Jump to content
simplijs

WEB ieteikumi

Recommended Posts

Mobile shoutbox ir labs, sen vajadzēja. Vienīgais, ko varētu ieteikt, lai mobīlā versija automātiski refreshotos. Ir iespējams? Ja nē, tad tāpat norm. :)

 

neesmu skaitījis, bet 20-30 sekundēm ir auto refresh, sanāk, ka tu gribi ātrāk viņu, viens cits teica, ka ir par ātru un nespēj izlasīt, ja lasa history

Link to comment
Share on other sites

neesmu skaitījis, bet 20-30 sekundēm ir auto refresh, sanāk, ka tu gribi ātrāk viņu, viens cits teica, ka ir par ātru un nespēj izlasīt, ja lasa history

Ā, tad jau viss ok. Es naktī biju uzrakstījis, kad neviena cita nebija un nodomāju, ka auto refresha nav. Un tās 20-30 sekundes hz, atkarībā cik daudz spamo. 15 - 20 sekundes varētu būt sweetspot imho. Ko saki?

Link to comment
Share on other sites

  • Kaut kas ar laiku nočakarējies forumā, piemēram, čatā rāda galīgi nepareizu laiku;
  • Runājot par to mention, būtu interesanti, ja tas parādītos apakšā, kā atsevišķš lodziņš (esmu norādījis bildē, kura ievietota zem ieteikuma), kuram uzspiežot, parādās logs uz ekrāna ar foruma grupām. Izvēloties grupu, parādās visi lietotāji, kuri ir grupā, + search bar, lai vieglāk varētu atrast kādu konkrētu lietotāju. Es šobrīd fantazēju, protams, nezinu vai tas ir realizējami, bet būtu nice :) Cerams, ka manu nesakarīgo domu gājienu var saprast.

 

original.png

 

 

Edit 18.03.2018.: Awards topicā pievienot kaut kādu automatizētu vote, kad cilvēki izvēlas konkrētus awardus, piemēram, nominācija - izpalīdzīgais.. Iespējams daudzi no galvenajiem neievēro, ka konkrētā persona actually kādam ir palīdzējusi, taču ar šo vote cilvēkiem ir iespēja nobalsot par personu, pierādot, ka persona, kura ir izvēlējusies konkrēto nomināciju, tiešām ir bijusi izpalīdzīga.

Link to comment
Share on other sites

 

Edit 18.03.2018.: Awards topicā pievienot kaut kādu automatizētu vote, kad cilvēki izvēlas konkrētus awardus, piemēram, nominācija - izpalīdzīgais.. Iespējams daudzi no galvenajiem neievēro, ka konkrētā persona actually kādam ir palīdzējusi, taču ar šo vote cilvēkiem ir iespēja nobalsot par personu, pierādot, ka persona, kura ir izvēlējusies konkrēto nomināciju, tiešām ir bijusi izpalīdzīga.

 

 

liekas, ka, kad veidoju topiku, biju diezgan clear ar norādēm, kā saņemt awardus:

https://prnt.sc/ivf2nx

Link to comment
Share on other sites

Dot pa ausīm tiem kas liek parakstā vairāk pa vienu bildi/gifu. Tiem kas liek divus vai trīs ar nenormālu izmēru vispār rokas nocirst. Zb sāk palikt spiest ignorēt + dažiem īpašajiem nemaz nevar to uzspiest, jo redz ir moderatori vai kāds tur jēlais tituls un visiem jāuzspiež viņu BS. Tie kas teiks lai uzspiežu ignorēt visas - ej dirst, jo retajam viņa ir normāla. Kāpēc mest malā tās kuras ir jēdzīgas vairāku pajolu dēļ?

Link to comment
Share on other sites

Dot pa ausīm tiem kas liek parakstā vairāk pa vienu bildi/gifu. Tiem kas liek divus vai trīs ar nenormālu izmēru vispār rokas nocirst. Zb sāk palikt spiest ignorēt + dažiem īpašajiem nemaz nevar to uzspiest, jo redz ir moderatori vai kāds tur jēlais tituls un visiem jāuzspiež viņu BS. Tie kas teiks lai uzspiežu ignorēt visas - ej dirst, jo retajam viņa ir normāla. Kāpēc mest malā tās kuras ir jēdzīgas vairāku pajolu dēļ?

Noteikumi paredz max izmērus 800x800px. Nepatīk - spied ignore. Ja apšaubi kāda signature atbilstību noteikumiem - pm moderatoriem vai man, izskatīsim kopā. Līdz šim ar to nav bijušas problēmas. Tavs ieteikums vairāk atgādina aizliegumu kādam ievietot sev tīkamu kontentu, ko noteikumi neaizliedz. Mēs tak tagad neliegsim sievietēm čurāt tupus. :/

Link to comment
Share on other sites

Mans ieteikums pasaka to, ka vajadzētu aizliegt likt parakstā vairāk par vienu bildi/gifu. Izmainam noteikumus, jo pēc esošajiem es drīkstu likt kaut desmit gifus 799x799 izmērā.  :)

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Neesmu idiots. :)

 

Noņēmu ignore visām signature ko biju saspiedis un redzu, faz, esi viens no viņiem, tā kā nebrīnos par tavu bezjēdzīgo postu.

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

:D Tu vari beidzot arī izskaidrot, kāpēc tev ir tādas problēmas ar lielām, kustīgām bildēm? Slikti paliek, vai? 

Jautāju tāpēc, ka izskatās, ka esi vienīgais, kuram traucē šādi paraksti.

 

"Man nepatīk, tāpēc jāmaina! Visiem, kuriem netraucē - ejiet dirst, jo MAN traucē!" ... lovin' it!

 

 

edit : vienīgais šajā forumā? tiešām? es domāju, ka mēs par spēriena un matricas forumu runājam.  

tev taisnība, es patiešām nesaprotu! Tāpēc lai noteikumi šobrīd paliek tādi paši, līdz kādreiz sapratīšu.

Link to comment
Share on other sites

Jautāju tāpēc, ka izskatās, ka esi vienīgais, kuram traucē šādi paraksti.

* vienīgais šajā forumā. Ja teiksi kāpēc tad šeit apgrozos - pavisam vienkārši, esmu admins un man šeit ir jāparādas.

 

P.S. Varbūt kādreiz sapratīsi.

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×