Jump to content
Go Hārds.

NBA Spams

Recommended Posts

Čau. 

Forumā ik pa laikam uzpeld tēma- basketbols. Interesentiem īsti nav vietas, kur šo tēmu apspriest, tāpēc izdomāju izveidot šo topicku. Droši- veidojam diskusijas, liekam video, aprunājam kā Carmelo neiemet kārtējo buzzeru, prognozējam spēles iznākumus, respektīvi,  topicks par un ap basketbolu, ceru uz atsaucību, cheers.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kas notiek ar Cavs, pēdējā laikā diezgan pamatīgi sāk chokeot, bet tāpat dabūs gredzenu arī šogad.

Uncle Drew, manuprāt, labākais ball-handlers un clutch players visā līgā.

[Tas brīdis, kad iemet 49 punktus, bet tava komanda tāpat zaudē :Kappa: ]

Edited by Go Hārds.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas tas par spinu bija, bet kam negadās :D

 

Tak Noah ir trash, par tādu algu kā viņam, Knicks varēja kādu tiešām labu centru paņemt.

 

 

 

+ Westbrooks karjeras laikā savāc tikpat daudz triple-double kā Lerijs Birds (Westbrookam šajā sezonā vien ir 22 triple-double), joprojām neticās, ka viņš netika All-Star spēļu sākuma sastāvā.  :facepalm:

 

bEgq1Os.png

 

Link to comment
Share on other sites

Kāds ir jūsu viedoklis par Karmelo centienu iekļūt Cavs sastāvā? Kā viņš pats apgalvoja, viņš nedzenas pēc gredzena, taču es uzskatu, ka šāda rīcība tikai parāda, ka pie mazākajām problēmām ir jābēg, kaut gan Knicks komandai grūti klājies visu sezonu. Protams, spēlētājs talantīgs un viņš grib parādīt labāko sniegumu uz laukuma, kamēr vēl atļauj vecums un fiziskā sagatavotība. Taču, ja viņš aizies no Knicks, tur būs vēl lielākā pakaļā nekā šobrīd. Viņu tur ciena, pie bumbas arī viņš tiek regulāri, tā kā nebūtu jauki, ja tomēr viņš aizietu uz citu komandu!

Link to comment
Share on other sites

Kāds ir jūsu viedoklis par Karmelo centienu iekļūt Cavs sastāvā? Kā viņš pats apgalvoja, viņš nedzenas pēc gredzena, taču es uzskatu, ka šāda rīcība tikai parāda, ka pie mazākajām problēmām ir jābēg, kaut gan Knicks komandai grūti klājies visu sezonu. Protams, spēlētājs talantīgs un viņš grib parādīt labāko sniegumu uz laukuma, kamēr vēl atļauj vecums un fiziskā sagatavotība. Taču, ja viņš aizies no Knicks, tur būs vēl lielākā pakaļā nekā šobrīd. Viņu tur ciena, pie bumbas arī viņš tiek regulāri, tā kā nebūtu jauki, ja tomēr viņš aizietu uz citu komandu!

Karmelo intervijās pats ir teicis, ka viņš vēlas spēlēt @ NY, nekādus centienus no paša Karmelo neesmu redzējis, vienīgais, Lebrons pats ir mēģinājis pierunāt Karmelo, lai iet uz Cavs.

Ja godīgi, es uzskatu, ka viņš ir mazliet overrated, un ka knicks ilgtermiņā būtu labāki bez Karmelo. Visa komanda ir jābūvē ap Kristapu un Rouzu. Karmelo entos gadus pa lielam ir spēlējis viens, tāpēc ir pieradis clutch situācijās ņemt smagumu uz saviem pleciem. Bet sēžot un rakstot šo rakstos atmiņā varu atsaukt vairākas situācijas, kurās Karmelo reāli ir noracis spēli, piemēram, metis buzzeru 4 soļu attālumā no troikas līnijas, kamēr Kristaps ir stāvējis brīvs zem groza un prasījis piespēli. Viņam vairāk ir jāiemācās uzticēties saviem komandas biedriem.

 

Ja gadījumā Karmelo aiziet uz Cavs, no hard feelings, labāk gan viņam [viņš jau ir diezgan pavecs, un sevi jau ir pierādījis kā labs spēlētājs un ir pelnījis gredzenu. Ilgi viņš vairs līgā nespēlēs, tāpēc būtu saprotams, ja viņš aizietu @ Cavs dēļ gredzena], gan labāk arī pašiem NY Knicks, kuri var no jauna būvēt komandu un eksperimentēt ar Kristapu, Rouzu un Kortniju Lī, kurš ir pelnījis būt pamatsastāvā un kuru šajā komandā nenovērtē.

 

Knicks ir playoff cienīga komanda, ko viņi pierādīja šīs sezonas sākumā, 3/4 vieta konferencē, ja nemaldos. 

Link to comment
Share on other sites

Ne tikai clutch situācijās Karmelo koncentrējas tikai uz sevi, bet arī pārējā spēles laikā, kas man liekas diezgan neloģiski, jo Knicks tiešām ir ļoti talantīga komanda, ja viņš vairāk saspēlētos un palīdzētu komandas biedriem, es domāju, ka Knicks varētu mierīgi iekļūt playoffos. Bet kā spēlētājs Karmelo tiešām ir labs.

