Jump to content
Go Hārds.

NBA Spams

Recommended Posts

http://www.espn.com/nba/story/_/id/24128461/toronto-raptors-agree-deal-acquire-kawhi-leonard-trade-involves-demar-derozan

 

So , Raptors lai iegūtu Kawhi atdeva Spuriem - DeRozanu, Poeltlu un 2019 protected first rounderi (1-20 , pēc 2 gadiem paliek par 2 second rounderiem). Manuprāt Spurs šo treidu uzvarēja par visiem 110% , jo Kawhi ir uz līguma palicis 1 gads, un viņš neplānoja palikt San Antonio, bet gan pāriet uz LA (Clippers/Lakers) , tomēr DeRozanam ir palikuši 3 gadi/83$ milj , kas atkal viņiem dod garantiju , ka viņš ir viņu rīcībā vismaz uz 2 gadiem , jo ja nemaldos viņam ir player options uz trešo gadu. Poeltls pagājušosezon avg 7pts/4,8reb/1,2blk caur 18min , kas varētu būt solid bench playeris un viņam ir tikai 22 gadi , so varbūt viņš Popoviča vadībā uzlabosies. Tas pats arī ar DeRozanu, viņš spēlējot Popoviča vadībā varētu tikai uzlabot savu aizsardzību un prasmes.

 

EDIT: updated reports, raptori arī iegūst Danny Green.

 

THOUGHTS?

Edited by blurryface
Link to comment
Share on other sites

Winner of this trade : Spurs, Jakob Poeltl.

Spurs dabūja labu scoreri un jaunu centru pret džeku, kurš pie viņiem nemaz negribēja spēlēt. Īstenībā, cepuri nost! Cerams, Derozans sāks spēlēt aizsardzībā un Pops neaizies ar sirdi.

 

Redzēs kāds Kawhi būs Toronto, bet priekš fantasy - netaisos vairs viņu ņemt.

Link to comment
Share on other sites

Viena diena līdz 2018/2019 NBA sezonas sākumam, piedalos divās fantasy līgās un gribēju padalīties ar drafta rezultātiem.

1. Līga - Fantrax Latvian Dynasty League.
Šis ir Dynasty formāts un tādā piedalīšos pirmo reizi. Ideja ir tāda, ka katru sezonu dalībnieki iemaksā 30 eiro un cīnās kā parastā fantasy formātā (skaita FG%, 3PTM, FT%, REB, AST, STL, BLK, TO un punktus), taču pēc sezonas tu vairs nedraftē jaunu komandu next sezonai, bet paliec ar to pašu un pēc sezonas notiek rookie drafts (tātad, pickus izlozē pēc standingiem). Šāds scenārijs uzreiz iedrošinās uz treidiem starp komandām, kas ietver ne tikai spēlētājus, bet arī future pickus. Ņemot šo visu vērā, draftā vairāk skatījos uz jaunajiem spēlētājiem : 
951gqv-rR_GVNwi_yeb13A.png

Protams, ka man vajadzēja vismaz vienu Chicago čali draftot, tāpēc izvēlējos Carter Jr.
Neesmu apmierināts ar Avary Bradley (šķiet varēju KCP pacelt, bet domāju, ka būs jau paņemts), Calebu Swaniganu (lol, bet viņš nebija slikts Summer League un currently ir Portlandas otrs PF pozīcijas spēlētājs) un Ian Mahinmi (mans pēdējais picks, kuru reāli ņēmu tikai tāpēc, ka Dwights Howards Washingtonā trenējas piecelties no gultas. Nu, un arī tāpēc,ka bija palikuši tikai veci miskastnieki)

2. Līga - ESPN Jenotu fantasy.
Līga, kurā piedalos jau trešo gadu un vēl neesmu izlaidis play-offus. Formāts ir parastais, tāpēc tur diži nav ko skaidrot. Ļoti patīk waiver sistēma (kad izmet spēlētāju no komandas, citi var par viņu cīnīties) un visā visumā kompānija ir ļoti forša un smieklīga. Ļoti jautrs veids kā sekot līdzi NBA un mazliet palauzīt smadzeni. Draftā katram tika dotas 2as minūtes, lai izvēlētos savu picku, kas man bieži izraisīja paniku, jo biju pārāk nesagatavojies un to var redzēt arī komandā, kuru nodraftoju
HUZE2e7TRle73-I0UG7MGg.png

