Jump to content
carnival of kisses

UNBAN [ARENA] TRIGER spxcedxg

Recommended Posts

Sākumā topiks jānosauc " UNBAN [serveris] Iemesls Tavs niks" un topika saturā jāiekļauj (Ja topick title noteikumi netiks ievēroti, Tev tikš piešķirts Verbal (mutisks) Warning, atkārtoti - Warning Point)


 

SERVER: Counter-Strike: Global Offensive
ADMIN: nOBODYz
REASON: trigger+nice try tagad izslēdzot GG :)
TIME: permanent
 
Submit ban apelation http://www.identy.lv .
Disconnect: You have been banned from the server

 

Speleju pa defu, neka ipasa nebija, boom bans))
Nevaru saprast kur dabut demo.

Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/ejmh6d- Sarkanā zvaigznīte pie noteikuma nozīmē, ka demo ir obligāti jāiekļauj sūdzībā. Kā arī, čatā Tev paskaidroju, ka demo pats neierakstas, to var izdarīt - atver konsoli un ieraksti record ''demo_nosaukums''. Pēc tam viņš tev parādas csgo mapītē, kur noteikti nevajag īpašu pamācību. 

Link to comment
Share on other sites


tl;dr - Bans pamatos. Bans paliek. "Īsa pamācība" kā ieraudzīt AIA (aimeri Iekš Arēnas)

 

Sveiks - mans mīļo draudziņ. Iesaku iestrebt pirmspēdējo padzerekļa malku un ievilkt kārtīgu elpas vilcienu - lecam jūriņā!



 



Ehh… spxcedxg, paldies ka tu mums esi, būsi kā skaists piemērs man izteikties par šo ideju: “Aimeris iekš arēnas”. Nedaudz paskatīsimies uz šo ideju tuvāk un precizētāk.



 



Kā pamanīt, ka kāds ir “aimeris iekš arēnas” ?



Paldies ka pajautāji, redz, ir vairākas pazīmes kas varētu liecināt par to, pat bez geimpleja vērošanas. Kā pirmā, pavērosim šī indivīda, šajā gadījumā: “spxcedxg”, profilu (steam).

 



aeb6a65d9ab9444180f9a82441376400.png



 

Kā pirmais ko mēs redzam ir stundas: 215 - Vai mums patīk 215 stundas?



Nē!



Protams, šeit ielec arguments vietā: Bet Pēter, tas tak var būt smurfs!



Ak jel, protams ka ir. Bet redz, problemix jau rodas šeit: Spēlējam uz smurfa, mērķītis raustās, galvās trāpam, spreijot nemākam, bet, BET, trapam. Kā tad tā, vai tik šis nebūs: “Aimeris iekš arēnas”? Tieši tā.



 



Ne jau viss sākās šodien. Redz, man acis ir visur. Un ja es saožu viltnieku - eju to kampt ciet!



Te nu mēs nonākam pie Otrā punkta: Kā pamanīt, ka kāds ir “aimeris iekš arēnas” bez ekrānā skatīšanās?



Morāls Egoists. Tieši tā, tu esi morāls egoists. Nezinu īsti ko tas nozīmē, bet izklausās fancy un apmēram apzīmē ko vēlos pateikt. Pēc jautājuma: “Kādēļ es nevaru trāpīt kā tu?”, draugs mīļais, tu atbildi: “Jo es neesmu resns gejs” kā arī man patika šī atbilde: “Jo esmu Globals”. Tad nu lūk, draugi mīļie, būt morālam pimpim, ar nav goda lieta un tā ir piezīmējama šāda veida žuļiku sugai, kā: “aimeris iekš arēnas”.



