Jump to content
valca08

Problēma ieiet CS 1.6 serveri

Recommended Posts

Labdien dārgie IDenty biedri!

 

Nāku pie jums ar savu problēmu, kas to, lai zin varbūt kāds no jums man palīdzēs atrisināt šo problēmu.

 

Tātad pati problēma ir šāda : Neveru ieiet citā jailbreak serverī. rakstot konsolē connect *serveraIP* man izmet  http://www.bildites.lv/images/pwz49qm8/65272/original.jpg loading screen, kas pēc tam pāriet Retrying connection to server. bet ar interneta savienojumu viss kārtībā. Gribu uzjautāt jums vai kāds zin kā šādu problēmu atrisināt, lai varētu uzspēlēt OS jailbreaku. Ja vajag papildus informāciju par šo lietu uzrakstiet PM vai nezinu kur citur. 

 

Paldies jau iepriekš ka mēģināsi palīdzēt. :)

Edited by valca08
Link to comment
Share on other sites

Ja tas nav lv servers varbūt  tavai ip bloķē piekļuvie nu es ar to domāju konkrēta valsts tikai var pievienoties tam serverim, tas pat loģiski liekas, lai ārzemnieki nevarētu fk taisīt.  Variants tad ieslēdz tās valsts vpn. Grūti spriest, kas par vainu tikai minu.

Edited by NotFunny*
Link to comment
Share on other sites

nevajag kreisajos serveros līst, tad viss būs ei ou kei

 

Ja tas nav lv servers varbūt  tavai ip bloķē piekļuvie nu es ar to domāju konkrēta valsts tikai var pievienoties tam serverim, tas pat loģiski liekas, lai ārzemnieki nevarētu fk taisīt.  Variants tad ieslēdz tās valsts vpn. Grūti spriest, kas par vainu tikai minu.

 Meginaju tikt latviesu jailbreka

 

Un ko tev rāda consolē pēc tam, kad izej no tā loading screena?

 NEko to pasu connecting uz 

to serveri

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×