Jump to content
guttas13

UNBAN JailBreak Admina aizskaršana школьник

Recommended Posts

1. Pilnais bana info izraksts no konsoles

 

Disconnect: You have been banned from the server
 
SERVER: Counter-Strike: Global Offensive
ADMIN: anakingo
REASON: adminu aizskaršana
TIME: 10080 min
TIME LEFT: 10065 min.
Disconnect: You have been banned from the server
 
SERVER: Counter-Strike: Global Offensive
ADMIN: anakingo
REASON: adminu aizskaršana
TIME: 10080 min
TIME LEFT: 10065 min.
 

2. Paša paskaidrojums par situāciju: Tātad, bija talantu show iekš jailbrake servera, man iedeva voice, vienīgais, ko pateicu bija stūrī stāv mudaks un man iedod banu par admina abuse uz nedēļu, kad mēģināju viņam rakstīt privāti, viņam nospļauties un vēl ''dirš'' virsū - labs admins. Šim cilvēkam laikam ir kādas pretenzijas pret krievu tautas pārstāvjiem!

Koostiso: ev

Koostiso: wtf

Koostiso: Te skolniks, atnacu pie brala pc

Koostiso: kapec tu mani nobanoji?

anakingo: jo tu pa daudz runā

Koostiso: Tiesam jaiet caur forumu? Es pateicu sutri ir mudaks, es neteicu, ka tu esi mudaks

Koostiso: Lol

Koostiso: Es neko tadu nepateicu

anakingo: Nu tad sēdi aiz bana

anakingo: paldies

Koostiso: Bija talantu show, kura man iedeva voice

Koostiso: Pff

Koostiso: labs admins

anakingo is now Offline.
3*Demo fails no tavas csgo mapītes vai GOTV Nevaru tādu atrast...

 

Edited by guttas13
Link to comment
Share on other sites

Man nepatīk nevienu aizvainot, bet vai tev pašam neliekas muļķīgi, saukt citus par nacionālistiem, ja pats, redzot kad kautko dara, tev, nepaprātam, uzreiz *irs virsū, attiecīgejai personai, par to, ka viņam lūk ir pretenzijas pret krieviem! :D ( tikai manas domas ) bet es šādu rīcību dzirdu bieži, no cittautiešiem..... Pats biju klāt, Anakins stāvēja stūrī, vienīgais, bez tevis - būrī, un tu pateici tieši :" eu, stūrī mudaks!"

 

Edited by Floky
Link to comment
Share on other sites

Droši vari arī sēdēt aiz bana. Varēju jau vēl ilgāk ielikt.

 

https://www.youtube.com/watch?v=yUh9iXJdDDs&feature=youtu.be

 

Tu skatījies ingame man acīs, bakstīji mani ar savu sviesta nazi un sēdēju stūrī, tiešām smiekli pašam nav no sevis?

 

P.S ēbrejs, čigāns, vanuatietis - visi cilvēki, visus vajag vienādi novērtēt, nekad neesmu neko teicis par krieviem, paskaties īsto dēmo DEMOS sadaļā. 

Edited by Analking
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc es tā uzskatu? Jo viņš kaut ko dirsa par to, ka esmu no Daugavpils, nu un? Kāda starpība, kur dzīvoju... Tālāk, par to stūri, es neteicu būra stūri vai vienalka ko, es pateicu vienkārši STŪRĪ MUDAKS, pat jums, latviešiem, ir problēmas ar lasītprasmi (klausīšanos), jeb precīzāk uztveri...

 

 

Droši vari arī sēdēt aiz bana. Varēju jau vēl ilgāk ielikt.

 

https://www.youtube.com/watch?v=yUh9iXJdDDs&feature=youtu.be

 

Tu skatījies ingame man acīs, bakstīji mani ar savu sviesta nazi un sēdēju stūrī, tiešām smiekli pašam nav no sevis?

 

P.S ēbrejs, čigāns, vanuatietis - visi cilvēki, visus vajag vienādi novērtēt, nekad neesmu neko teicis par krieviem, paskaties īsto dēmo DEMOS sadaļā. 

Es arī tā domāju, bet tu kaut ko dirsi par to, ka ''nebrīnos, ka esi no Daugavpils'', paskaties pats demo un sapratīsi! 

 

 

Edited by guttas13
Link to comment
Share on other sites

pat jums, latviešiem, ir problēmas ar lasītprasmi (klausīšanos), jeb precīzāk uztveri...

Vienīgais, kam šeit ir problēmas, esi tu. Cepums tiesa, ka dzīvojot mazajā Krievijā māki runāt / rakstīt latviski. "Neko neteikšu, tas tur bļed stūrī mudaks nahuj." Vēl ļoti teatrāli pavcinājies uz viņa pusi, pēc tam pasaki, ka tu teici, ka stūrī mudaks un pats vainīgs, ka viņš tur iegāja. Sāksim ar to, ka par tādu valodas lietojumu "bļed stūrī mudaks nahuj" vien būtu jābano, tur tomēr ir arī sīči, kuri mēdz spēlēt uz tumbām un padomā, cik matka ir priecīga izdzirdot šitādu kuili, kurš lamājas kā sētas Igoriņš ar 0.7 kabatā. Es nezinu, kādā sakarā tu centies sevi attaisnot, iespējams, nezināji, ka viņš ir admins un, kad saprati, asaras acīs un jākož spilvenā, bet tev vēl vairāk to banu būtu jāliek par šito trādirīdi. Jā, neesmu ŠEIT admins, kāda starpība, es tādos amatos esmu pavadījis vairāk laiku no savas dzīves, kā tu jebkad spēsi ar savu seklo sapratni.

Edited by Kronwell. B.
Link to comment
Share on other sites

a varbūt tā bija viņa anekdote par mudaku un stūri ? Puse no ct smējās, tātad bija smieklīgi.

Un kas tur smieklīgs? Es to uzskatu kā aizvainojumu un skaidri redzams, ka par mani runā. CT smējās, jo tā viņiem un tev ir aktuāla tēma.

 

tc šito topiku un dzivojam talak, tagad jau paliek par bardaku.

Edited by Analking
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×