Vismaz viens Chicago džeks - check! Divi rookiji, kuriem ticu - check!
Lillards ar 11. picku pirmajā roundā nav mans favorīts, jo gaidīju, ka Jokic noslīdēs pie manis. Mazliet kritu panikā jau pirmajā pickā un tagad saprotu, ka vajadzēja ņemt PG13, jo viņš bija pieejams (šādi izskatījās pirmais rounds) . Drummonds ar 14. man liekas laba izvēle, par spīti tam, ka visi par mani rēca. Redzēs kāds būs Doncic, kuru pacēlu nereāli augstu un redzēs arī kā spēlēs Bagley. Domāju, ka Wiggins tiks pie stūres minnesotas backcourtā, kad Butleru beidzot aizmainīs un Dennis Smiths šogad būs nereāls. Threekola Mirotic un Rajons Rondo ir tie džeki, kurus visticamāk metīšu nost un skatīšos ko labāku varētu pacelt.

Ja kāds vēl spēlē fantasy, tad droši var iemest savus drafta rezultātus un pierakstīt klāt kādu komentāru, jo ir interesanti paskatīties citu viedokļus. :) Cheers un gaidam sezonas startu!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, faz said:

Guess who's back! Back again! DROSE's back! Tell a friend!

 

Es tik priecīgs par čali, galvenais, lai šitā maucot atkal kaut ko nesapiš. Skatoties visus highlightus, crossoverus, crazy layupus, tik vien izskatās, ka viņa atlētiskums ir atgriezies. Esmu nereāli hyped par viņu vienmēr bijis. Manuprāt galvenais viņam izmest no galvas to ''stay healthy'' domāšanu, lai pārvar savas bailes, bet tai pašā laikā lai nepārcenšās.

Sākoties šim gadam, man šķita būs boring-ass-sezona. Bet paskatoties kas tagad notiek, par dažiem nāk smiekli, par dažiem mute vaļā līdz grīdai. Kas notiek ar raķešu puišiem, sezona iesākta, manuprāt vienkārši briesmīgi. Tas pats ar Wizardiem, biju pārāk augstās domās par viņiem, paši viņi atzīst, ka nesanāk viņiem tā komandas spēle gluži tā, kā vajadzētu būt. Par komandām tas varbūt viss, bet ļoti iepriecina daži spēlētāji individuāli. Īsti nebiju sekojis līdzi tādiem spēlētājiem kā Zach LaVine, kurš šogad vienkārši katru spēli 30cāru nomet, varbūt lielāks role komandā, idk. Rūkiji šogad arī on-point, vēl jau tikai salīdzinoši pāris spēles bijušas, bet nereāli patīk Dončiča spēle un viss tas stils. 

Un jau aizdomājoties par NBA fināliem, es nespēju aizvērt acis un nedomāt par to, ka tur nebūs GSW. Un visas spēles līdz šim bijušas, es teiktu, bez pienācīga centra spēlētāja, atnāks Būgijs un vispār nezinu kas notiksies, galvenais lai džeki bumbu spēj savā starpā sadalīt!

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, sur1k said:

Es tik priecīgs par čali, galvenais, lai šitā maucot atkal kaut ko nesapiš. Skatoties visus highlightus, crossoverus, crazy layupus, tik vien izskatās, ka viņa atlētiskums ir atgriezies. Esmu nereāli hyped par viņu vienmēr bijis. Manuprāt galvenais viņam izmest no galvas to ''stay healthy'' domāšanu, lai pārvar savas bailes, bet tai pašā laikā lai nepārcenšās.

Sākoties šim gadam, man šķita būs boring-ass-sezona. Bet paskatoties kas tagad notiek, par dažiem nāk smiekli, par dažiem mute vaļā līdz grīdai. Kas notiek ar raķešu puišiem, sezona iesākta, manuprāt vienkārši briesmīgi. Tas pats ar Wizardiem, biju pārāk augstās domās par viņiem, paši viņi atzīst, ka nesanāk viņiem tā komandas spēle gluži tā, kā vajadzētu būt. Par komandām tas varbūt viss, bet ļoti iepriecina daži spēlētāji individuāli. Īsti nebiju sekojis līdzi tādiem spēlētājiem kā Zach LaVine, kurš šogad vienkārši katru spēli 30cāru nomet, varbūt lielāks role komandā, idk. Rūkiji šogad arī on-point, vēl jau tikai salīdzinoši pāris spēles bijušas, bet nereāli patīk Dončiča spēle un viss tas stils. 

