Jump to content
Zatlers

Idc

Recommended Posts

Laikam no sākuma ir jāiepazīstina sevi, kas es tāds pa fruktu esmu - Sauc mani Teo, daudzi mani pazīst @jb serverī kā Zatlers. Sāku spēlēt jb tad kad biju vel sīks toddlers, tāpēc paslaik daudz laika pavadu serverī. Kroc nerunāsim aplinkus, tā sagadījās ka vienu vakaru hostoju spēles, precīzāk idcash speles. Vienvārd sakot, bija jautri kopā ar anakinu hostot. Kopā prize pool bija 30 eiro, kurus laimīgi saņēma 3 cilvēki, Ntree, YebalnikS, un CryStiQ. + par nesautīgu palīdzēšanu anakinam +5. Tautai patika (tā saprotams), un nolēmām to ieviest kā ikmēneša spēli.

Jautājums tiesi tagad administratoriem, kā jūs domājiet, vai likt forumā tiesu datumu kad notiks spēles, vai tās taisīt tikai lojāliem Jb spēlētājiem?

All in all, paslaik notiek pārrunas ar Ntree. (liels + viņam) par nākošajām idcash spēlēm. Precīzs datums vel nav noteikts, bet domājams ka kautkur septembra vidū, droši vien nedēļas nogalē.

Laikam tas arī būtu viss ko gribēju teikt, paldies par aktivitāti spēlēs, kā arī Ntree par to ka esi izpalīdzīgs un vnk labs čalis <3.

 

Edited by Teo
Link to comment
Share on other sites

Lūdzu, newarnot Zatleru, es viņam teicu, lai postu liek šeit. 

Ontopic: Spēles bija patiešām super un ar Zatleru esam runājuši par to, ka būsim šo spēļu patroni- naudas devēji, kā arī vadītāji. Bet viss vel ir idejas veidā, jāskatās ko teiks servera pārvaldnieki.

Manuprāt, jaievieš tās kā ikmēneša spēles. Tādas kā idpunktu spēles, tikai reizi mēnesī un uz idcash. Tā visi pavadītu labi laiku vismaz reizi mēnesī, un tiktu finansiāli atbalstīts serveris i guess.

 

Es tikai un vienīgi PAR​šādām spēlēm!

Link to comment
Share on other sites

woohooo. Nenāktu par sliktu šādas te spēles organizēt, pat varētu vēl retāk, 1 reiz 2. vai 3. mēnešos, lai ilgtermiņā būtu idcash uz nākamajām spēlēm. Ieliec šeit topiku ar idcash spēlēm, lai visi tiek informēti forumā, kuri piedalīsies tajā spēlē. Pirmā spēle bija izdevusies, taču varējām pat vēl paildzināt to spriegumu. bet liels paldies Zatleram un Ntreejam c:

Link to comment
Share on other sites

Zinkā tas ir afigena, ka savu naudu liec iekšā un tā, reāli respekts tev, bet es piem. no malas redzu, ka daudzi cilvēki tev lien anālajā un ir diezgan cringe skatīties uz to no malas, bet nu anyway. Respekts tev, jo nu liec savu naudu iekšā un tā, atbalstu tavu ideju, un nu jā, bet iesaku tev kārtīgi apdomāt, jo naudu jau atpakaļ nedabūsi, soo, bet nu jā. Bija labs pasākums kaut neko nevinnēju, zinu, ka viens no uzvarētājiem tev paldies nepateica, sooo, nu jā. Bet nu esmu par, kāpēc gan nē, ja dod par brīvu. Veiksmi!! :ty: 

