Jump to content
Go Hārds.

NBA Spams

Recommended Posts

5 hours ago, polo G said:

TAS IR WOW!! Luka + Kp6 Damn. 

Es domāju, ka NY pareizi izdarīja. Viņi varēs parakstīt šovasar 2 max līgumus. Bet nu viennozīmīgi Dallasa ir trade uzvarētāji. KP6, Hardaway, Lee. Ir labi. NY ar dabūja pretī labus. DeAndre Jordan, Smith Jr. , Matthews arī itkā nesūdīgi. Labi, ka Dallasa ļaus KP spēlēt ātrāk  nekā NY to būtu izdarījusi

Ne tikai tas. KP ar Luka ir labi draugi un loģiski ka vēlās kopā spēlēt. Tas trade kur nevis tikai KP tika aizmainīts, bet arī C.Lee un T.Hardaway Jr. nonāk Dallasā manuprāt ir tik labs trade.

 

Jā, knicks atbrīvoja cap space un jā, viņiem var ļoti labi saiet un pastāv iespēja, ka viņi pie sevis ievilinās KD un Irving, bet nu.. Šobrīd Dallasa ir uzvarētāji un dievs dod KP veselību, mazāk traumas un viņš kopā ar Doncic var darīt lielas lietas. This is why i love NBA, viens trade un visādi pigori var notikt. :) 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, gepardC said:

Ne tikai tas. KP ar Luka ir labi draugi un loģiski ka vēlās kopā spēlēt. Tas trade kur nevis tikai KP tika aizmainīts, bet arī C.Lee un T.Hardaway Jr. nonāk Dallasā manuprāt ir tik labs trade.

 

Jā, knicks atbrīvoja cap space un jā, viņiem var ļoti labi saiet un pastāv iespēja, ka viņi pie sevis ievilinās KD un Irving, bet nu.. Šobrīd Dallasa ir uzvarētāji un dievs dod KP veselību, mazāk traumas un viņš kopā ar Doncic var darīt lielas lietas. This is why i love NBA, viens trade un visādi pigori var notikt. :) 

 Yeesss , faxxx

Link to comment
Share on other sites

2K franchise cienītājem. Varbūt mūsu starpā ir, kāds kuram šī spēle padodas un var sevi nosaukt par vienu no labākajiem, tad lūk ir iespēja. Izlēmu šeit iepostot, jo varbūt, kāds nezin par šādu ‘konkursu’. Čaļi var sevi pārbaudīt. 

 

119CE2AD-7E5A-4DD2-9E61-670858611828.jpeg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, valca08 said:

Lebronam pietiktu ar Anthony Davis un viss butu kartiba līgā un zinams uzvaretajs

what? viņam vajag vismaz 2 all starus lakeros, lai playoffos kko izdarītu

edit: viss būtu kārtībā līgā un zināms uzvarētājs? Šī gada playoffi bez CLE vs GS dueļa ir 10x interesantāki par pēdējo gadu playoffiem, neskaitot to, ka GS visticamāk vilks gredzenus arī šogad

aside from that, 

 

Edited by danie2la
Link to comment
Share on other sites

Baigi žēl Bucks, bet Kawhi ir vienkārši nezvērs. Lai arī kā man viņš sadirsa to vienu fantasy sezonu, kad viņš vēl bija pie Spurs (un tāpēc es viņu vēl ar vien heitoju), cepuri nost džekam! 
Par fināliem neko neteikšu, jo man likās, ka Portland kko jēdzīgu spēs izdarīt pret GSW un redz kas notika! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×