Un jau aizdomājoties par NBA fināliem, es nespēju aizvērt acis un nedomāt par to, ka tur nebūs GSW. Un visas spēles līdz šim bijušas, es teiktu, bez pienācīga centra spēlētāja, atnāks Būgijs un vispār nezinu kas notiksies, galvenais lai džeki bumbu spēj savā starpā sadalīt!

Leģenda

Link to comment
Share on other sites

@sur1k Zach Lavine tika treidots pret Jimmy Butler, kopā ar Kris Dunn un 7. picku (kurš kļuva par Lauri Markkanen) kaut kur pirms pagājušā gada drafta. Čikāga, šķiet, atdeva vēl kaut kādu padsmito picku tajā treidā (hz ko minnesota ar to picku izdarīja un man ir pārāk vienalga, lai meklētu). Treids uz papīra bija max briesmīgs manās acīs, jo Lavine tajā laikā bija ticis pie ACL injury un Dunns bija vienkārši ārprātīgi slikts shooteris un vissvarīgāk - treidot prom Jimmy G Buckets nozīmēja, ka Čikāga kādus gadus 4 play-offos vairs netiks redzēta. Tagad deals izskatās superīgs, jo gan Dunns, gan Lavine ir superīgi spēlētāji, kad ir healthy. Dunns ir nezvērs 1v1 aizsardzībā un passing-leinos un Lavine vēl ar vien var netīšām izlēkt no arēnas. Ja Lauri un Portis nebūtu savainoti, komanda tiešām nav tik slikta, ņemot vērā to, cik tur ir jauno spēlētāju. Atceros tās 2005. līdz 2008. gada sezonas, kur Bulls arī gāja rebuild mode, tad tajās komandās bija tiešām daudz sliktāki spēlētāji (Brad Miller, Tyrus Thomas, Chris Duhon utt), varbūt izņemot Noah, Dengu, Hinrichu, Ben Gordon, Ben Wallace un Aldridge, kuri vēl ar vien ir labākie Bulls spēlētāji kopš Jordan laikiem.

Par Wizards - vai tiešām domāji, ka tur kaut kas nereāls notiks šosezon? Jā, Walls, Beals un Oubre ir labi spēlētāji. Jā, Porteram šai būtu jābūt breakout sezonai, ņemot vērā pagājušo gadu. Bet vai tiešām tur kaut kas var notikt, ja centrā ir Dwights Howards, kurš nevar piecelties no gultas? :D  Protams, nevar teikt, ka Dwightam bija slikta sezona pagājšgad (double, double džeks, kurš nemaz tik daudz nesavainojās), bet es domāju, ka Wizardiem play-offos pat Eastā nav ko darīt.

Piekrītu par šī gada rookijiem, Dončiču un Rockets (šobrīd pat maniem Bulls ir par vienu uzvaru vairāk, lol). Aytons ir vnk slimnieks, Kings ir atraduši jaunu forwardu - Bagley un esmu patīkami pārsteigts par Trae Young (jā, protams būs tās 0-6 un 1-6 3PTS spēles, bet čalis ir metējs)! 

Par GSW un Boogie comebacku - sūdi tādi, ka achilles tear ir viens no trakākajiem savainojumiem, ko lielie spēlētāji var dabūt, jo papēdis dara tik daudz lietas saistībā ar amortizāciju skrienot/lēcot un izveicību in general. Paskatoties uz to pašu Rudy Gay, kāds viņš bija pirms achilles tear - dankoja pāri jebkuram, tagad nav uz pusi tik eksplozīvs. Varejao, Eltons Brands, Mehmets Okurs (jā, es atradu rakstu googlē, protams, ka es šito no galvas neatceros) ir tie big-meni, kuri pārrāva ahileju un pēc tam beidza savu karjeru divu gadu laikā. Dominique Wilkins ir vienīgais gadījums, kur džeks 32os gados pārrāva ahileju, atnāca atpakaļ un meta 28+7. Atliek tikai cerēt, ka ar boogie būs tas pats variants (varbūt manieres arī vēl varētu uzlabot un piestrādāt pie rakstura).

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu ļoti liels nba fans, nu ja neskaita tikai uz PC spēlēju, bet kāds zina kas ar K.Porziņģi beigās ir? Nekur nekas īsti nav rakstīts un pateikts vai arī es nezinu kur meklēt informāciju vienkārši.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×