gagu, tam iemeslam, ja tev konkrēti viņš traucē, tad uzliec mute, bet gagu liek tad, ja tas "ez" traucē vairākiem, kam negribētos ticēt...

Protams, ka lielākoties cilvēkiem tas ez netraucē, bet gan otrādi paceļu garastāvokli, vienkārši domājot, ka šis cilvēks ir dīvains, pārāk pārliecināts par sevi, mazs bērns vai arī diršot man kaut ko virsū, gūstot no tā prieku, bet man ta vienalga, mani tas tik uzjautrina. 

 

// +warn : Doublepost. Izmanto pogu "edit" !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×