Jump to content
Crabzz

Ban mūžīgi par neko?!

Recommended Posts

Disconnect: You have been banned from the server
 
SERVER: Counter-Strike: Global Offensive
ADMIN: stogram
REASON: wh
TIME: permanent
 
Submit ban apelation http://www.identy.lv .
 

Banoja 4. junijā apt. 4:30 PM

 

 

 

Man iedeva ban jailbreakā mūžīgi par wh?? Man pat nebija wh.

Bija shark day, es iegāju nedaudz zemē, tā varēju redzēt visus cilvēkus, tad visus nogalināju - mani stogram izbanoja par to, ka wh! Es pat nelietoju wh.

 

Es vēlos unbanu, jo pat nelietoju wh!

 

 

 

Visi saka, ka zem zemes ir melns (tā ir) - bet ja nedaudz paiet zemē (kad ir reāli iekšā grīdā) var redzēt visus, pie tam, ja slēpjas puķupodā!!!!

Varat paši pamēğināt.

 

Šis nav godīgi.

 

Edited by Crabzz
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, tu ne tikai caur zemi,bet arī caur sienu skatījies. Droši vari uzprasīt Scoobya viedokli,viņš arī skatījās tajā brīdi. Manuprāt,tas bija pārāk obvious.

Link to comment
Share on other sites

Manā skatijumā tur bija WH, jo specojot tevi viss ekrāns bija melns, (Itkā būtu izlidojis no mapes/Ielidojis sienā kurai nevar redzēt cauri). Un tu skatijies precīzi uz cilvēka siluetiem vairāk nekā pusmapes atālumā.

Taču man nav dēmo ar ko to pierādītu.

Link to comment
Share on other sites

it kā esmu par šo dzirdējis, ka sharkday tā rādas citiem, iekš tās mapes tieši, bet servera adminam nav demo, kas ir ļoti nepiemēroti, ne arī pašam cietušajam. 

 

unbanots. 

Link to comment
Share on other sites

Kad beidzot admini sāks paši ierakstīt demo un uzkrāt tās? Vai kad beidzot tiks uzstādīts hltv? Prikols no apelācijām, ja katram otrajam nav demkas un banu ir jāņem nost, jo neviens nevar pierādīt, ka ir kaut kas bijis pārkāpts?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×