Jump to content
escobars

mmm, problēma?

Recommended Posts

Taisījos iet uz veikalu - kompis ieslēgs , gaismas ieslēgtas ... izsit korķus. Ou well, aizeju uz veikalu un atnākot no tā slēdzu iekšā kompi , kaut kas nav kā vajag. Šeit būs bilde, tā parasti nav un es domāju ka tas varētu būt kāds mājiens, ka kaut kur ir problēma. Kā arī tās programmas , kuras līdz ar datoru ieslēgšanu ieslēdzas, dažām no tām tupa izmeta errorus, kā piemēram qtorrent un citas.
Es ceru, ka tas nav nekas būtisks, bet pēc šī " verifying files " procesa - itkā viss ir okey. Drošs paliek nedrošs , jānoskaidro vai viss ir okey - ir . Windows 7 . 
EDIT - Amm , csgo pat nevaru atvērt. Verot vaļā lightshot programmu met erroru 

" The program can't start because WININET.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem " , help meee. 


p.s jā zinu , man tīrs monitors
thumbnail.jpg

Edited by escobars
Link to comment
Share on other sites

Tikko ieslēdzot kompi , help me pls.

Aizvietot un ievietot wininet dll failu nevaru, u need permission to perform this action 

thumbnail.jpg

Edited by escobars
Link to comment
Share on other sites

tur jau nav nekā grūta, novelc pirātu līcī legit os un palaid setup.exe. vai ieraksti fleškā tā, lai var bootot no usb drive, formatē cieto un aidā. protams varētu būt, ka vajadzēs pamainīt tipu cietnim pēc formatēšanas, lai atbilst os, bet tas tā. ez

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×