Runājot par trade, domāju, ka tur nekas nenotiks un viņš turpinās spēlēt Ņujorkā, Klīvlenda diez vai viņu grib, viņiem jau tagad ir viena no labākajām komandām līgā un tāds kā Karmelo tur šķiet ir lieks.

 

 

btw

https://www.youtube.com/watch?v=CAZLyNW3OvM

Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi, es uzskatu, ka viņš ir mazliet overrated, un ka knicks ilgtermiņā būtu labāki bez Karmelo. Visa komanda ir jābūvē ap Kristapu un Rouzu. Karmelo entos gadus pa lielam ir spēlējis viens, tāpēc ir pieradis clutch situācijās ņemt smagumu uz saviem pleciem. Bet sēžot un rakstot šo rakstos atmiņā varu atsaukt vairākas situācijas, kurās Karmelo reāli ir noracis spēli, piemēram, metis buzzeru 4 soļu attālumā no troikas līnijas, kamēr Kristaps ir stāvējis brīvs zem groza un prasījis piespēli. Viņam vairāk ir jāiemācās uzticēties saviem komandas biedriem.

 

...gan labāk arī pašiem NY Knicks, kuri var no jauna būvēt komandu un eksperimentēt ar Kristapu, Rouzu un Kortniju Lī, kurš ir pelnījis būt pamatsastāvā un kuru šajā komandā nenovērtē.

 

Par šo es tev pilnībā piekrītu..Individuālisms komandā plešas pa visiem galiem. Kad uz laukuma tiek uzlaisti rezerves spēlētāji, kuri ir tiešām talantīgi, bet kā tu minēji, netiek novērtēti, spēle kļūst baudāmāka, respektīvi, viņi veido saspēles, cenšas pierādīt sevi no labākās puses, taču pie pirmās kļūdas tiek nomainīti, tai pat laikā, Karmelo pieļauj neskaitāmas kļūdas, taču treneri piever uz to acis, jo viņš taču ir zvaigzne.. Turpinot par šiem rezerves spēlētājiem - Mindaugs Kuzminsks, talantīgs lietuviešu spēlētājs, uz laukuma ir zvērs, lādē trīņus pa labi, pa kreisi, taču, kā aizmet vienu garām, viss.. pazūdi. un es nesaprotu, kāpēc visiem nedod iespēju parādīt, uz ko tie ir spējīgi..

Iespējams Tev ir taisnība, bez Karmelo pat Knicks būtu labāk, komandas biedri vairāk uzticētos viens otram un piespēlētu to bumbu, nevis sazin kā censtos iedabūt viņu grozā, beigās kļūdoties tāpat.

 

Link to comment
Share on other sites

Par šo es tev pilnībā piekrītu..Individuālisms komandā plešas pa visiem galiem. Kad uz laukuma tiek uzlaisti rezerves spēlētāji, kuri ir tiešām talantīgi, bet kā tu minēji, netiek novērtēti, spēle kļūst baudāmāka, respektīvi, viņi veido saspēles, cenšas pierādīt sevi no labākās puses, taču pie pirmās kļūdas tiek nomainīti, tai pat laikā, Karmelo pieļauj neskaitāmas kļūdas, taču treneri piever uz to acis, jo viņš taču ir zvaigzne.. Turpinot par šiem rezerves spēlētājiem - Mindaugs Kuzminsks, talantīgs lietuviešu spēlētājs, uz laukuma ir zvērs, lādē trīņus pa labi, pa kreisi, taču, kā aizmet vienu garām, viss.. pazūdi. un es nesaprotu, kāpēc visiem nedod iespēju parādīt, uz ko tie ir spējīgi..

Iespējams Tev ir taisnība, bez Karmelo pat Knicks būtu labāk, komandas biedri vairāk uzticētos viens otram un piespēlētu to bumbu, nevis sazin kā censtos iedabūt viņu grozā, beigās kļūdoties tāpat.

 

 

Nezinu, kur tu izlasīji, ka Kuzminskas ir zvērs, ja viņš vidēji spēlē met sešus punktus, spēlējot 14  minūtes. Un par šo runājot - Knicks benķis ir briesmīgs un noteikti ne play-off komandas cienīgs.

 

Par Melo - viegli jau runāt, ka viņš tur tā un viņš tur šitā, bet jāņem vērā tas, ko Hornačeks no viņa grib. Kā jau veterāns un normāls mid-range shooteris, tas ir viņa darbs, callot ISO un no ne kā gūt punktus. Melo to dara jau kopš Denveras dienām un tāpēc viņš ir komandā. 22 punkti spēlē ar 40% FG un 30% 3punktniekiem nav nekas slikts. Es drīzāk vainotu Rouzu par to, ka viņš neprot stabili vadīt saspēli un sūdīgi spēlē aizsardzībā (arī pati komanda). Knicks pagaidām ir pirmā rounda exit-teams, labākajā gadījumā, tā kā man nemaz nav nekādas lielās cerības.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×