 



Bet es arī esmu cilvēks, un ticu augstākajiem spēkiem, kā Alaham, Dievam vai Zinātnei. Iedomāsimies, ka kosmosā zvaigznes ir saslīdējušas vienā līnijā Un ir noticis negaidīti neiespējami iespējamais, Mēs esam sastapuši: Pimpius Promaximus, vai īsumā PP. PP ir “Pro” spēlētajs, kurš par mums nezināmiem iemesliem ir nokāpis no sava troņa un pievienojies parastajiem mirstīgajiem: Pubos, arēnas serveros, zombiemod, utt. - paņirgāties par mums un likt pārdomāt dzīvi - “vai vispār jēga spēlēt, jo nekad nebūšu kā viņā”, Es domāmāju vairākums mūs kādreiz ir sastapies ar šo sajūtu. Tā ir tikai puse no PP (Promaximus), viens no desmit, šiem indivīdiem gadās vienā kombo, ar devu “Pimpiusa”. Neadekvāts, stresains, visi vainīgi, tik ne viņa, netrāpa - lago, trāpa - dievs. Zinām tādus, bet ar tiem skaļi cenšamies nerunāt. Tad nu, ja nu viņš ir 1%. Ja nu viņš ir PP. Tad šeit talkā nāks trešais palīglīdzeklis, kā pamanīt AIA (aimeri iekš arēnas). Paskaties uz ekrānu.



Reāli - paskaties un monitoru un padomā: “Vai tas ir legāli?”



Protams, draudziņ manu, neviens nepiedzimst ar CS kabatā un sirdī. Arī tu varētu kļūdīties un 90% cilvēku kurus saukā par huļigāniem un ranku zagļiem (čīteriem), tu viņus nepamatoti lamā. Bet vai tad drošāk nav pieņemt to ka viņš vainīgs ka tu zaudē? Bet ne par to stāsts…



Paskatoties uz ekrāna mēs redzam sekojošas lietas, kuras būtu vēlams ievērot:



 



Sprays.



Šeit par piemēru ņemsim Arēnas populārāko pušku: AK47



Šādi ir - yes yes.




Šādi - no no.




Protams, šis ir tikai piemērs jūsu acīm, lai zinātu ko meklēt, ko ieverot, kā arī pamanīt un reportēt.



 



Otrs ko mēs mēģinām ieverot - Vai pelīte padodas. Bieži, ja mūsu apskates objekts, “ber” vai mēģina tapot. Pelīte nepadodas. Ievelkas punktos. Iesprūst. Ķerās. To var viegli pamanīt un just. Neviens PP spēlētājs viņu nekratītu vai neraustītu pelīti kā paviāns ar drāti rokā. Mēs meklējam vieglu, pūkainu un skaistu peles kustību. Ne vietējo narkomānu. Protams, problēmu nav ja netrāpa, bet ja katra trešā lode šajā haosā satiek mērķi, tad mums būs problēmas.



 



Trešais un pēdējais ko ievērot AIA medībās: Spēles stils. Uhh… šeit gan pamācība neiederēsies un punkts attiecīgs uz tiem spēlētajiem, kam vairāk par pusdzīvi šajā spēlē nomests. Sekojam līdzi ko mūsu mērkaķītis dara, ko viņš domā, kapēc viņš ko dara. Pīkojam pikselīti, pārliekam peli uz nākamo, izpīkojam. Skaisti - apsveicami. Izlecam mapes vidū, gaidam kad enemijs izskries un tad raustīsim priceli (mērķi) uz to pusi un lūksimies Budistu daudzrokainajam meitietim, lai ļauj trāpīt - nop, fuj un pē tā darīt. Kas tā dara? Vai nu nepieredzējis spēlētājs, vai, šajā gadījumā: spxcedxg



 



Tad nu, īsumā laiks pastāstīt Jums kas notika un kāda ir viņa tālākā nākotne, bet pirms tam - iemalkojam treknu un pēdējo malku dzerekļa.



