Jump to content
akka

identy admini dzīvi v2 pub.identy.lv

Recommended Posts

Šis priecē!

 

P.S. Pubam ir hltv? Pēdējo reizi bija tā, ka nav iespējams paspēlēt. Ne calladmin plugs bija, ne demo rakstījās, un ACC bija tikai pāris purniem. Čīteri prot izbojāt garīgo.

Link to comment
Share on other sites

Šis priecē!

 

P.S. Pubam ir hltv? Pēdējo reizi bija tā, ka nav iespējams paspēlēt. Ne calladmin plugs bija, ne demo rakstījās, un ACC bija tikai pāris purniem. Čīteri prot izbojāt garīgo.

tagad viss būs, hltv tiks pievienots, call admin jau ir pievienots.

Link to comment
Share on other sites

Super! Apsveru domu aktīvi apmeklēt šo serveri, jo izklausās ļoti jautri un sakārtots. Varētu pievienot vēl kaut kādas mapes, es iedošu savas idejiņas.
 

 

 

EDIT : nevajag sv_airacceleration lielāku vērtību?

Edited by anakingo
!ws jau ir pievienots :D:D:D //// walter
Link to comment
Share on other sites

Kur ir 1.6 DR,JB,DD2,SURF? Kaut viens no tiem serveriem ? Jau gadu gaidām... Admini sola, bet netaisa ..... 3šo reizi atverat pub serveri, domā nenotiks tas pats kas notika tās 2 reizes ? Nē nu Good Luck ar serveri, bet nu ja, būs brīdis kad cilvēki atkal neies iekšā tad nāksies kādam salasīt tos pašus identiešus forumā lai nāktu uz serveri un tad pēc kāda laika būs serveris slēgts atkal ... Nenosodiet mani, bet nu tā var gadīties.

 

 

BTW, GL, HF, es tāpat nevarēšu izbaudīt pub serveri, bet jūs izbaudiet.  B)  bu4as 

Link to comment
Share on other sites

 

  • Maziņš vips - armors, granātas, damage kad trāpi cauri sienām, ( var tikt mainīts ) 
  • !knife - lai varētu nomainīt knife,
  • !ws - lai varētu nomainīt skinu katram ierocim, atsevišķi,

 

 

Viss ir skaisti, tikai šie trīs punkti. 

 

1. Kad rāda damage - uzskatu, ka tas priekš VIP jau ir par daudz. Šis dod lielu advantage un spamojot caur durvīm, malām u.t.t varēsi uzzināt vai tur ir pretinieks. Tas pats ar granātām.

 

2, 3. Valve šos visus serverus taču aizliedza. Viņi vairs tam nepievērš tik lielu uzmanību?

Link to comment
Share on other sites

Viss ir skaisti, tikai šie trīs punkti. 

 

1. Kad rāda damage - uzskatu, ka tas priekš VIP jau ir par daudz. Šis dod lielu advantage un spamojot caur durvīm, malām u.t.t varēsi uzzināt vai tur ir pretinieks. Tas pats ar granātām.

 

2, 3. Valve šos visus serverus taču aizliedza. Viņi vairs tam nepievērš tik lielu uzmanību?

1. jau bija rakstīts, ka visdrīzāk tiks mainīts, jo man personīgi tas dmg liekas kā pārāk op fīča.

2, 3. tur pa lielam viss ir kārtībā, sliktākajā gadījumā vajadzēs pirkt tokenus, bet tā kā boomixam ir lieli sakari, tad viņš arī dabūja pluginu, kas valvei nepadod nekādu infu, ka tiek izmantoti skini.  

 

 

Link to comment
Share on other sites

Viss ir skaisti, tikai šie trīs punkti. 

 

1. Kad rāda damage - uzskatu, ka tas priekš VIP jau ir par daudz. Šis dod lielu advantage un spamojot caur durvīm, malām u.t.t varēsi uzzināt vai tur ir pretinieks. Tas pats ar granātām.

 

 

 

Piekrītu par šo, tas nav vajadzīgs, pārāk liels advantage.

Paldies pupainajam par serveri, nemaz nezināju ka bija sarunas par cs go pub serveri, tā kā man tas tāds pārsteigums bija no rīta.

 

GJ!

 

P.S serverī ierunājās par vēl mapju ievietošanu, tādas kā poolday utt.

 

Es gan nepiekrītu!

Tas, ka VIP dod kaut kādu advantage - tam, manuprāt, tā ir jābūt. Kāpēc tad lai vispār viņu pirktu?

Un vai tad csgo ir tik daudz vietu, kur spamot caur sienu? From the top of my dumb head : inferno appi, banāna siena/mašīna, dd2 durvis, train appi/mains, mirage appi, palace, beņķis, logs vidū. Ja tās ir tikai pāris vietas mapē, vai ir pamats uzskatīt to par lielo advantage? Nav jau tā kā bija 1.6 - nukē no viena spota uz otru var easy izdefot. Man liekas, ka tas nav tik traģiski, ka rāda damage. Bet ja tomēr man nav taisnība, ko tad vajadzētu piedāvāt tā vietā? Vai tiešām vērts pirkt vipu, lai dabūtu tikai tās granātas un armoru? Varbūt tad drīzāk (ja ir iespējams) uzlikt, lai rāda damage outputu tikai no lodēm, bet ne no HE granātām? Tur gan es redzu problēmu un jums piekrītu : 1vs1 situācija, 2as vietas, kur var būt pretinieks - uzmet he vienā no tām, ja parādās damage, tad pretinieks ir tur un easy wallhacks. Bet arī no otras puses skatoties, cik tad bieži ir tādas situācijas?

Link to comment
Share on other sites

VIP ir slots, granātas un armor. Uzskatu, ka ar to jau pietiek. 

 

Serveris labs, net graph nerāda un nav kas čīkst cik ticku tam ir. Personīgi nav ne jausmas cik tie ir. Šodien spēlējot šķita daži momenti kur bija jābūt hitam, bet tas ir piedodami un varbūt beigās es vienkārši kļūdos. 

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tad drīzāk (ja ir iespējams) uzlikt, lai rāda damage outputu tikai no lodēm, bet ne no HE granātām?

danke par ideju, tikko boomix to sataisīja, kā arī tikko serverī iegāju un pārbaudīju, viss strādā kā vajag.

Ieroči damage outputu rāda bet granātas/molotovi neko nerāda.

Link to comment
Share on other sites

Varētu ka par kill dod tos 10 punktus, bet par nāvi atņemt 5 punktus, nevis arī 10. Jo tu vēl zaudē punktus pie raunda zaudējuma.

 

Par kill, ja nemaldos, jau dod 10 punktus. Par doublekill +5, assist +2 un par uzvarētu raundu arī tiek pieskaitīts. 

 

IMO sistēma ir labi uztaisīta. Aiztikt to nav vajadzības.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×