Jump to content
Kronwell. B.

Kaut kas no manas personīgās kartotēkas.

Recommended Posts

Pats neesmu nekāds video licējs and shieet, bet kāpēc skaņa izklausās kā ar dibenu ierakstīta? Vidjiki nav jau slikti, ja vienkārši ieraksti, lai pēc tam apskatītu un paturētu atmiņā, bet kāpēc jāliek edits/mūzika pa virsu? Īsti nevar saprast, ko esi ar viņiem domājis.

 

Un please, oh please - neieraksti ar to bandicam. Fps vienkārši krimināls tajā pēdējā vidjikā.

Ja vēlies turpmāk kaut ko ierakstīt, izmanto kaut vai to pašu plays, kuru mierīgi var palaist backgroundā spēlei un viņa praktiski neko no resursiem neēd! Viegli pārskatīt un quick-editot vidjikus, manuprāt ērtākais variants kā ierakstīt gamepleju bez īpašas čakarēšanās. Veiksmi :)

Link to comment
Share on other sites

Pats neesmu nekāds video licējs and shieet, bet kāpēc skaņa izklausās kā ar dibenu ierakstīta? Vidjiki nav jau slikti, ja vienkārši ieraksti, lai pēc tam apskatītu un paturētu atmiņā, bet kāpēc jāliek edits/mūzika pa virsu? Īsti nevar saprast, ko esi ar viņiem domājis.

 

Un please, oh please - neieraksti ar to bandicam. Fps vienkārši krimināls tajā pēdējā vidjikā.

Ja vēlies turpmāk kaut ko ierakstīt, izmanto kaut vai to pašu plays, kuru mierīgi var palaist backgroundā spēlei un viņa praktiski neko no resursiem neēd! Viegli pārskatīt un quick-editot vidjikus, manuprāt ērtākais variants kā ierakstīt gamepleju bez īpašas čakarēšanās. Veiksmi :)

Par to es painteresēšos, es netieku galā ar skaņu. Jā, bandicam ir musars, piekrītu tev, bet kā jau teicu, video ir norādīti dilstošā secībā no jaunākā uz vecāko, jaunākajos video ierakstīšanas metode ir uzlabota, izmantoju Mirillis Action, show only death notices, lai nav lieku pigoru, tagad tikai jātiek galā ar skaņu. Tomēr, mūzika ir kaut kas, ko es varētu nākotnē likt savos video, protams, kad skaņa būs salabota. Reāli, man visur citur skaņa ir normāla, bet kolīdz es ierakstu da jebko, jebkādu spēli, skaņa ir kā no elles. Lai nu kā, paldies par atsauksmēm :)

Link to comment
Share on other sites

Nu, contents, kuru es lieku, veidojot ierakstus, tomēr nav kaut kāds bullshits, atklāti sakot. Man posti nevarētu interesēt mazāk, tā kā nav iemesla satraukumam.

Viss ir jauki un skaisti, bet, lūdzu,neesi standarta pokemons kurš trīs dienās grib savākt 100 postus un met iekšā visu pēc kārtas.

 

p.s Tas mazāk attiecas uz šo topiku, kur esi ielicis savus darbus.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×