Jump to content
Robcis

TOTO Spams

Recommended Posts

Sveiki, esmu dzirdējis, ka diezgan daudzi no identiešiem mēdz uzlikt kādas likmes sporta totalizatoros, tāpēc varbūt ir vērts pameģināt atvērt jaunu sadaļu - TOTO Spams, kurā pārsvarā foruma lietotāji varēs dalīties ar domām par spēļu iznākumu, mest skrīnus ar laimestiem, informēt par to kad un kurā saitā ir pieejama kāda bezmaksas likme utt.... Varbūt šo daudzi neatbalstīs, bet vienmēr atceramies, mums Minecraft serverī ir Fēnikss :D 

Tātad es varu nošeirot šodienas veiksmes stāstu - 
original.png



Atceraties, spēlējiet atbildīgi un ar naudas daudzumu, kas jums neko dzīvē neietekmē!
Paldies!
Atbildīga spēle!

Link to comment
Share on other sites

man liekas mes ar tevi 2 te metisim tik kko :D

 

Vēl jau ik pa laikam ir arī klāvs, un esmu redzējis čatā vēl vienu čali, bet varu derēt, ka te ir kāds kas slēpjas, un nesaka neko daudz par to :D

Link to comment
Share on other sites

original.png

I would say easy

 

Šitie tie trakie 1EUR čeki, kuri pārsvarā iekļūst tajā optibet slavas zālē :D Nu pārsvarā šitāds čeks vienmēr ir papists 1EUR, es piekrītu Aigaram, es ķeru koeficentus live. Pārsvarā lieku uz tenisu, un šonedēļ neviens ATP turnīrs nenotiek, tāpēc no manis nebūs iespējams nekas šonedēļ :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×