Link to comment
Share on other sites

Zinkā tas ir afigena, ka savu naudu liec iekšā un tā, reāli respekts tev, bet es piem. no malas redzu, ka daudzi cilvēki tev lien anālajā un ir diezgan cringe skatīties uz to no malas, bet nu anyway. Respekts tev, jo nu liec savu naudu iekšā un tā, atbalstu tavu ideju, un nu jā, bet iesaku tev kārtīgi apdomāt, jo naudu jau atpakaļ nedabūsi, soo, bet nu jā. Bija labs pasākums kaut neko nevinnēju, zinu, ka viens no uzvarētājiem tev paldies nepateica, sooo, nu jā. Bet nu esmu par, kāpēc gan nē, ja dod par brīvu. Veiksmi!! :ty: 

paldies par idejas atbalstīšanu, un naudu atpakal es i neceru, jo tas ir manis paša iniciatīvs. Par to analā līšanu, jā diemžēl, bet cenšos neņemt vērā, un parasti atbildu ar "ieej forumā, tur viss paskaidrots"

Link to comment
Share on other sites

paldies par idejas atbalstīšanu, un naudu atpakal es i neceru, jo tas ir manis paša iniciatīvs. Par to analā līšanu, jā diemžēl, bet cenšos neņemt vērā, un parasti atbildu ar "ieej forumā, tur viss paskaidrots"

Nē, viss ok, vienkārši ir bijusi pieredze, ka itkā uzdāvina naudu, bet pēctam jautā atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Varētu jau ieviest kā kādreiz IDP spēles bija katru sestdienas vakaru ja nemaldos ( ja nepareizi, kāds izlabojiet ).Protams cik tagad noprotu tā vietā ir ID Cash. Toties to vajag sarunāt tad ar augstākiem adminiem un ja to taisa katru nedēļu, tad balvu fonds var būt daudz mazāks.

Edited by breiks
Link to comment
Share on other sites

Sveiki, ideja ir ļoti SUPER un prieks par Zatleru ka savu kabatas naudu vai algu vēlas ieguldīt iekš JB servera lai visiem būtu fun.

 

Tomēr gribēju piebilst ka manuprāt hostotāji varētu arī mazliet piedomāt un katru mēnesi netaisīt plikas skill spēlēs kā KZ un B-Hop.Varētu būt arī kkādi fun eventi, lai uzvarēt kādu desmitnieciņu ir iespēja visiem.Es personīgi nevienu no šīm skill spēlēm nepieprotu un nevienā no spēlēm pat nebiju ne tuvu uzvarai, tā kā mazliet neinteresanti no manas puses.Varbūt mazliet piedomāt?Protams tas ir jūsu ziņā, tikai tāds ieteikums no manas puses.

 

Ar Cieņu - Vespertilo.

Link to comment
Share on other sites

Varētu jau ieviest kā kādreiz IDP spēles bija katru sestdienas vakaru ja nemaldos ( ja nepareizi, kāds izlabojiet ).Protams cik tagad noprotu tā vietā ir ID Cash. Toties to vajag sarunāt tad ar augstākiem adminiem un ja to taisa katru nedēļu, tad balvu fonds var būt daudz mazāks.

 

 

Sveiki, ideja ir ļoti SUPER un prieks par Zatleru ka savu kabatas naudu vai algu vēlas ieguldīt iekš JB servera lai visiem būtu fun.

 

Tomēr gribēju piebilst ka manuprāt hostotāji varētu arī mazliet piedomāt un katru mēnesi netaisīt plikas skill spēlēs kā KZ un B-Hop.Varētu būt arī kkādi fun eventi, lai uzvarēt kādu desmitnieciņu ir iespēja visiem.Es personīgi nevienu no šīm skill spēlēm nepieprotu un nevienā no spēlēm pat nebiju ne tuvu uzvarai, tā kā mazliet neinteresanti no manas puses.Varbūt mazliet piedomāt?Protams tas ir jūsu ziņā, tikai tāds ieteikums no manas puses.

 

Ar Cieņu - Vespertilo.

Breiks - IDP spēles veljoprojām notiek Piektdienās 21:00, idcash speles ir tikai tāds bonus, vēl papildus spele no sponsoriem ;)

 

Gritzz - Paldies par idejas atbalstu, par tevis minētajām "fun event" mirīgi raxti dm, vai posto forumā savas idejas, busim priecigi uzklausīt tavu viedokli. Protams hostojot pirmo spēli parasti kautkas ne līdz galam tiek izplānots, bet tāpec mēs mācāmies un uzklausam citu idejas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×