Jump to content
ble igors [LS]

Sūdzība [serveris] ScooBY

Recommended Posts

JAILBREAK ((SAJAUCU))
1. Admina niks un bana izraksts no konsoles (ja ir) SERVER:     Counter-Strike: Global Offensive
ADMIN:    ScooBy.^
REASON:    Monitorings
TIME:         360 min
TIME LEFT:     357 min.
Disconnect: You have been banned from the server
 
SERVER:     Counter-Strike: Global Offensive
ADMIN:    ScooBy.^
REASON:    Monitorings
TIME:         360 min
TIME LEFT:     357 min.
2. Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda ; Respketīvi bez jebkāda iesmesla nobanoja. Diezgan pavirši no viņa puses, nezinot un nespējot nekā pierādīt par šo te - monitoring. OutPeace izteicās : "Ja būtu Zeusinxx serverī, tevi nobanotu". Labi, pēc visa šī teikuma sekoja bans.. Bija CT HNS, kur es, viens, nošāvu aptuveni 3 CT. Tas laikam nepareizi, ka uzreiz rodas tādas aizdomas? Nesaprotu.
3. Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes. Nezinu īsti kā sameklēt, iespējams nemaz nav, jo pēc katras mapes neierakstīšu DEMO. Itkā vajadzetu lkm automātiski ierakstīties.
4. Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību Laiks - 22.02

 

P.S Vēlos lai administrators ScooBY izsakās un paskaidro, paldies.

Edited by ble igors [LS]
Link to comment
Share on other sites

Tātad iznāc prefā uz CT kuri varēja būt visur....

Otrs.. Es prasu vai tu monitoringo, un tu teici "Jā monitoringoju"...

Zinu nav nekāds baigais iemesls, taču muti nevajag palaist.. It īpaši ja prasu tādu vieglu jautājumu

P.S. Man ar sarkasmu slikti....

Par to troļošanu.. Mēs ar Poseidonu esam čomi, un var jau kādreiz paākstīties... 

Otrs ja viņam būtu iebildumi viņš pats liktu sūdzību...

Edited by TomkaLV
Link to comment
Share on other sites

Tātad iznāc prefā uz CT kuri varēja būt visur....

Otrs.. Es prasu vai tu monitoringo, un tu teici "Jā monitoringoju"...

Zinu nav nekāds baigais iemesls, taču muti nevajag palaist.. It īpaši ja prasu tādu vieglu jautājumu

P.S. Man ar sarkasmu slikti....

Par to troļošanu.. Mēs ar Poseidonu esam čomi, un var jau kādreiz paākstīties... 

Otrs ja viņam būtu iebildumi viņš pats liktu sūdzību...

 

Tātad par šo teikumu - "Jā es monitoringoju" es tāa neesmu teicis. Tu prasiji - "ar ko monitoringo?" Es atbildēju : "Tev nebūs zināt" or smith like that. Tātad pats izteicies ka tev ar sarkasmu slikti? Varbūt no manas puses tas arī bija kā sarkasms un par teikstu uzreiz jābano? Pirms dari, padomā ko dari, nevis uzreiz dari. Par sekām atbildi un iemācies vienu reizi zaudēt.

 

P.S Dislike karalis, ka tik ieriebt kādam.

Edited by ble igors [LS]
Link to comment
Share on other sites

Ko tu te tagad gudri di*s? Serverī rēc pa visu, bet kā kaut kādi sū*i tad uzreiz pie akkas, simplija, un citiem main adminiem.. Tu iemācies visur būt vienāds un nelīst pakaļā visiem....

 

Kurā vietā es tev lienu dirsā kādam? Es neesmu uzrakstījis NEVIENAM no viņiem, ko tu tik gudri tikko izdomāji. Ar izteicieniem nemētājies, draugs.

 

Es identy, varu derēt, esmu ilgāk nekā tu, tādēļ beidz te izcelties un izdomāt pekstiņus.. Labak atbildi uz sūdzību, trolli.

Edited by ble igors [LS]
Link to comment
Share on other sites

Ļoti jocīgi paskatoties demo, kā Tu aizskrien uz deathrun, pačeko stūri un tad brīvi aizskrien atpakaļ ar prefire uz CT. Lūdzu paskaidro kā Tu ''zināji'', ka viņi tur atrodās? Jocīgak ir tas, ka apskati stūri bet pašā dr Tu neielien... Neteikšu, ka ir jebkādi pierādījumi, ka ir monitoring, bet noskatoties demo ir diezgan viegli pamanāms par ko tiek sods dots un saprotu ļoti labi admina rīcību.. Tā kā, lūdzu paskaidro?

Link to comment
Share on other sites

Par to la mani scooby stakoja neko nevaru sudzeties mes esam čomi un pirms to darija man vel pajautaja vai es gribu.Nav jau serveri visam jābut tik nopietnam.Igor tu vienkarsi atneci un mus uzreiz nosavi kaut bijam krumos kuros gruti redzet bet tu kka nezgan pamanijies ierauzit un tiesi redzet kur mes camojam taka manuprat ir divi varianti.Pirmais tev kads teica priekšā.Otrais tu speleji ar wh .saprotu ka ielidu kur nevajag ja esu vainigs sodat ar wp.

Edited by simplijs
+wp /ss
Link to comment
Share on other sites

Akds.. nesaprotu jus, paskaidrosu viss kq bija. Pats neesmu redzejis to demo, bet manas puses visa bija taa - GunRoom paņemu wepu - ak, pec ka skreju pa taisno pa labi, jus vaicasiet kpc tiesi tur? Admins pateica ka teleportos nedrikst iet, respetivi vini skreja atpkal un no kameras puses var tak redzet ka CT paskrien garam. Tatad ar AK skreju uz to pusi, pec kaa IZSKANEJA ŠAVINS AR AWP no taas puses. Uzreiz pa taisno jau sapratu ka atrodaties kaut kur taja vieta/istaba. Skrrju pec jusu neuzmanibas deel nolecu lejam tur, lkm pie deathrun? Izpiikoju ara pec ka man MINI MAPE radijas sarkani punkti. Un nu apkgaju apkart un taa mekleju jus. Viss /telefons/. Kkada dislike ēra sakusies, paldies ja

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×