Jump to content
Chucky

PC Upgrade

Recommended Posts

Tātad, lieta sekojoša, esmu nolēmis upgreidot savu datoru, lai varētu uzspēlēt arī kādu krutāku spēlīti par cs uz 60fps, bet pats no visām šitām štellēm saprotu tikpat daudz kā no raķetēm, kas lido kosmosā, tāpēc vēršos pie jums pēc palīdzības. 

 

Ko pats it kā esmu noskaidrojis- paskatoties uz mana pc setupu, viens paziņa paskaidroja, ka video kartes kā tādas man neesot, bet ir iebūvēta iekšā procesorā or smth like that. Kā arī, cik sapratu noskatoties pāris video, var būt tā, ka dators, nav paredzēts nekādiem upgreidiem un vietas video kartei var arī nebūt.

 

Ceru, ka pēc šīs, ar kartupeli fočētās bildes, ar mana datora iekšām, var saprast vai manam pc ir vieta video kartei, tas būtu pirmais ko vēlētos uzzināt.

 

f3a75fc568904733a616ac575203e2c1.png

 

 

Otrkārt būtu jauki, ja ieteiktu kādas video kartes, kas manam pc arī derētu, aptuvenā cena- 100e.

Link to comment
Share on other sites

Ja budžets ir simtnieks,tad vari paņemt kādu Radeon R7 250-350.

 

+ Ja gribi spēlēt kā saki kaut ko nopietnāku,bez 8 GB RAM neiztiksi vairs. Četrinieks ir par maz. :/

Edited by bRake
Link to comment
Share on other sites

Ja budžets ir simtnieks,tad vari paņemt kādu Radeon R7 250-350.

 

+ Ja gribi spēlēt kā saki kaut ko nopietnāku,bez 8 GB RAM neiztiksi vairs. Četrinieks ir par maz. :/

Tik pat labi pietiek 6gb , tik dažām spēlēm nepieciešams 8gb rams. :)

Edited by gabriellem
Link to comment
Share on other sites

Man liekas ka neko labāku sskā pa tādu cenu neatradīsi.

https://m.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/completing-pc/video/hbgni.html

 

Videokarte baigi labā. To pašu csgo bez problēmām pavilks un vēl kaudzi ar citām spēlēm. Tik ar laiku iesaku ram uz 8gb palielināt un mož proci uz kādu i3 6 pāaudzi. Vai arī ja budžets atļaus tad uz i5 ;).

 

 

P.S. Nebūtu slikti ja tu varētu iemest mātes plates modeli.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc iesaki vecākas sērijas dzelzi? Par to pašu cenu figurē RX 460. R7 360 < RX 460 any day.

kad es izlasiju, ka vēl šādas kartes iesaka

 

vari paņemt kādu Radeon R7 250-350

tad biju uz dirsas... xD

pilnīgi izmesta nauda vējā, ja vēl uz kko tādu skatās.

 

ja vēl nezin par rx sēriju, kas iznāca 2016 pusē, tad ir rasma.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×