Jump to content
ljoxa

Priecīgus Ziemassvētkus no IDENTY!

Recommended Posts

oR7CgPQ.png


 


Smaržīga egles skuja


Duras Akkas delnā –


Ziemassvētki.


 


Mirdzošais kamanu ceļš,


Atvērtas fazija durvis –


Ziemassvētki.


 


Tāla lauku sēta,


Mazā boomix'a atspulgs logos –


Ziemassvētki.


 


Kūpoša raušu bļoda


Un maza lūgšanu grāmata –


Ziemassvētki.


 


Cimdu pāris ar auseklīti,


Un vēlējums: „Esiet laimīgi, Identieši!” –


Ziemassvētki.


 


 


/M.Briede/ feat. /ljoxa/


 


 


Identy administrācijas vārdā novēlam siltus un gaišus Ziemassvētkus! Mēs ļoti ceram, ka jūs visi esat bijuši labi zēni un meitenes, un nevienam no jums nepienākas žagaru saišķis. Ja tomēr pienākas, neaizmirstat, ka Ziemassvētki ir arī piedošanas laiks - Santa Klauss piedos.  :bazil:


 


Lai pilni punči ar svētku mielastu un prieka pilna diena! Ho-ho-hoooooo!


 


post-8-0-38985900-1514160494_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Novēlu jums visiem priecīgus Ziemassvētkus un lai izdodas iecerētais jaunajā gadā! Īsti draugi ir vislielākā bagātība! Gribēju, lai jūs zināt, cik lieliski draugi jūs man esat un ka bez jums es nebūtu tas cilvēks, kāds es esmu šodien! Šo ziņu es rakstu tiešām no sirds, tā nav kaut kāda tur copy-paste vēstule, kas tā katru gadu ceļo pa visādām whatsapp grupām! Jūs esat patiesi labākā volejbola komanda, kāda vien var būt! Veiksmīgu 2011. gadu! Es jūs mīlu! Jūsu Sanita

 

Bet ja bez visiem šiem meme prikoliņiem, tad tiešām siltus un jaukus Ziemīšus, pavadat šo laiku ar cilvēkiem kas tuvi un novertējat cilvēkus sev apkārt. Ziemassvētki ir netikai dāvanu saņemšanas laiks, bet arī došanas laiks, tapēc apdāviniet visus sev tuvos un labi pavadat šo laiku kopā!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×