Jump to content
garais123

[VIDEO] Pārbaudi sevi un atpazīsti čīteri (LV)

Recommended Posts

Tulīt iemetīsim linku  uz   TeamSpeak sarunu, kas tiko notika. (ar WILD, un Looney.)   

Editošu šo tekstu,  būs video, ceru pēdējais.

saruna notika, bija domstarpības bet nu Es pats pieradiju ka neesmu tas wild un vso :)

 

Vismaz paldies Gan Clausam gan otram par to ka vismaz piekrita manai idejai  ieiet TS un noskaidrot ka neesmu Wilds.. 

 

Bet nu Tas ka viņi domā ka esmu kāds wilda draugs gan ir reeciigi :D

 

bet nu sakaas offtopic.. 

 

Admini ludzu atrak tiekam pie slēdziena lai nav lieku diskusiju, protams pes TS sarunas, 

domaju pietiekami daudz cilveki izteica savas domas un pasi admini ar redzeja.

 

PS. Ceru ka mazie ieliks visu sarunu, nevis izgriezīs kadrus kas ir viņu vēlmēm par labu.

Edited by LooneyToonys
Link to comment
Share on other sites

Tak var redzēt, ka čalis kubo, jau pirmajos divos momentos, ko Jūs ņematies, kā mušas pa sūdiem. Prosta zabanojiet un viss. Iekrindžoju par visām šitām penterēm, kuras sarakstītas, kāda huj razņica, id admins vai parasts spēlētājs, tā pat tas neatbrīvo no atbildības, lai tas nabags tur sprēgā, cenšoties attaisnoties, kad tur viss ir skaidri un gaiši redzams.

Link to comment
Share on other sites

Labdien.

 

Gribu mazliet parunāt par Wild Chitošanas skandāli

 

Pēc apskatīta video ir redzami daži aizdomīgi gājieni, Piemēram prefire ar awp B main, Kip aimlock no quad.

 

Arī vakar spēlēju ar viņu MM un bija daži aizdomīgi momenti, kā one tapi ar Deagle un aizdomīgi prefire.

 

Un viņš apgalvoja ka es esmu Boosted Global pēc šada teksta es viņu uzaicināju uz 1v1 aim mapi un parsteidzamā veidā vins zaudēja 16:3

 

Un ja mēgināsi paskaidrot ka MM un 1v1 nav viens un tas pats tad kapēc MM ir tadas kā 1v1 situācijas?

 

Pats esot ilg termiņa identity spēlētājs kā arī momentos bijis administrātors cs1.6 surf serveros un bijis top1, esmu saskāries ar visādu veida cilvēkiem un 90% no nosūdzētajiem cīlvēkiem bija cīteri un visiem bija pierādijumu video apmēram kā šis.

 

Uzskatu ka momentos Wild izmanto Aimlock un/vai Trigger arī esmu dzirdējis pāres sūdzības no arēnas spēlētājiem ka varētu but ktkas nelabs par viņu.

 

Ar cieņu Sodazupa

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bija Mums Mercury admins, un ? Viņam poh bija nokuboja cs 1.6 in dabūja banānu xd.... Bet nu runājot pa tēmu, tad es hz pat, pirmais, kas likās ļoti aizdomīgi bija tas, ka cilvēks apm. 2 ned laikā no 2 kalašām uzkāpa līdz GE.... Otrs ir tas, ka īsti ar Skillu viņš neizcēlās sākumā un, tad sākās :D Dīvaini Hs ar deaglu, vispār dīvaini mazliet sāka spēlēt... Ja čīto, tad jau gan jau noraus overwatch. GL&HF

Link to comment
Share on other sites

Labi, sāksim izskatīt šo scēnu, kura jau ir aizgājusi par tālu 'off-topic' 

 

Centīšos uzrakstīt pēc iespējas īsāk, nebūs penteri kā citiem šeit.

 

Vakar vakarā apskatot šo autora ielikto video jau sapratu, ka momenti ir 'netīri' un kaut kas nav kārtībā ar mūsu apsūdzēto. Personīgi teikšu, ka nav viegli tikt no MG2 līdz GE bez kādas palīdzības, šajā ziņā palīgprogrammas. Nākamais, no rīta pieceļoties, pie kafijas glāzes noskatījos šo demo un dažas lietas palika daudz skaidrākas nekā skatoties pašu uztaisīto video. Neliels apkopojums no visa, ko citi saka par to, ka ''Nu un, hako un admins, kas tad tur tāds..'' Nav tāds noteikums, ka viņš ārpus mūsu tīkliem nevar spēlēt bez hakiem, bet kur ir teikts, ka tas pats nav arēnā, palasot dažus postus, tad ir kaut kādas aizdomas arī serverī, bet pierādījumus no jums neredzu, tāpēc par to nevar spriest, vai to pašu viņš darīja arī savā serverī, kurā veic savu pienākumu. Runājot par viņa amatu, nu, nedomāju, ka būtu smuki atstāt kādu amatā, kurš sevi ir pierādījis visiem ne no tās labākās puses. Mans gala vārds paliek un ir redzama palīgprogramma, neliekas, ka tur ir kāds trigger/aimlock, varbūt ir, bet neliekas, ka viņš mācētu viņu izmantot. Turklāt, vēlos arī no kāda cita administrācijas biedra dzirdēt kādu vārdu par šo visu skandālu, tāpēc nevaru noslēgt šo visu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Šeit būs TeamSpeak saruna kurā esmu  EsSantaClaus (filmētājs, viņu nevarēs dzirdēt aizmirsa ieslēgt Mic option Recordingā,-  WILDS un Looneys.   Mani varēs dzirdēt , atbildēšu un jautāšu, kā arī  SantaClaus arī jautās bet tajā momentā būs klusums.

Video pārtaisīts no 42minutēm uz 10minūtem, izgriezst ārā svarīgakais lai netērētu jums laiku,  Protams tie kas vēlēsies varēs noklausīties 42minutes garo ierakstu (kas būs publicēts failiem.lv) un varēs lejupielādēt vai noklausīties tur pat. 

(Ieraksta izgriestā daļa ir, par Dust 2 dēmo ko vēlējamies dabūt, kur vakar specojot SantaClaus , pamanīja daudz fishy moments, un teica lai iedot, ja jau ir tīrs, ierakstā varēs dzirdēt Kā cilvēks, atsakās un izvairās , pārmaina tēmas uzreiz u.tt.  (Iesaku noklausīties abus ierakstu 10min, un 42min, tie kuri vēlas.)

https://www.youtube.com/watch?v=mPnt019cQdU&feature=youtu.be

 

(šeit būs pilnā versija 42minūtes.)

https://failiem.lv/u/jksyyvtt#/

 
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, ja ir radušās aizdomas, tad atsūti demo un pierādi, ka tevi nepatiesi apsūdz. Tas viss ir pašsaprotami, tas ir tāpat kā turnīros ir jārekordo demo, lai, ja kādam ir aizdomas, tu ar demo vari pierādīt, ka tu neesi "cheatojis". 

Es uzskatu, ka ir jāiesūta demo, un ja demo netiek iesūtīts, tad acc off, bet serverī, lai spēlē. ja grib, līdz uzķer ko aizdomīgu, jo nu... Tas nav smuki. Tas tā nestrādā, ka mm cheato, bet arēnā nē? Un tāds cilvēks adminē arēnas serverī? Nop. 

+ neuzskatu, ka Wild būtu adekvāts admins arēnas serverī.

 

Edited by YES LED
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×