Jump to content
simplijs

WEB ieteikumi

Recommended Posts

 

 

"es tevi nezinu forumā", bitch, es rakstu pieteikumu serverim, ne forumam. forumā man jāatrodas tikai tad, kad ir sūdzība par mani vai aicina palīdzēt izskatīt

 

Varu piekrist @@atkars, runājot par to, ka daļa cilvēku, kuri uzturas lielākoties forumā, liek pieteikumos anti, rakstot pamatojumus, kāds minēts augstāk. Tāpēc man ienāca prātā interesanta doma, es, protams, nezinu, cik realizējamā tā ir, taču tas būtu sava veida ieguvums tiem cilvēkiem, kuri raksta pieteikumu, ja persona uzturas maz vai tikko ir reģistrējusies forumā. Tad nu lūk, principā viss, ko gribēju pateikt ir tas, ka ielikt rec/anti pieteikumā uz konkrēto serveri var tie foruma lietotāji, kuri ir pavadījuši ??? stundas serverī (noteikti jums ir pieejami dati, cik katrs spēlētājs ir nospēlējis, neizmantojot identy extensionu un mistiskā veidā to varētu sasaistīt ar forumu), lai varētu uzrakstīt subjektīvu viedokli vai izteikt objektīvu kritiku par personu, kura iespējams uzturas tikai serverī. 

 

Kā jau teicu, tā ir ideja, nezinu, cik reāli to ir izdarīt, taču tas izsijātu no visiem tiem, kuri ienāk ielikt anti likšanas pēc, jo redz - tev maz gadi, tikko esi reģistrējies, un neesmu tevi redzējis forumā, pagrozies te vēl.

 

Jauku dienu!

Link to comment
Share on other sites

Rakstu šo saistībā par mobile version chatu. Ir iespējams, ka varētu uztaisīt (@)mention lai tas arī būtu pieejams mobile versijā? Lai nav jāiet caur full version un jāspiež uz mention ja gribu kādu konkrētu cilvēku uzrunāt! Paskatieties vai tas ir iespējams kurš veidoja to mobile chatu.

Link to comment
Share on other sites

ir iespējams uztaisīt tā, ja esi offline un tevi kāds piemin čatā, tad, ienākot atpakaļ online, tev parādās paziņojums ar ziņu, kurā esi pieminēts, uz kuru iespējams atbildēt, un pēc tam čatā parādās quote ar to ziņu un tavu atbildi. idk, liekas noderīgi, bet vai kādam tas liktos tik pat noderīgi cik man, + cik realizējami tas ir

Link to comment
Share on other sites

Rakstu šo saistībā par mobile version chatu. Ir iespējams, ka varētu uztaisīt (@)mention lai tas arī būtu pieejams mobile versijā? Lai nav jāiet caur full version un jāspiež uz mention ja gribu kādu konkrētu cilvēku uzrunāt! Paskatieties vai tas ir iespējams kurš veidoja to mobile chatu.

Kaut kādā nākotnē būs.

 

ir iespējams uztaisīt tā, ja esi offline un tevi kāds piemin čatā, tad, ienākot atpakaļ online, tev parādās paziņojums ar ziņu, kurā esi pieminēts, uz kuru iespējams atbildēt, un pēc tam čatā parādās quote ar to ziņu un tavu atbildi. idk, liekas noderīgi, bet vai kādam tas liktos tik pat noderīgi cik man, + cik realizējami tas ir

Tu vienkārši gribi izgudrot vēstuļu sistēmu vēlreiz?

Link to comment
Share on other sites

Sveiciens galvenajiem, sveiciens visiem! Sēdēju, sautējos krēslā, jo ārā normāls taškents un aizdomājos par to, kā varētu uzlabot foruma aktivitāti ar lietām, kuras, manuprāt, būtu noderīgas un izklaidējošas. Jā, zinu, manas idejas sūkā, esmu par to pārliecinājies neskaitāmas reizes, kad rakstot tās šeit, tās tiek noraidītas un netiek ņemtas vērā.. Taču šī ir pavisam cita ideja, tas ir totalizators, lieta, kas iespējams liktu vairāk cilvēkiem uzturēties forumā, un būs iespēja iztērēt foruma id cash kaut kā lietderīgāk, jo ticu, ka vairumam lietotāju, kuru īpašumā ir id cash, tie stāv neizmantoti, jo noteikti neesmu vienīgais, kas ievērojis, ka īsti liela pielietojuma tiem nav. Kā arī azarts, kur bez azarta un gribēšanas uzvarēt. Lai nu kā, ne par to ir stāsts.. Protams, ka ir redzētas citas vietas, kur šādi totalizatori jau eksistē, taču par ļaunu nenāktu ievietot ko tādu arī identy, par cik esmu redzējis (un noteikti es neesmu vienīgais), ka daži no identy biedriem aktīvi liek naudu totalizatorā, tā būtu kā iespēja mēroties ar spēkiem ar lietotājiem tepat, netērējot īstu naudu. Noteikti jautāsiet, kāds tad no tā labums? Tad nu lūk, iespēju robežās būtu iespējams izmantot šos uzvarētos id cash serveros, pērkot dažādus labumus, protams, ne jau par tādām pašām summām, kādas ir serverī, jo tas būtu negodīgi attiecībā pret spēlētājiem, kuri šos servera id cash pērk par ne-virtuālu naudu, kas liek tiem pavērt maciņus. Tāpēc būtu svarīgi padomāt par to, kāds tad ir šis kurss, kāda ir attiecība foruma id naudai ar servera, lai tas būtu godīgi attiecībā pret abām pusēm. Protams, kā jau mēs zinām, tad forumā ir divas iespējas, kā iztērēt naudiņu – nika un title maiņa. To visu papildinot, varbūt varētu pievienot, ka par ??? id naudiņām ir iespējams nopirkt reputācijas punktus, lai cilvēki, kuriem tā reputācija nav tik laba vai vispār nav pozitīva, varētu sevi palutināt ar kādu + punktu savā kontā. Tās iespējas ir dažādas, kā izmantot šīs naudiņas. Protams, ka var arī nedarīt neko, un atstāt visu, kā ir, jo kā jau esmu minējis katru reizi – tas viss prasa laiku, un ja cilvēki nenovērtēs, tad dirsā darbs un materiāls. Kā arī, vēl runājot par totalizatoru un iegūtajiem id cash – nav jau obligāti jādomā kaut kāda saistība ar servera id cash, var arī izdarīt tā, ka, piemēram, nedēļu jaunieši liek totalizatorā likmes ar savām id naudiņām uz da jebko, vienalga kāds sporta veids, un nedēļas beigās laimīgais, kurš visvairāk ieguvis naudu, iegūst kaut kādus bonusus serverī, kaut vai to pašu vipu uz pāris dienām jebkurā serverī, tā teikt palutināt savus foruma lietotājus! Es nezinu, iespējams, ka šeit visu esmu haotiski izskaidrojis un dažiem no jums šī ideja liksies muļķīga, taču kas jauns forumā nenāktu par ļaunu! Iespējams šis tiks papildināts, ja manīšu, ka esmu kaut ko izlaidis!

 

Jauku vakaru,

cry

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×