Jump to content
Krischis

Pazūd wep

Recommended Posts

Ir bijuši daudzi gadījumi, kad izej no gr un pazūd visi vai tikai viens no ierošiem (tas attiecas uz vip menu) un tev nav nekādas vairs iespējas novadīt ja tu vairs netiec gr, jo ir dažas mapes kuru gr atpakaļ vairs nav iespējams tikt ja neiet caur ventu. Es tiešām nezinu kā to var labot, bet lūgums ir ieskatīties kāpēc tas tā notiek. 

Ar cieņu Smaidiņš!
<3

Link to comment
Share on other sites

Man pašam ir bijuši gadījumi kad izeju no GR un kaut kas notiek, atveru kameras un čalis mūk.. Gribu mainīt ieročus (No naža un AK/AWP/Utt) un skatos.... Viss kas man ir, tas ir Nazis... visi mūk bet es? es eju nomirt jo citu variantu nav citreiz.

Esmu redzējis/dzirdējis daudzus līdzīgus gadījumus, bet citi ir veiksmīgāki un viņiem paliek pistole....

Nedomāju ka šī lieta ir tik ātri un vienkārši labojama, bet lūdzu kāds varētu uzmest aci un apskatīties.. :)

Link to comment
Share on other sites

Labojams tas ir tādā gadījumā, ja nu kāds tiešām atrod precīzu veidu, kā katru raundu `reproduce` to bugu.

Veicu diezgan uzlabojumus JB kodā, tagad cerams visi menu strādās ātrāk un labāk, varbūt tas arī ko salabos saistībā ar topika bugu  :)

Link to comment
Share on other sites

Pēdējās dienas gan neesmu spēlējis, varbūt viss ir salabots, bet cik atminos, mani arī ir skāris šis bugs.

 

Ja tas ko dod, ievēroju, ka tieši paņemot līderi pazūd ierocis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×