Savu īgno aci jau biju uzmetis šamējam jau kādas pāris dienas atpakaļ. Jau grasījos banot, bet šeku reku, kad nospiedu enter, vairs nebija serverī. Nu neko, šoreiz lai skrien, tā laikam zīme no augstākajiem spēkiem, ka šodien nav ta diena vel pienākusi un viņa stunda vel sitīs. Ievācu informāciju no viņā friendlistē pazīstamajiem cilvēkiem, well.. tiem kas ir vienādi ar maniem un viņa. Uzzinu, ka šitais kēksiņš, baigo veci mētā, bet pārsvarā puberis un boosted dzivnieks iekš MM. Specoju viņā Matchmaking spēli, tur jau viss bij skaidrs. Tas moments kur caur smoke turēji mouse1 un nokrita ne tas ko vēlējies. Zinu ka atceries. Jo pēc ta momenta izslēdzi uz pāris raudniem (interesanti ka to var pamanīt, tulīt izstāstīšu) un jau atkal, kad spēle sāka nepadoties no rokas, mūsu maģiskais spreja paterns un mouse movements kā uz vecumu tantiņai bija atpakaļ. Te nu, šeku reku, šodien, nu jau laikam ir vakardiena pienākusi. Bet, nu dienā kad nobanoju - ienācu specos. Pirmo ko skatījos biji tu. Opā - zīle rokā. Visu redzam. Bet intereses pec, vēlējos palūrēt citus. Hop, vēl viens ar aimassistu. Izdomāju, jānobano tas pirmais un jāpaskatās kā tu reaģēsi, varbūt būs tas pats peles movements kā tad, kad iepriekš slēdzi ārā. Un ka tevi divi deviņi, pēc tam kad nobanoju pirmo - viens raunds. Atvēri Tab, ieraudzīji ka es tur vēl kā ērglis tupju. Un ir, tas pats peles movements. Palīzība no malas tiek izslēgta - trāpīt vairs nevaram, un spreijs vairs neklausa. Tas bija moments kad tavas dienas iekš šī servera, caur šo acc, tika skaitītas.



 



Unban, tev neredzēt, kā savas ausis. Bet sistēmu jau apiet jebkurš var. Nāc droši spēlēt no Main acc. Apmeklē mūsu forumu, bet serverī ar “spxcedxg” tevi vairs iekšā neielaidīsim. Lai vai kāds PP tu nebūtu. Man garām, netiksi.



 



Lai tev lasītāj un protams ši vakara/dienas/rīta zvaigzne: “spxcedxg”, jauka nedēļā un viss izdodas.

Turam aci atvērtu arēnā. Tu nekad neesi drošs.

 



Miers.

 



Rādio.

 


 

Edited by Radio
Link to comment
Share on other sites

Adminam pirms bano ir jāuzņem demka, šobrīd Tev ir tikai pieņēmumi un neviena reāla pierādījuma. :)

Nu, bet protams. Šajā brīdī - viss, kas tev ir mani "pieņēmumi". Es savu esmu izdarījis, ar nožēlu, ne līdz visiem 100%. Puisim jau nekas nav liegts. No sava "main" acc viņš, lai nāk. Ne viņam tas sāp, ne mums. Līdz brīdim... :) 

 

p.s Līdz šim biju pilnīgā pārliecībā ka arēna ieraksta POV.

Link to comment
Share on other sites

Nu, bet protams. Šajā brīdī - viss, kas tev ir mani "pieņēmumi". Es savu esmu izdarījis, ar nožēlu, ne līdz visiem 100%. Puisim jau nekas nav liegts. No sava "main" acc viņš, lai nāk. Ne viņam tas sāp, ne mums. Līdz brīdim... :)

 

p.s Līdz šim biju pilnīgā pārliecībā ka arēna ieraksta POV.

Es Tevi pilnībā saprotu, bet lai arī cik pārliecināts Tu esi, vajag demo, ar analīzi ir par īsu. :/

Link to comment
Share on other sites

Vot man ljoti besi, ka arena nerakstas pov, pieradijumu, ka es speleju ar softu tev nav. Bet es varu pasaukt tevi ciemos, ja tu no Rigas un uzradit, ka es speleju. Hz, ko tu tad teiksi.

 

 

http://prntscr.com/ejmh6d- Sarkanā zvaigznīte pie noteikuma nozīmē, ka demo ir obligāti jāiekļauj sūdzībā. Kā arī, čatā Tev paskaidroju, ka demo pats neierakstas, to var izdarīt - atver konsoli un ieraksti record ''demo_nosaukums''. Pēc tam viņš tev parādas csgo mapītē, kur noteikti nevajag īpašu pamācību.

