Jump to content
fani

pro ctban stogram

Recommended Posts

Man jautājums, kāda velna pēc es tiku izbanots nesaskatu tajā nekādu fk uzmetu molīti virsu cilvēkam, kas kustējās, kad to nevarēja darīt ok nākamā komanda bija iet uz līniju, bet speciāli tak nav jāskrien viņā iekšā? Uzskatu, ka esmu pelnījis unbanu atvainojos tiem, kas sadega, bet nav jāskrien speciāli uguni un pēc tam mani vainot.

 

 

Edited by NotFunny*
Link to comment
Share on other sites

Es nezinu vissu stāstu, bet no manas puses tie kas ieskrēja iekšā molītī bij paši vainīgi. Jo neviens jums to nelika darīt. Un ir pilnīgi stulbam jabūt lai tā darītu, Kur prikols? Tu nodedz, un pats jau pie tā biji vainīgs un automātiski raksti FK! Bez jebkāda iemesla!

Link to comment
Share on other sites

sorry pa postu , bet tu nometi moltovu tieši uz līnijas, kad bija jādodas uz līniju. Cilvēki, kas lēca no 2. stāva kamerām uz līniju moltovu neredzēja un ar low hp tur arī sadega. Nav ko mētāt moltovus, kur pagadās. 

 

NotFunny es nezinu par citiem, bet es ar 60 hp iekritu un pārējie mani nobloķēja un sadegu.

 

Edited by MedusKūka
Link to comment
Share on other sites

sorry pa postu , bet tu nometi moltovu tieši uz līnijas, kad bija jādodas uz līniju. Cilvēki, kas lēca no 2. stāva kamerām uz līniju moltovu neredzēja un ar low hp tur arī sadega. Nav ko mētāt moltovus, kur pagadās.

Es molotuvu izmetu pirms tās komandas diemžēl un komanda pēc brīža bija dota vēlāk. Kaut kā neatminos, ka kāds leca iekšā molotovā tikai tāds gudrinieks kā outpace speciāli ieskrēja un sāka raudāt par fk.

Edited by NotFunny*
Link to comment
Share on other sites

Ja Tu uzmeti molotovu uz līnijas, kur cilvēkiem bija jāiet, tad nu ir citādāk. Kautvai ja komanda bija dota pēc izmešanas, Tev tur nebūtu viņš jāmet. Varbūt paskaidrojat vairāk un apraksti situāciju plašāk, lai varu saprast. Protams, cilvēkiem tur nav jāskrien ugunīs. 

Link to comment
Share on other sites

Bija tā no mana perspektīva : līderis pateica lai visi skrien uz sarkano līniju kas atrodas pretī kamerai,notfunny`s uzmeta mollotov pirms vai pēc nezinu bet uzmeta un no otrā stāva nevarēja baigi redzēt ka tur būtu molotovs,cilvēki kuri bija iepriekš damagoti ieleca molotovā un nomira. Tam sekoja ctbans notfunnyjam.


p.s es neraudāju pa fk jo zināju ,ka tam sekos ctbans. :))

Edited by Omas-garsigas-pusdienas
Link to comment
Share on other sites

Krc visiem teica nedrīkst kustēties 1 izleca no kameras  pie kameras priekšas skraidīja apkārt  uzmetu viņam molīti, lai sadeg negaidīju, ka tik ātri dzīs uz tās līnijas nu tad pateica, lai visi iet uz līniju  un 3 gudrinieki ieskrēja iekšā  pārējie neskapēc aizskrēja uz otru līnijas galu fortify mape tā līnija ir gana gara. Outpace čist no 1 stāva skrēji galvu ķīlā varu likt un pirmais ieķērcās fk.

 

bbea578c2df943d6941b43dda19492cd.pngTā apmēram bija uzmests mazākā daļa uz līnijas, jo tas čalis bija tālāk par līniju, kur divas līnijas no turienes divi ieskrēja pa taisno iekšā no augšās tīri labi var redzēt dūmus un lēciena brīdi no tā izvairīties nu,  ja es gribētu visus nodedzināt būtu uzmetis brīdi, kad visi būtu uz līnijas jau.

Edited by NotFunny*
Link to comment
Share on other sites

Krc visiem teica nedrīkst kustēties 1 izleca no kameras  pie kameras priekšas skraidīja apkārt  uzmetu viņam molīti, lai sadeg negaidīju, ka tik ātri dzīs uz tās līnijas nu tad pateica, lai visi iet uz līniju  un 3 gudrinieki ieskrēja iekšā  pārējie neskapēc aizskrēja uz otru līnijas galu fortify mape tā līnija ir gana gara. Outpace čist no 1 stāva skrēji galvu ķīlā varu likt un pirmais ieķērcās fk.

Biju otrajā stāvā ,neieķērcos ,ka fk.

 

Liec to wp. ^^

 

Edit:Jā pateicu ,ka būs fk ,bet nebļāvu or smth skaidri atceros.

Edited by Omas-garsigas-pusdienas
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×