Jump to content
akka

IDC par pavadīto laiku serverī?

Recommended Posts

Hei!

Tā kā tuvojās svētki, tad IDenty ir sarūpējis mazu dāvaniņu priekš visiem aktīvajiem lietotājiem, jo tagad uzturoties serverī 1 stundu, lietotājiem būs iespēja atvērt "idc case" un iegūt bezmaksas IDC kuru Tu pēc tam varēsi izmantot jb/am/pub serveros iegādājoties lietas no !idcshop

 

Kā dabūt biļeti, jeb case? 
- Pavisam vienkārši, uzturies serveri stundu un pēc tam uzraksti " !idcbox", vai "!idccase"

Pieejamie laimesti?

- 0 IDC, 0.10 IDC, 0.50 IDC, 1 IDC, 3 IDC, 5 IDC

Kuros serveros var vērt case?

- Pagaidām tikai JB un PUB, bet izmantot var arī arēnā.

Kā tas izskatās in action?

0z4zkYh.gif

Tuvāk svētkiem gaidāmi vēl pārsteigumi

 

p.s  ir atvērts mc serveris - mc.identy.lv ir atvērti divi 1.6 serveri - dr.identy.lv un jb2.identy.lv:27016

p.s.s paldies par tādu opciju - bombixam :wub:

 

ar cieņu IDenty administrācija

 

0cVEwvk.png

Link to comment
Share on other sites

 Cik man zināms, tad šodien viens uzvarējis arī 5 IDC iekš servera, nesakiet, ka tas nav neiespējami dabūt 5 IDC. :D 

 

Visai interesanta un atraktīva lietiņa iekš serveriem, patīkami redzēt, ko jaunu. 

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, slikta sistēma.

 

Pirmkārt, vakar spēlējot ieguvu 2 ticketus, kurus vakar nevarēju atvērt un tādēļ nodomāju, ka tie saglabāsies un tos atvēršu šodien.

Bet kā izrādās tie ticketi nesaglabājas?!

Arī šodien paspēju iegūt 2 ticketus, un kad tiku skaidrībā ar to, kādēļ rakstot komandu "!idcbox" vai "!idccase" man nekas neparādījās, es nolēmu atvērt visus ( 4 nopelnītos) ticketus.

 

Uzrakstot komandu, atveras logs un tur rakstīts, ka man ir 1/1 tickets (kaut gan vajadzeja būt 4), kuru ,protams, atverot neieguvu neko. xd

 

Varbūt tā tam vajag būt, varbūt nē, bet būtu cool ja tie ticketi saglabātos.

 

EDIT: domāju, ka to "0" varētu atstāt, vienīgi noņemt tieši uz ziemassvētku vakaru vai kaut kā tā.

nezinu cik ilgi domājat atstāt šo sistēmu, bet ja tikai uz ziemīšiem, tad bez tās "0" arī var iztikt.

Edited by Legitness`
Link to comment
Share on other sites

Patīkama fīča, paldies.

 

Par 0 - domāju servera ekonomikai tas tikai nāk par labu, lai arī svētki, bet nebūtu labi pieļaut, ka IDC zaudē vērtību. Turklāt, ņemot vērā cik dažs labs stundas dienā pavada serverī, nedomāju ka tas ir šķērslis drotiem iegūt arī tos 5 IDC.

Link to comment
Share on other sites

Forši forši, 4x iespinnot un neko nedabūt. :<

 

BTW, !online salabot laiku, jo tur uzrādās cik sekundes ir pavadīts serverī, bet ir rakstīts, ka minūtes. nu hzhz, 2000+ minūtes serverī 2h laikā. :D

Link to comment
Share on other sites

No 8x reizēm 0 balance... Ar cerību spēlēju tās visas stundas , ka kko iedos - beigās ņihrena :/

Edited by Obish
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×