Speletajam obligati, pirms katras speles, jarecordo demo ?

Link to comment
Share on other sites

Es Tevi pilnībā saprotu, bet lai arī cik pārliecināts Tu esi, vajag demo, ar analīzi ir par īsu. :/

Ja godīgi šī sistēma ir galīgi garām, tagad katru darbību ko daru tad jārecordo demo lai pēctam būtu pierādijumi?

 

Lieku gag - record

mute - record

sperienprojekts - record

silence - record

 

Lieku ban - record

abuse - record

palīgprogramām - record 

 

jo katrā no šīm situācijām cilvēks var atnākt uz forumu un uzrakstīt sūdzību - SMUKŠS ienāca serverī es neko nedariju un man uzlika gag. Viss - brīvs man nav demo par gag a viņs neko nav darijis..

 

 

Parunāšu ar boomixu par šo!

Link to comment
Share on other sites

Lieku gag - record

mute - record

sperienprojekts - record

silence - record

abuse - record

 

Var iztikt bez.

 

Lieku ban - record

palīgprogramām - record 

 

Šiem gan tomēr derētu demka no admina puses.

Tak jau sen bija jautājums par autorecord ieviešanu serveros. Vai to ir grūtāk uzkodēt kā gamemode?

 

fazijs atkal inveido tavus postus, sorix : cik es sapratu, autorecord ieviešana nav iespējama (alliedmod forumus lasot), jo source engine kaut kas tur un tas tur. Daudz neiedziļinājos, jo esmu tups tādās lietās, bet īsāk sakot - viss nav tik vienkārši kā 1.6 pluginu iebāzt un palaist serveri. Bet what about HLTV, is that a thing?

 

simplijs neiebilst, vari turpināt: Nu jā, kaut vai HLTV, kas uztur demkas vismaz nedēļu un tad dzēš no hdd. Jebkurā gadījumā, tak visam var atrast risinājumu, vajag tikai rakt.

Link to comment
Share on other sites

 

Ja godīgi šī sistēma ir galīgi garām, tagad katru darbību ko daru tad jārecordo demo lai pēctam būtu pierādijumi?

 

 

Tak var banot uz permu bez pieradijumiem un viss ?

 

 

Un vel viens jautajums nobodyim, prieks kam melot ?

 

Pēc jautājuma: “Kādēļ es nevaru trāpīt kā tu?”, draugs mīļais, tu atbildi: “Jo es neesmu resns gejs” kā arī man patika šī atbilde: “Jo esmu Globals”. Tad nu lūk, draugi mīļie, būt morālam pimpim, ar nav goda lieta un tā ir piezīmējama šāda veida žuļiku sugai, kā: “aimeris iekš arēnas”.

 

Tadas situacijas nebija))

 

 

simplijs: SPIED EDIT, NETAISI MULTIPOSTUS

Edited by simplijs
dubultposts. /ss
Link to comment
Share on other sites

pagaid smukuli, šitādi gadījumi nav katru dienu, ja cilvēks ir uzķēris cilvēku, tad lai ieraksta pāris raundus un tas jau būs kā + šīs visas lietas izskatīšanai, neliek par katru mazāko sūdiņu tev ierakstīt demo tagad, ir cilvēki, ir pierādījumi, bet ja iet runa par palīgprogrammām, tad gan vajag. :) 

Link to comment
Share on other sites

Nu HLTV ir vienīgā opcija, bet atkal ir lieta tāda ka boomixam bija problēmas uztaisīt automātisko sistēmu kas dzēš ārā demo kas ir vecāki par 1 nedēļu, bet nu par šito vel jāpajautā boomixam.

 

kas attiecās uz banu @Radio https://identy.lv/forum/index.php?/topic/20726-admina-noteikumi/?p=249212

Akka bija pievienojis noteikumu, ja tu kādu bano ārā no servera, tev ir jāuzņem demo.

 

šajā gadījumā tev demo nav, kā arī viņam nav demo.

nepatīk ierakstīt demo katru spēli? nokačā playstv, viss tiek darīts tavā vietā.

 

 

Bans noņemts.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×